Sepet
Genel Toplam
0.0 TL
Alışverişe Devam Et Sepetim

Slogan Tescili

  • Slogan Ön Araştırma
  • Slogan İzleme Hizmeti
  • Hukuksal Takip Danışmanlığı
  • Uzman Kadro
  • 7/24 Destek
MARKA İSMİNİZİ KORUMA ALTINA ALIN İLETİŞİME GEÇ

Ücretsiz Marka Araştırma
taleplerinizi bırakabilirsiniz.

Slogan tescili ile markanız için hazırlamış olduğunuz kısa tanıtım cümlesini güvence altına alabilirsiniz. Bir slogana sahip olmanız sektördeki varlığınızı kanıtlar nitelikte olacaktır. Sloganlar telif hakkı olmadığı için marka tescili ile de korunabilmektedir. Bu nedenle sloganınızı güvence altına almak için marka tescili yaptırmanız önemlidir.

Marka / Slogan Tescili Sorgulama

Tescil etmek istediğiniz sloganınızı sorgulama ekranına yazarak yapabilirsiniz. Sorgulama işlemlerinizin size en doğru sonuçları göstermek adına doğrudan TPE (Türk Patent Enstitüsü ) veritabanı aracılığı ile yapılmaktadır. Slogan tescili sorgulamanızı dilerseniz sınıf bazlı dilerseniz de sektörel olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Başarılı bir slogan için;

  • Kısa ve Etkileyici Olması
  • Her Zaman Akılda Kalıcı Olmayı Hedeflemesi
  • Özgün Olması
  • İddialı ve İnandırıcı Olması
  • Olumlu ve Güven Veren Bir Mesaj İçermesi önemlidir

Bu niteliklere sahip olduğunu düşündüğünüz slogan tescili yapmak için yukarıda yer alan sorgulama ekranı aracılığı ile arama gerçekleştirebilirsiniz. Tescil etmek istediğiniz slogan daha önce herhangi bir kişi yada kurum tarafından alınmamış ise siz bir başvuru oluşturabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvuru uzman marka ekibimiz tarafından ücretsiz olarak araştırılarak tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde marka temsilcinizin sizden istediği belgeleri doğru ve eksiksiz olarak iletmenizin ardından resmi olarak slogan tescili işlemleriniz başlamış olacaktır.

Marka / Slogan Tescilinin Önemi

Tescilli bir marka yada slogana sahip olmanız tescil ettiğiniz isim için tüm yasal haklara sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Sizin emek ve zaman harcayarak belirli bir noktaya getirdiğiniz başarılarınızın başka kişi yada kişiler tarafından izinsiz olarak kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

En büyük hata ise marka tescili yaptırmamaktır. İsim tescilinizi yaptırmadan sektörde var olmanız oldukça zordur. Sizin özen göstererek belirli bir noktaya getirdiğiniz isim başka bir kurum tarafından tescil edilmesi halinde o isme ait hiçbir hakka sahip olamayacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenle kurumsal yada kurumsallaşma yolunda ilerleyen işletmeler marka ve patent tesciline gereken önemli fazlasıyla göstermektedir. Yeni bir ürün yada hizmet henüz planlanma aşamasındayken dahi marka başvuruları yapılarak haksız kazanç ve rekabetin de önüne geçilmek hedeflenmektedir.

Daha Farklı Çözümlere Mi İhtiyacınız Var?

Marka Sorgulama Icon

Marka Sorgulama

İncele
Endüstriyel Tasarım Tescili Icon

Endüstriyel Tasarım Tescili

İncele
Patent Tescil Icon

Patent Tescil

İncele
Logo Tescil Icon

Logo Tescil

İncele
Slogan Tescil Icon

Slogan Tescil

İncele
Marka Yenileme Icon

Marka Yenileme

İncele
Tasarım Tescili Icon

Tasarım Tescili

İncele
Marka Devir Icon

Marka Devir

İncele
Destek
Sizin için buradayız.
Siz değerli müşterilerimiz için marka, yurtdışı, patent ve tasarım tescili konularında uzmanlaşmış ekibimiz ile işinizin korunması ve büyümesi için gereken hukuki süreçleri en iyi şekilde yönetmek amacıyla buradayız.

Bizi Tercih Edenler

Marka tescil işlemlerinde Turkticaret.Net’e güvenen markalar!

Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?