Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Bildirim İçeriği

Microsoft 365 İş Temel

(Office 365 İş Başlangıç)

kullanıcı başına yıllık taahhütte -aylık
Satın al
Microsoft ExchangeMicrosoft One DriveSkype

Kurumsal e-posta ve bilinen Office uygulamalarının web sürümlerini içermektedir. PC, MAC, telefon ya da tablet istediğiniz zaman uygulamaların son sürümleri tüm cihazlarınızda.

50 GB Kurumsal E-posta

1 TB One Drive Depolama Alanı

Online Office Araçları

HD görüntülü konferans ve ekran paylaşımı

İş İçin Microsoft 365 Uygulamaları

(Office 365 İş)

kullanıcı başına yıllık taahhütte -aylık
Satın al
Microsoft Office OutlookMicrosoft Office WorldMicrosoft Office ExcelMicrosoft Office Power PointMicrosoft Office One NoteMicrosoft Office PublisherSkype

İhtiyacınız olan Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi aşina olduğunuz bütün araçlar ister PC’nizde ister MAC’inizde her zaman her yerde yanınızda.

Microsoft Office 2016 (web ve masa üstü sürümü)

5 Farklı Cihaz'da Kullanım (PC, Mac ve Mobil cihazlar dahil)

1 TB One Drive Depolama Alanı

Mobil Erişim

Microsoft 365 İş Standart

(Office 365 İş Ekstra)

kullanıcı başına yıllık taahhütte -aylık
Satın al
Microsoft ExchangeMicrosoft Office OutlookMicrosoft Office WorldMicrosoft Office ExcelMicrosoft Office Power PointMicrosoft Office One NoteMicrosoft One DriveMicrosoft One DriveSkype

İş başlangıç ve İş paketlerindeki özellikleri birarada bulabileceğiniz Office İş Ekstra PC ve MAC bilgisayarlarınıza yönelik en güncel Office 2016 uygulamalarını içeriyor.

50 GB Kurumsal E- Posta

1 TB One Drive Depolama Alanı

Microsoft Office 2016 (masaüstü ve web sürümleri)

Mobil Erişim

5 Farklı Cihaz'da Kullanım (PC, Mac ve Mobil cihazlar dahil)

HD görüntülü konferans ve ekran paylaşımı

Biz sizi arayalım.
Office 365 ile ilgili merak ettiğiniz noktalarda uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olsun.
Gönder
Microsoft 365 İş Temel İş İçin Microsoft 365 Uygulamaları Microsoft 365 İş Standart
Office 2016, 5 farklı cihazda web ve masa üstü kurulumu
Tablet için Office çözümleri (Windows ve ipad)
Akıllı telefonlar için Office çözümleri
Online Office araçları
1 TB One Drive Depolama alanı
Kurumsal E-Posta
HD görüntülü konferans
Yammer Sosyal Network
Sway Profesyonel Dijital anlatım
Satın Al Satın Al Satın Al
Office 365 nedir?

Office 365 Nedir ?

Office dosyalarınızı web üzerinden düzenleyebileceğiniz, görüntülü ve sesli konferans gerçekleştirebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı yapabileceğiniz bir bulut platformudur. Office 365 ile e-posta ve takvimlerinize her yerden erişebilirsiniz.

Ofis 365 bildiğiniz ve tanıdığınız Microsoft Office programları (Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Powerpoint, Microsoft Office Publisher, Office Outlook vb.) ile kurumsal e-posta, konferans görüşmeleri ve daha fazla BT hizmetine her an her yerden erişim sağlar.

Office 2016

Yeni Office 2016 İle Her Şey Elinizin Altında

Office 365’in 2016 sürümü iş hayatını kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Online Microsoft Office programları ile bulut üzerinde dosya oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Üstelik bunu sabit bir bilgisayardan değil, her cihazdan yapabilirsiniz. Microsoft Office Mac için de uygun, tablet ve telefonlarınız için de.

Office365 2016 size ürünü 5 adet bilgisayar ve 1 Mac üzerinde kullanabilme imkanı veriyor. Android, iPhone, iPad veya Windows phone için mobil Office uygulamaları cihazlarla tam uyumlu olarak çalışır ve dosyalara sorunsuz olarak erişmenize olanak tanır, düzenleme yapmanıza ve paylaşmanıza imkan sağlar.

One Drive ile profesyonel ve güvenli bir bulut depolama hizmetine sahip olun. Böylece yanlışlıkla giden dosyalarınız için üzülmek yerine tek bir komutla geri gelmelerini sağlayın. 1 TB boyutundaki bulut depolama ile dosyalarınız her zaman güvende olsun.

Office365’in bir avantajı da yeni sürümü çıktığında ekstra bir ücret ödemeksizin güncelleme yapabilmenizdir. Yükseltme yapmanıza rağmen normal aylık ödemenizi sürdürmeye devam edersiniz.

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 İle Her An Her Yerde Bağlantıda Kalın

Office365 mail ve bulut gücünü kullanarak müşterilerinizle daima iletişim kurabilmek için size her an her yerden bağlanabilme imkanı verir. Windows Phone, iPhone, iPad, Android ve Blackberry cihazları ile e-posta alabilme özelliği olan tüm telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Microsoft Office online programlarını kullanarak sürekli bağlantı halinde olun. Ayrılan 50 GB depolama alanı ile E-posta, takvim ve kişilerinize her yerden erişin.

Microsoft Office365 sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız bir üründür. Bu ürün ile birlikte Exchange Online, Microsoft Lync, Microsoft SharePoint ve Office Web Apps hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

İsterseniz bilgisayarınızda kullandığınız Microsoft Office yazılımını da bu hizmete dahil edebiliyorsunuz. TURKTICARET.Net size Türkiye’deki en uygun Microsoft Office fiyat garantisini sunuyor! Office 365 kurulumu ve entegrasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Sizin için tüm kurulum adımlarını tamamlayarak teslim ediyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood