Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

TPE Online

Online Marka Başvurusu

Not: Bu marka araştırma raporu sadece benzerlik açısından yapılmış olup markanın tescil edileceği anlamına gelmez. Detaylı bilgi için lütfen marka uzmanlarımızla görüşün.

Sınıf

Marka Başvuru Formu

Hızlı başvuru için formu doldurabilirsiniz.

Online Marka Tescil işlemine başlamak için tıklayın

KOSGEB'den marka patent tescillerinde %50'ye varan destek. Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Marka Tescili

Markanızı tescil ettirin, isminizi koruma altına alın.

Patent Tescili

Bir buluşunuz mu var? Bir başkası tarafından kullanılmadan önce tescilleyin.

Faydalı Model

Yenilikçi firmalar için faydalı model belgesi. Siz de bulduğunuz yenilikleri koruyun.

Tasarım Tescili

Ürün tasarımlarınızı sizden başkası kullanmasın. Endüstriyel tasarım tescili ile önlem alın.

TPE OnlineTPE (Türk Patent Enstitüsü ), marka ve patent başvurularınız TPE üzerinden yapılan değerlendirmeler sonrasında onaylanmaktadır. Marka sorgulamalarınız, patent sorgulamalarınız TPE online veritabanına göz atılarak başvuru yapıp yapamayacağınız belirlenmektedir. Marka tescil sorgulama sayfamız üzerinden yapacağınız tüm başvurular online TPE sistemi üzerinden sorgulanarak tarafınıza en doğru bilgi sunulmaktadır.

Online TPE Marka Başvurusu

Kurumsal firmalar yada kurumsallaşma yolunda adım adan kuruluşlar marka ve patent tescillerine gereken önemi göstermektedir. Ürettiğiniz ve satışa çıkardığınız bir ürün yada hizmetin tüm yasal haklarına sahip olabilmek için isim tescilinizi yaptırmalısınız. Marka tescil sorgulama sayfamız üzerinden TPE Online aracılığı ile tescil etmek istediğiniz ismi yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Online TPE isim sorgulama işleminizi ister sektörel, isterseniz de sınıf bazlı olarak yapabilirsiniz. Tescil etmek istediğiniz isim sorgulama yaptığınız sektörde daha önceden kayıt edilmemiş ise başvuru yapabilirsiniz. Sorgulama işleminizi dilerseniz birden fazla sınıf yada sektörde de yapabilirsiniz.

Başvurularınız uzman marka ekiplerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size dönüş yapılmaktadır. Eğer TPE online isim tescili için herhangi bir itiraz gelmez ise siz başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Marka temsilcimizin sizden istediği evrakları eksiksiz ve doğru olarak iletmenizin ardından başvuru süreciniz resmi olarak başlayacaktır.

TPE Online Marka Tescil

Markanıza resmi olarak sahip olmanızın ardından 10 yıl süre boyunca bu tescil ettiğiniz isme ait tüm haklara sahip olacaksınız. Tescilli bir isim sahibi olmanızın ardından artık sektörde sizde söz sahibi olabilirsiniz. Haksız kazanç ve rekabetin önüne geçerek sahip olduğunuz ürün ve hizmetlerin fiyatlandırma politikasını elinizde tutabilirsiniz. Satış yaptığınız tüm bölgelerde aynı fiyatlandırma politikasını kullanarak müşteri memnuniyetinizi de artırmış olacaksınız.

Tescil ettiğiniz ismin 10 yıllık süre ile resmi sahibi siz olacaksınız. Markanızı 10 yıllık periyotlar ile sayısız kez yenileme hakkına sahipsiniz. Tescilli bir markanın yenileme işlemi  tescil süresinin bitimine en erken 6 ay kala başlamaktadır. Yenilme işlemi ise marka sahibi tarafından yada isim sahibinin yetkili olarak atadığı bir vekil aracılığı ile de yapılabilir. İsim yenileme işleminizi tescil sürenizin bitiminin son gününe kadar devam etmektedir.

Uzman marka ekibimizle aracılığı ile Online Marka Tescil işlemine başlamak için tıklayın

Markakolik
1149.99 TL
800 + KDV
  • 1 sınıflı Marka Tescili
  • 1 adet Marka İzleme
  • 1 yıllık Alan Adı Tescil ya da Yenileme.com.tr, biz.tr, .info.tr, .com, .net, .org
Marka İzleme

Markanız için risk oluşturacak yeni talepleri takip edin.

Marka Yenileme

Markanızı yenileyerek korumaya devam edin.

Cezalı Marka Yenileme

Marka yenileme süreniz geçse de yenileme şansınız var.

Adres Değişikliği

Markanıza kayıtlı adres değişikliği işlemleri

Ünvan Değişikliği

Markanıza ait ünvan değişikliği işlemleri

Nevi Değişikliği

Şirket türü değişikliklerinde yapılan işlemler

Devir İşlemleri

Marka – Patent’in başka kişi/kuruma devri işlemleri

Veraset ve İntikal

Miras durumunda yapılması gereken müracaatlar

Bizi Tercih Edenler

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood