Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Ürün Adı Sil
Sorgulama işlemi yapılıyor...
.com Alan adı +1 yıl .xyz Hediye Ürün Domain Sorgulama

Ücretsiz XYZ Domain Uzantısı

.COM uzantılı alan adlarında .XYZ uzantılı alan adları hediye.

www.

Şimdi XYZ domain sahibi olmanın tam zamanı. Tüm .com domain işlemlerinizde bedava .xyz domain kazanma fırsatını yakalayın. TURKTICARET.Net üzerinden yapacağınız .com uzantılı domain tescili, yenileme ya da transfer işlemlerinde domaininizin .xyz uzantısı hediye. *

XYZ Nedir?

XYZ, 2014 yılından bu yana internet dünyasında yer alan yeni gTLD ‘lerin (domain uzantıları ) en popülerlerinden bir tanesidir. İnternet ortamında jenerik ve akılda kalıcı domain bulmak gün geçtikçe zorlaşıyor; .com ve .net uzantılı domainlerde uygun isimleri bulmak giderek imkansız hale geliyor. Bu durum yeni domain uzantılarının piyasaya sürülmesine neden ve oldukça yoğun ilgi görmesine sebep oldu.

XYZ, yaklaşık 3 yıl gibi kısa bir sürede internet ortamında yer alan domain uzantıları arasında %10 ‘luk bir paya sahip olmayı başardı. Giderek tüm domain sahiplerinin ilgisini gören XYZ uzantısı yalnızca jenerik domain sahibi olmak isteyenlerin değil aynı zamanda farklı uzantılarda domaini olan kullanıcıların da alternatif olarak elinde bulundurmak istediği en çok tercih edilen uzantılardan biri oldu.

XYZ Alan Adı Tescili

Jenerik ve popüler alan adı alternatifi için en uygun uzantılardan biri olan xyz günümüzde artık .com, .net gibi jenerik domain uzantıları kadar çok karşımıza çıkmaktadır. Yaklaşık 2.500.000 farklı xyz domaini internet ortamında kullanılmakta. Bu durum domain sahiplerinin isimlerini ve marka bilinirliğini korumak için portföylerine artık .xyz uzantısını da eklemeleri gerektiğini gösteriyor. İsimlerini korumak isteyen tüm alan adı sahipleri; alan adlarının .com ,.net uzantıları kadar .xyz uzantısını da tescil ediyorlar.

*Kampanya Detayları :

  • Ücretsiz XYZ uzantılı alan adları sınırlı sayıdadır ve ilk gelen alır prensibi ile verilmektedir.
  • COM uzantılı alan adınızın XYZ uzantısının dolu olması halinde hesabınıza ücretsiz bir XYZ domaini alma hakkı tanımlanır. Kampanya süresince dilediğiniz zaman ücretsiz bir XYZ uzantılı alan adı tescil edebilirsiniz.
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın, satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.
Formu Gönder