Sepet
Genel Toplam
0.0 TL
Alışverişe Devam Et Sepetim
Bildirim İçeriği
Office 365 Kurumsal Çözümleri

Microsoft 365 İş
Temel

(Office 365 İş Başlangıç)
Kullanıcı Başına Yıllık Taahhütte-Aylık Satın Al
Word IconWord Excel IconExcel PowerPoint IconPowerPoint Teams IconTeams Outlook IconOutlook Exchange IconExchange OneDrive IconOneDrive Sharepoint IconSharepoint
 • E-posta ve Takvim
 • Dosya Depolama ve Paylaşma
 • Güvenlik ve Uyumluluk
 • Destek ve Dağıtım
 • 300 Katılımcıya kadar sohbet, arama, toplantı
 • 1 TB'lık Bulut Depolama Alanı
 • Kurumsal E-posta
 • Standart Güvenlik
 • 50 GB posta kutusu

İş İçin Microsoft 365
Uygulamaları

(Office 365 İş)
Kullanıcı Başına Yıllık Taahhütte-Aylık Satın Al
Word IconWord Excel IconExcel PowerPoint IconPowerPoint Outlook IconOutlook OneDrive IconOneDrive Access IconAccess (Yalnızca PC) Publisher IconPublisher (Yalnızca PC)
 • 1 TB’lık bulut depolama alanı
 • Standart güvenlik
 • Telefonla ve web üzerinden her an destek

Microsoft 365 İş
Standart

(Office 365 İş Ekstra)
Kullanıcı Başına Yıllık Taahhütte-Aylık Satın Al
Word IconWord Excel IconExcel PowerPoint IconPowerPoint Teams IconTeams Outlook IconOutlook OneDrive IconOneDrive Sharepoint IconSharepoint Exchange IconExchange Access IconAccess (Yalnızca PC) Publisher IconPublisher (Yalnızca PC)
 • Office uygulamalarının premium özelliklerle masaüstü sürümleri
 • Kolayca düzenlenen web seminerleri
 • Katılımcı kaydı ve raporlama araçları
 • Müşteri randevularını yönetme
 • 50 GB posta kutusu
Biz Sizi Arayalım
Office 365 ile ilgili merak ettiğiniz noktalarda uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olsun.
Gönder
Microsoft 365 Uygulamaları

Office 365 Nedir ?

Office dosyalarınızı web üzerinden düzenleyebileceğiniz, görüntülü ve sesli konferans gerçekleştirebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı yapabileceğiniz bir bulut platformudur. Office 365 ile e-posta ve takvimlerinize her yerden erişebilirsiniz.

Ofis 365 bildiğiniz ve tanıdığınız Microsoft Office programları (Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Powerpoint, Microsoft Office Publisher, Office Outlook vb.) ile kurumsal e-posta, konferans görüşmeleri ve daha fazla BT hizmetine her an her yerden erişim sağlar.

Microsoft 365 Uygulamaları 1

Yeni Office 2016 İle Her Şey Elinizin Altında

Office 365’in 2016 sürümü iş hayatını kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Online Microsoft Office programları ile bulut üzerinde dosya oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Üstelik bunu sabit bir bilgisayardan değil, her cihazdan yapabilirsiniz. Microsoft Office Mac için de uygun, tablet ve telefonlarınız için de.

Office365 2016 size ürünü 5 adet bilgisayar ve 1 Mac üzerinde kullanabilme imkanı veriyor. Android, iPhone, iPad veya Windows phone için mobil Office uygulamaları cihazlarla tam uyumlu olarak çalışır ve dosyalara sorunsuz olarak erişmenize olanak tanır, düzenleme yapmanıza ve paylaşmanıza imkan sağlar.

One Drive ile profesyonel ve güvenli bir bulut depolama hizmetine sahip olun. Böylece yanlışlıkla giden dosyalarınız için üzülmek yerine tek bir komutla geri gelmelerini sağlayın. 1 TB boyutundaki bulut depolama ile dosyalarınız her zaman güvende olsun.

Office365’in bir avantajı da yeni sürümü çıktığında ekstra bir ücret ödemeksizin güncelleme yapabilmenizdir. Yükseltme yapmanıza rağmen normal aylık ödemenizi sürdürmeye devam edersiniz.

Microsoft Office 365 Uygulamaları 2

Microsoft Office 365 İle Her An Her Yerde Bağlantıda Kalın

Office365 mail ve bulut gücünü kullanarak müşterilerinizle daima iletişim kurabilmek için size her an her yerden bağlanabilme imkanı verir. Windows Phone, iPhone, iPad, Android ve Blackberry cihazları ile e-posta alabilme özelliği olan tüm telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Microsoft Office online programlarını kullanarak sürekli bağlantı halinde olun. Ayrılan 50 GB depolama alanı ile E-posta, takvim ve kişilerinize her yerden erişin.

Microsoft Office365 sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız bir üründür. Bu ürün ile birlikte Exchange Online, Microsoft Lync, Microsoft SharePoint ve Office Web Apps hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

İsterseniz bilgisayarınızda kullandığınız Microsoft Office yazılımını da bu hizmete dahil edebiliyorsunuz. TURKTICARET.Net size Türkiye’deki en uygun Microsoft Office fiyat garantisini sunuyor! Office 365 kurulumu ve entegrasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Sizin için tüm kurulum adımlarını tamamlayarak teslim ediyoruz.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?