Sepet
Genel Toplam
0.0 TL
Alışverişe Devam Et Sepetim
Sorgulama işlemi yapılıyor...
Office 365 Exchange
Biz Sizi Arayalım
Office 365 ile ilgili merak ettiğiniz noktalarda uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olsun.
Gönder

Exchange Plan 1

Kullanıcı Başına Yıllık Taahhütte-Aylık Satın Al
Microsoft Office Exchange IconExchange
 • 50 GB Mail Kotası
 • Yüksek Güvenlik
 • Mobil Erişim
 • Outlook Uyumluluk
 • Arşivleme (50 GB)

İş İçin Microsoft 365 Uygulamaları

Kullanıcı Başına Yıllık Taahhütte-Aylık Satın Al
Word IconWord Excel IconExcel PowerPoint IconPowerPoint Outlook IconOutlook OneDrive IconOneDrive Access IconAccess (Yalnızca PC) Publisher IconPublisher (Yalnızca PC)
 • Microsoft Office Uygulamaları
 • 5 Farklı Cihaz'da Kullanım
 • 1 TB Depolama Alanı
 • Mobil Erişim
 • Daima Güncel Versiyon Garantisi
 • En Uygun Fiyat

Microsoft 365 İş Ekstra

Kullanıcı Başına Yıllık Taahhütte-Aylık Satın Al
Word IconWord Excel IconExcel PowerPoint IconPowerPoint Teams IconTeams Outlook IconOutlook OneDrive IconOneDrive Sharepoint IconSharepoint Exchange IconExchange Access IconAccess (Yalnızca PC) Publisher IconPublisher (Yalnızca PC)
 • 50 GB Mail Kullanımı
 • Microsoft Office Uygulamaları
 • 1 TB Depolama Alanı
 • 5 Farklı Cihaz’da eş zamanlı kullanım
 • Skype Kurumsal ile HD kalitesi
 • Mobil Erişim
Office 365

Office 365 Nedir ?

Bilinen Office araçlarına (Word, Excel, Outlook, Powerpoint vb) ek olarak Microsoft Office365, daha detaylı bilgi teknolojisi hizmetine istediğiniz her yerden erişiminizi sağlayan, kurumsal platformda e-posta, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz ayrıca dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Yolculuklarda Office kullanın e-posta ve takvimlerinize her yerden hızlıca ulaşın

Office 2016

Masa başında değilken bile Office tecrübenizi web ve mobil uygulamalarıyla genişleterek sürekli verimlilik halinde kalın.

Takviminizi firmanızın içindeki ve dışında irtibat halinde olduğunuz kişiler ile paylaşımda bulunarak toplantılarınız için daha kolay ve hızlı zamanlama sağlayın.

50 GB’lık kullanım alanınız ile mailerinizi silme derdinden kurtulup bütün önemli e-postalarınızı koruyun. Ayrıca e-postalarınızda kendi alan adınızı kullanın. 150 MB’ye ulaşan ileti boyutuyla istediğiniz gibi görüntü ve biçimlendirme ekleyebilirsiniz. Kurumsal boyutlarda virüsten korunma ve posta tehditlerine karşı savunmanızı oluşturun.

Çok fazla zamanınızı harcamadan yeni e-posta grupları kurun ve çoklu oturum açma eşitlemesi Active Directory yardımıyla Microsoft ürünleri ile kurum içi ve çevrimiçi yüklemelerde kullanıcı kimliklerini yönetme olanağına sahip olun.

Güvendiğiniz Office’e daha fazla güç kazandırın, her zaman son sürümüyle tüm cihazlarınızda Office özgürlüğüne sahip olun

Microsoft Office 365

Mobil erişiminizde tüm Office 365 araçlarına güncelleştirmelerin otomatik olması sayesinde en yeni sürüme sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın. Tüm desteklenen aygıtlarınızla abone olmanız halinde eski sürümü silmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde yüklenir.

Birden fazla cihaza yüklenebilme özelliği sayesinde istediğiniz her yerde çalışma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızın başında olmadığınızda bile Windows 7 veya 8’i çalıştırabilen herhangi bir bilgisayardan istediğiniz Office akışını sağlayabilirsiniz.

Dosya paylaşım özelliği ile her yerden belgeleriniz üzerinden birlikte çalışırken, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla paylaşım sağlayın.

Office 2016

Ekip çalışmalarınıza yardımcı olmak için Outlook’tan basit bir şekilde ekip klasörünüzü oluşturun ve teker teker herkese göndermek zorunda kalmadan firmanızın dışındaki kişileri çevrim içi ortamda klasörlere erişmeye davet edin. Daha işlevsel bir ortam yaratmak için sitelerinizi projeye ve ekibe gruplandırın.

Projelerinizi rahatça ve tek bir koldan yönetmek için bir ekip sitesi kullanmayı deneyin. Bu siteye kimlerin erişimine izin vereceğinizi de yönetin.

Firmanız için sosyal medyanın gücünden faydalanarak iş arkadaşlarınız hakkında bilgi sahibi ve bağlantı halinde olun ve güncelleştirmelerinden haberdar olun.

Microsoft Office 365 sunucu donanım ve yazılım maliyetleri olmadan, kullanacağınız bir üründür. TURTİCARET.Net size Türkiye’deki en uygun Microsoft Office fiyat garantisini sunuyor ve sizin için tüm kurulum adımlarını tamamlayarak teslim ediyoruz.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40