Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Sorgulama işlemi yapılıyor...
Biz sizi arayalım
Formu doldurun, satın almak istediğiniz paket için detaylı bilgi verelim veya sizin ihtiyacınıza yönelik en uygun pakete birlikte karar verelim.
Gönder

Exchange Plan 1

kullanıcı başına yıllık taahhütte -aylık
Satın al
Microsoft ExchangeMicrosoft One DriveSkype

Kurumsal E-posta hizmeti ile maillerinizi güvence altını alın.

50 GB Mail Kotası

Tek Seferde 150MB'a Kadar Gönderim

Yüksek Güvenlik

Mobil Erişim

Outlook Uyumluluk

Anında Arşivleme

Skype Kurumsal

Office 365 İş

kullanıcı başına yıllık taahhütte -aylık
Satın al
Microsoft Office OutlookMicrosoft Office WorldMicrosoft Office ExcelMicrosoft Office Power PointMicrosoft Office One NoteMicrosoft Office PublisherSkype

Mobil, PC, Mac dilediğiniz 5 farklı cihazda kullanabileceğiniz yeni Office 2016 !

Microsoft Office 2016

5 Farklı Cihaz'da Kullanım

1 TB Depolama Alanı

Mobil Erişim

Daima Güncel Versiyon Garantisi

En Uygun Fiyat

Office 365 İş Ekstra

kullanıcı başına yıllık taahhütte -aylık
Satın al
Microsoft ExchangeMicrosoft Office OutlookMicrosoft Office WorldMicrosoft Office ExcelMicrosoft Office Power PointMicrosoft Office One NoteMicrosoft One DriveMicrosoft One DriveSkype

Hem kurumsal bir e-postaya hem de Office programlarına aynı anda sahip olun.

50 GB Mail Kullanımı

Microsoft Office 2016

1 TB Depolama Alanı

5 Farklı Cihaz’da eş zamanlı kullanım

Skype Kurumsal ile HD kalitesi

Mobil Erişim

EN İYİ FİYAT
Office 365 Nedir

Office 365 Nedir?

Bilinen Office araçlarına (Word, Excel, Outlook, Powerpoint vb) ek olarak Microsoft Office365, daha detaylı bilgi teknolojisi hizmetine istediğiniz her yerden erişiminizi sağlayan, kurumsal platformda e-posta, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz ayrıca dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Yolculuklarda Office kullanın e-posta ve takvimlerinize her yerden hızlıca ulaşın

Office 365 ile her yerden hızlıca ulaşın

Masa başında değilken bile Office tecrübenizi web ve mobil uygulamalarıyla genişleterek sürekli verimlilik halinde kalın.

Takviminizi firmanızın içindeki ve dışında irtibat halinde olduğunuz kişiler ile paylaşımda bulunarak toplantılarınız için daha kolay ve hızlı zamanlama sağlayın.

50 GB’lık kullanım alanınız ile mailerinizi silme derdinden kurtulup bütün önemli e-postalarınızı koruyun. Ayrıca e-postalarınızda kendi alan adınızı kullanın. 150 MB’ye ulaşan ileti boyutuyla istediğiniz gibi görüntü ve biçimlendirme ekleyebilirsiniz. Kurumsal boyutlarda virüsten korunma ve posta tehditlerine karşı savunmanızı oluşturun.

Çok fazla zamanınızı harcamadan yeni e-posta grupları kurun ve çoklu oturum açma eşitlemesi Active Directory yardımıyla Microsoft ürünleri ile kurum içi ve çevrimiçi yüklemelerde kullanıcı kimliklerini yönetme olanağına sahip olun.

Güvendiğiniz Office’e daha fazla güç kazandırın, her zaman son sürümüyle tüm cihazlarınızda Office özgürlüğüne sahip olun

GüvEND:iğiniz Office’e daha fazla güç kazandırın

Mobil erişiminizde tüm Office 365 araçlarına güncelleştirmelerin otomatik olması sayesinde en yeni sürüme sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın. Tüm desteklenen aygıtlarınızla abone olmanız halinde eski sürümü silmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde yüklenir.

Birden fazla cihaza yüklenebilme özelliği sayesinde istediğiniz her yerde çalışma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızın başında olmadığınızda bile Windows 7 veya 8’i çalıştırabilen herhangi bir bilgisayardan istediğiniz Office akışını sağlayabilirsiniz.

GüvEND:iğiniz Office’e daha fazla güç kazandırın

Dosya paylaşım özelliği ile her yerden belgeleriniz üzerinden birlikte çalışırken, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla paylaşım sağlayın.

Ekip çalışmalarınıza yardımcı olmak için Outlook’tan basit bir şekilde ekip klasörünüzü oluşturun ve teker teker herkese göndermek zorunda kalmadan firmanızın dışındaki kişileri çevrim içi ortamda klasörlere erişmeye davet edin. Daha işlevsel bir ortam yaratmak için sitelerinizi projeye ve ekibe gruplandırın.

Projelerinizi rahatça ve tek bir koldan yönetmek için bir ekip sitesi kullanmayı deneyin. Bu siteye kimlerin erişimine izin vereceğinizi de yönetin.

Firmanız için sosyal medyanın gücünden faydalanarak iş arkadaşlarınız hakkında bilgi sahibi ve bağlantı halinde olun ve güncelleştirmelerinden haberdar olun.

Microsoft Office 365 sunucu donanım ve yazılım maliyetleri olmadan, kullanacağınız bir üründür. TURTİCARET.Net size Türkiye’deki en uygun Microsoft Office fiyat garantisini sunuyor ve sizin için tüm kurulum adımlarını tamamlayarak teslim ediyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood