Sepetten devam et
Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Org Domain Uzantısı

Org Domain Uzantısı

Org Alan Adı Sorgulayın

Org Domain Uzantısı sorgulama alanı

.org DOMAİN HAKKINDA

.Org domain uzantısı dijital dünyadaki girişimcilerin en çok tercih ettiği alan adı uzantılarından bir tanesidir.  İngilizce'deki "Organization" kelimesinin kısaltması olan  .org domain çoğunlukla kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir.  Her ne kadar kar amacı gütmeyen kurum ve derneklerin tercihi olsa da .org alan adı uzantısını isteyen herkes kullanabilir. Bu alan adı uzantısı ile dilediğiniz gibi bir web sitesi oluşturmakta özgürsünüz.

.Org domain diğer alan adlarında da olduğu gibi en az 1 yıl en fazla 10 yıl süre ile tescil edilebilir. Yine bu uzantıda da en az 3 en çok 63 karakter kullanım sınırlaması vardır. 

.Org Uzantılı Web Sitenizi Oluşturun

TURKTICARET.Net aracılığı ile siz de web sitesi sahibi olabilir dijital dünyada pay sahibi .Org Alan Adı Uzantısıolabilirsiniz. Yukarıda yer alan sorgulama alanımızda tescil etmek istediğiniz alan adının arayıp daha önce tescil edilip edilmediğini kontrol edebilirsiniz. Sorgulama yaptığınız alan adı daha önce herhangi bir kişi ya da kurum tarafından tescil edilmemiş ise bu alan adına siz sahip olabilirsiniz. Farklı ödeme sistemlerimiz arasından sizin için en uygun olanı tercih ederek siz de web dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Eğer hızlı bir şekilde web sitesi sahibi olmak istiyorsanız hazır web sitesi sayfamızı ziyaret ederek 3 adıma kolaylık web sitenizi de oluşturarak yayına alabilirsiniz. TURKTICARET.Net'in size sunduğu bu çözümler ile web dünyasında yer almak ve yükselmek oldukça kolay.

Araştırmalar internet kullanıcılarının haftada ortalama 13 saatlerini internette, bunun %25 'e yakın kısmını da sosyal medya platformlarında geçirdiğini gösteriyor. Bu da demek oluyor ki artık internet kullanıcıları topluluk olma, ilgi alanlarına uygun sayfaları gezme alışkanlığı giderek artıyor. Her ne kadar sosyal medya sayfalarında zaman geçirilse de günün sonunda kullanıcılar bir web sitesine gitmek istiyorlar.  .org 'un yarattığı "topluluk " algısı ile insanları bir araya getirme gücünden yararlanabilirsiniz.

Sağlıktan spora, sanattan eğitime ilgi duyduğunuz ne varsa bununla ilgili bir web sitesi oluşturmak için .org uzantılı bir domain tescil edebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood