Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

İsim Sorgulama

TPE İsim Sorgulama İşleminizi Ücretsiz Olarak Yapabilirsiniz

Not: Bu marka araştırma raporu sadece benzerlik açısından yapılmış olup markanın tescil edileceği anlamına gelmez. Detaylı bilgi için lütfen marka uzmanlarımızla görüşün.

Sınıf

Marka Başvuru Formu

Hızlı başvuru için formu doldurabilirsiniz.

Online Marka Tescil işlemine başlamak için tıklayın

KOSGEB'den marka patent tescillerinde %50'ye varan destek. Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Marka Tescili

Markanızı tescil ettirin, isminizi koruma altına alın.

Patent Tescili

Bir buluşunuz mu var? Bir başkası tarafından kullanılmadan önce tescilleyin.

Faydalı Model

Yenilikçi firmalar için faydalı model belgesi. Siz de bulduğunuz yenilikleri koruyun.

Tasarım Tescili

Ürün tasarımlarınızı sizden başkası kullanmasın. Endüstriyel tasarım tescili ile önlem alın.

İsim Patent Sorgulama

İsim Patent SorgulamaBulunduğunuz sektörde varlığınızı sürdürmek ve söz sahibi olmak adına marka tesciline gereken önemi göstermelisiniz. Günümüzde büyük ve büyüme yolunda olan tüm işletmeler artık marka tescilini üretimin bir parçası haline getirmektedirler. Sizde isim patent sorgulama aracı ile marka araştırmanıza başlayabilirsiniz. Marka; adlar, sözcük, sayılar veya logodan oluşabileceği gibi bunların bir kaçının bir araya gelmesiyle de bir markadan söz edebiliriz. Buradaki önemli unsur bu niteliklerin bir araya gelmesiyle ayırt edici bir özelliğe sahip olmasıdır. Aksi taktirde bir markadan söz edilemez.

TURKTICARET.Net'in size sunduğu isim patent sorgulama aracı ile kolaylıkla marka isim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Firma ismi sorgulamanızı yaparken ister sektörel isterseniz de sınıf bazlı bir sorgulama yapmanız mümkün. Eğer sorgulama yaptığınız sektör veya sınıfta daha önceden aynı isim ile tescillenmiş bir marka yer alıyorsa, işiniz ile alakalı farklı bir sektörde yeniden sorgulama yapabilirsiniz.

İsim Patenti Sorgulama Süreci

İsim patent sorgulamanızı yapmanızın ardından tescil etmek istediğiniz isim için bir başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda alanında uzman olan TURKTICARET.Net marka ekibi size hızlı ve kaliteli Firma İsmi Sorgulamabir hizmet sunacaktır. Başvurunuzun değerlendirilmesin ardından size kısa sürede başvurunuz hakkında geri dönüş yapılacaktır. İsim patent başvurunuz uzman ekibimiz tarafından incelenerek tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Patent isim sorgulama ile yapmış olduğunuz başvurunun olumlu sonuçlanması halinde sizden istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz olarak ileterek en kısa sürede teslim ederek, tescilli bir marka sahibi olabilirsiniz. Resmi olarak marka sahibi olmanızın ardından 10 yıl süre ile bu isme ait üretme, pazarlama gibi tüm haklara siz sahip olacaksınız. Böylelikle haksız rekabet ve kazancında önüne de geçiş olacaksınız.

Marka İsim Sorgulama ile Marka Sahibi Olmaya Bir Adım Atın

Marka isim sorgulama işlemi ile tescil sürecinizi başlatmış olursunuz. Tescilli bir marka sahibi olmanızın ardından bundan sonra ki süreçte satışa sunmayı hazırladığınız ürün veya hizmetlerinizi aynı isim çatısı altında toplayarak kaliteli ve büyüyen bir marka olabilirsiniz. Bir isim çatısı altında satışa sunduğunuz hizmetleriniz ile müşterilerinizin size olan güvenini artırabilirsiniz. Aranan bir marka olmak için daima kaliteli hizmet sunmalısınız. Rakiplerinizin sektörde ki durumunu izleyerek farklı satış ve pazarlama stratejisi ile bir adım önde olabilirsiniz. Yeni ve yenilikçi olmak işletmenizi büyütecek etkenler arasında yer almakta.

Markakolik
1149.99 TL
800 + KDV
  • 1 sınıflı Marka Tescili
  • 1 adet Marka İzleme
  • 1 yıllık Alan Adı Tescil ya da Yenileme.com.tr, biz.tr, .info.tr, .com, .net, .org
Marka İzleme

Markanız için risk oluşturacak yeni talepleri takip edin.

Marka Yenileme

Markanızı yenileyerek korumaya devam edin.

Cezalı Marka Yenileme

Marka yenileme süreniz geçse de yenileme şansınız var.

Adres Değişikliği

Markanıza kayıtlı adres değişikliği işlemleri

Ünvan Değişikliği

Markanıza ait ünvan değişikliği işlemleri

Nevi Değişikliği

Şirket türü değişikliklerinde yapılan işlemler

Devir İşlemleri

Marka – Patent’in başka kişi/kuruma devri işlemleri

Veraset ve İntikal

Miras durumunda yapılması gereken müracaatlar

Bizi Tercih Edenler

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood