Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Rapid SSL

Rapid SSL, güvenlik endüstrisinin önde gelen sertifika otoritesi firmalarından Geotrust´a ait bir markadır.

Rapid SSL ile Siteniz Güvende

Tüm Platformlar ile Uyumludur.

17.99
$
YILLIK
GENEL ÖZELLİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

SSL paket detayı

 • Doğrulama türü
  Domain Doğrulaması
 • Wildcard
  Wildcard
 • SAN desteği
  Hayır
 • Yeniden yayınlama
  Sınırsız
 • Garanti
  10.000,00 $
 • İş onaylaması
  İş onaylaması
 • Yeşil Adres Çubuğu
  Yeşil Adres Çubuğu
 • Security and encryption
  256-bit
 • Süre
  1 yıl
 • Güvenlik Açığı değerlendirmesi
  Güvenlik Açığı değerlendirmesi
 • Site mührü
  Statik
 • Sunucu lisanslama
  Sınırsız
 • Malware tarama
  Malware tarama
 • Mobil cihaz uyumlu
  Mobil cihaz uyumlu
 • Tarayıcı uyumu
  99%

Rapid SSL Nedir?

Rapid SSL, KOBİ'lere ve başlangıç seviyesindeki e-ticaret sitelerine güvenlik çözümü sağlayan bir üründür. Piyasadaki en düşük maliyetli SSL sertifikaları arasında olup en yaygın olarak kullanılanlardan biridir. Eğer tek bir alan adı için temel kriptolama işlemi gerçekleştirmek üzere düşük maliyetli bir SSL sertifikasına ihtiyacınız varsa, Rapid SSL'i tercih edebilirsiniz.

Rapid SSL Avantajları

Düşük maliyetli, hızlı ve kolay kurulabilirlik gibi avantajlara sahiptir. Bütün bankalarla uyumludur, tek bir alan adı için tereddütsüz kullanabileceğiniz bir ssl sertifikasıdır.

Rapid SSLRapid SSL Fiyatları

Rapid ssl fiyat konusunda diğer ssl'lere göre en uygun fiyatlı ssl'dir. Rapid ssl fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz. Hatta tek bir alan adı için temel kriptolama işlemi gerçekleştirmek üzere düşük maliyetli bir SSL sertifikasına ihtiyaç duyuyorsanız RapidSSL adlı ürünü tercih etmekte tereddüt etmeyin.

Neden Rapid SSL Kullanılmalı?

Rapid SSL sertifikası kurulumu basit, düşük maliyetli, alım süreci en kısa sürede ve kolay tamamlanan sertifikalardandır. Alan adı (domain) doğrulaması ile alım gerçekleşir. Sertifika sağlayıcı firmaya herhangi bir belge göndermeniz gerekmez. Sadece RapidSSL almak üzere başvurduğunuz alan adının size ait olduğunu kanıtlamanız yeterlidir.

Rapid SSL ve SEO

SSL; arama motorları için bir sıralama kriteridir. Rapid SSL 100% uyumluluk ile siteniz sıralamasına olumlu yönde katkı sağlar.

Rapid SSL Sertifika Alma Süreci

Rapid SSL sertifikası, alım süreci en kısa sürede ve kolay tamamlanan sertifikalardandır.  Alan adı (domain) doğrulaması ile alım gerçekleşir. Sertifika sağlayıcı firmaya herhangi bir belge göndermeniz, evrak hazırlamanız gerekmez. İşleminizi vakit kaybetmeden tamamlamak için RapidSSL almak üzere başvurduğunuz alan adının size ait olduğunu kanıtlamanız yeterli olacaktır. Alan adı doğrulamasının tamamlanması için en önemli unsurlardan biri; domainin whois sorgusundaki iletişim bilgilerinin doğru olmasıdır. Özellikle idari yetkili (admin contact) e-posta adresinin güncelliği ve çalışması çok önemlidir. Güncel değilse de admin@alanadiniz.com şeklinde aktif bir mail hesabı oluşturarak bu adresi alan adı doğrulama için kullanabilirsiniz.  Doğrulama işlemini hızlıca gerçekleştirmeniz, sertifika alımını hemen tamamlamanızı sağlar.

Bilmeniz Gerekenler

Rapid SSL sertifikası tek bir alan adı için kullanılabilir. RapidSSL esnektir; alan adınız başında www. olan hem de www. olmayan hali ile -sertifika kapsamındadır. Sertifikada alan adınız gösterilir. Rapid SSL, SAN veya çoklu alan adını desteklememektedir.Rapid SSL Nedir

Rapid SSL bütün bankalarla uyumludur. Şifreleme gücü 128/256 bit olan tek-kök SSL sertifikasıdır. Webdeki tarayıcıların %99.9 tarafından desteklenmektedir.

Bu SSL sertifikası web sitenize kurulduğunda, tarayıcınızın adres çubuğunda belirecek kilit simgesi, sitenizin güvenilirliğini ziyaretçilerinize kanıtlar. Ancak RapidSSL´de yeşil adres çubuğu özeliği yoktur.

RapidSSL sertifikası (Rapid SSL certificate), bütün işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunan bir CA sertifikası özel anahtarı ile imzalandığından ara güvenlik otoritelerin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına ihtiyaç olmaz.

Sitenizde yayımlayabileceğiniz sabit site mührü Rapid SSL ile birlikte ücretsiz sağlanır. Site mührü üzerinde, sitenizin güvenliğinin RapidSSL tarafından sağlandığını gösteren " Secured by RapidSSL®" ifadesi yer alacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?