Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Devletler tarafından belli bir ürün ya da teknik bir yöntemin kamu ile paylaşılması karşılığında patent tescili başvurusu sahibine verilen gayri maddi haklara patent denir. Verilen bu haklardan yararlanabilmek için patent tescil başvurusunda bunulması gerekmektedir. Patent tescil başvurusunda bulunulmayan ürün ya da yöntemler için bu tescilin sağlamış olduğu haklardan yararlanamaz.

Online Marka Tescil işlemine başlamak için tıklayın

Patent Tescil Başvurusu 

Patent TescilPatent tescili başvurusu yapabilmek için ilk olarak konularında uzman olan kişiler tarafından tarifname ve istemlerin yazılması gerekmektedir. Sonrasında yapılan teknik dosyalama sonucu patent tescil başvurusu yapılır. Bu başvurunun yapılması korumanın sağlanması açısından ne kadar önemli ise sürecin iyi yönetilebilmesi açısından da o kadar önemlidir.

TÜRKTİCARET.Net ailesi olarak patent tescil hizmetimizi şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Bu süreç boyunca yaşanabilecek her türlü ihtimalinin anlatılması
  • Müşterilerimizi gereksiz harcamalardan kurtarmak
  • Patent tescil için gerekli olan buluş bilgilerinin müşterilerimizden eksiksiz olarak alarak başvuru için gerekli teknik dosyalamayı hem hukuki hem de teknik anlamda gerçekleştirilmesi
  • Bu dosyalama işleminin eksiksiz olabilmesi için firmamız ve müşterilerimiz arasında teknik dosyalama için son teyit edilen zamana kadar gerekli tüm düzenlemelerin yapılması
  • Bu süreç boyunca karşılaşılabilecek tüm sorunların müşterilerimiz adına yönetilmesi
  • Patent tescil hizmetimizin doğru ve adil fiyat politikamız çerçevesinde gerçekleştirilmesi
  • Her türlü yararlanılabilecek devlet teşvikinden müşterilerimizin faydalandırılması
  • Patent tescil sürecinin doğru yönetilmesi konusunda gerek olan her türlü bilgi ve belgenin müşterilerimiz ile paylaşımlarının sağlanması
  • Patent tescil süresi boyunca Türk Patent Enstitüsünün ya da uluslararası ofislerin her türlü gönderimlerinin ve isteklerinin müşterilerimiz adına takip edilmesi ve bildirilmesi gibi hizmetlerin tamamı olarak adlandırabiliriz.

Patent tescil sanayideki teknik bir sorunun çözümlenmesi için tanımlanan buluşlar için verilmesi uygun görülmüş tekel bir haktır. Bu tescil sizin çalışmalarınız sonucu ortaya çıkmış ve çıkan buluş konusu ürünün tüm ticari haklarının size ait olmasını sağlamaktadır.

Sizler de eğer ki patent tescil hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm sorularınıza profesyonel anlamda cevap almak ve vekillik hizmeti almak istiyorsanız Türkiye´nin neresinde olursanız olun bizler ile iletişime geçip patent tescili hakkında gerekli yardımları alın.

Bizi Tercih Edenler

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40