Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Marka Başvuru Formu

Hızlı başvuru için formu doldurabilirsiniz.

Online Marka Tescil işlemine başlamak için tıklayın

Marka Bulma 

Yeni bir iş kurarken ister çevrimdışı satış yapabileceğiniz hizmet ya da ürün odaklı bir girişim olsun ister e-ticaret alanında olsun kesinlikle doğru bir marka ismi bulmaya ve slogana ihtiyacınız olacaktır.

Marka İsmi BulmaYeni doğan bir bebeğe ilk doğduğu zaman hem manevi açıdan hem de resmi kayıtlara geçmesi için isim vermek gerekiyorsa, yeni kuracağınız şirkete de marka ismi bulmanız şarttır. Bir marka bulma süreci de tıpkı çocuğunuza isim verme gibi zorludur, nasıl ki çocuğunuz için isim seçerken, söylenmesinin kolay olmasına, akılda kalıcı olmasına, sizin için özel bir değeri olmasına dikkat ediyor ve gelişi güzel bir isim vermiyorsanız kuracağınız şirket veya marka ismi bulurken de aynı titizliği göstermelisiniz. Yani bütün bunlar demek oluyor ki  marka bul diyip, aklınıza ilk gelecek kelimeyi marka ismi olarak seçmeniz büyüme yolunda size zorluklar çıkarabilir.

Kurumsal kimliğinizin en önemli parçası olan marka ismi bulma sürecinde mutlaka özgün bir ad tercih edilmeli ve başka bir marka ile karıştırılma ihtimaline dikkat edilmelidir. YurtdışındaMarka Bulma da iş yapma ihtimaliniz düşünülerek Türkçe karakterler içermemelidir. Ayrıca marka isminizi bulurken faaliyet göstereceğiniz sektöre uygun olmalı ve kısa, kolay fakat akılda kalıcı olmalıdır. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki yaratacak, kulağa hoş gelen ve yapılan işi çağrıştıracak bir marka ismi bulmak gerekir. Son olarak da marka ismi bulurken ileride e-ticarete yönelme ihtimalinize karşı ya da açacağınız kurumsal web sayfanız için alan adı almanıza uygun bir marka olması gerekir.

Marka Yaratmak 

Yeni kuracağınız işletmeniz için marka ismi bulma işimi konusunda eğitim almış deneyimli bir uzmana danışmanız size gelecek için çok değerli bir adım olarak geri dönecektir. Çünkü alanında eğitimli uzmanlar, hem kulağa hem akılda kalıcı olan hem de global ortamda sizi temsil edilebilecek bir marka ismi bulma konusunda daha fazla öngörüye sahiptirler.

Alanında uzman marka temsilcileri ile kobileri bir araya getiren TÜRKTİCARET.Net sistemini kullanarak sizlere istediğiniz şekilde yardımcı olabilecek vasıflara sahip uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Etkileyici ve yıllar boyunca faaliyet gösterecek bir marka ismi bulurken size özel hazırlanacak öneriler içerisinden karar vermeniz TÜRKTİCARET.Net ile artık daha kolay olacaktır.

Bizi Tercih Edenler

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood