Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

VERİSİNG SSL

Verisign SSL, Verisign´ın  SSL birimini 2011 yılında Symantec firmasına satmasıyla isim değiştirmiştir. O tarihten beri sunulan SSL ürünleri, Symantec markası adı altında sunulmaktadır.

  • HızlıAktivasyon
  • Anında Kurulum
  • En Uygun Fiyat

En Ucuz Verisign SSL (Symantec) Paketleri

Tüm Platformlar ile Uyumludur
*Kampanyalı fiyatlar sadece yeni alımlar için geçerlidir.
SSL Firması Paket Adı Fiyat İşlem

VeriSing SSLSymantec SSL (eski Verisign SSL), büyük e-ticaret siteleri, yüksek prestij gerektiren kamu projeleri ve kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle online bankacılık gibi hassas kişisel bilgiler ve ödeme bilgileri barındıran sistemlerde kullanılır. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tanınır. Symantec SSL sertifikaları, web projelerini koruduğu gibi prestij de sağlar.

Google, Yandex ve diğer arama motorlarının sonuç sayfalarında site açıklamalarınızın yanında Symantec site mührü görünmektedir. Bu, symantec ssl ürünlerini farklı kılar ve site sahiplerine ziyaretçi sağlar.

Tüm Symantec SSL sertifikaları kurumsal doğrulama gerektirmektedir. Yani sertifikayı almadan önce firmanın varlığı ve bilgilerinin doğruluğu sunulan belgeler ve üçüncü taraf bilgi kaynakları yoluyla doğrulanır. Alan adı doğrulaması ile kısa sürede alım süreci tamamlanan bir ürün, Symantec SSL (esk Verisign SSL) portföyünde yer almaz.

Tek bir alan adı için temel kriptolama işlevini gerçekleştiren  Symantec SSL ürünü Symantec Safe Site adını taşır. Diğer Symantec sertifikaları 1-25 domain için koruma sağlar.  Bir alan adı ve tüm alt alanlarını koruma sağlamak üzere Symantec Secure Site Wildcard SSL sertifikası adlı ürün mevcuttur.

Yeşil bar özelliği taşıyan Symantec sertifikaları da vardır. Symantec Secure Site EV ve Symantec Secure Site PRO EV sertfikaları kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, ziyaretçinin adres çubuğa yeşile döner.

Verisign SSL Sertifika Alma Süreci

Tüm Symantec SSL (eski Verisign SSL)  sertifikalarının alım süreci kurumsal doğrulama adımlarının tamamlanmasını gerektirir. Gerekli belgeleri iletme zamanınıza göre sertifika alım sürecinin tamamlanma süresi değişir.  

Bilmeniz gerekenler

Symantec SSL sertifikaları arasında Symantec Safe Sit SSL tek alan adı için koruma sağlamaktadır.  Ancak sertifikayı aynı anda ister "sitenizinadresi.com" isterseniz "ww w.sitenizinadresi.com" olarak kullanmak mümkündür.

Eğer  tek bir ana alan adı ve  ona bağlı alt alan adlarını  koruyan bir Thawte  SSL ürünü istiyorsanız Symantec Secure Site Wildcard SSL sertifikasını seçebilirsiniz.

 Symantec Secure Site, Symantec Secure Site PRO, Symantec Secure Site EV,  1-25 alan adı için koruma sağlar

Symantec SSL sertifikaları ile beraber dinamik site mührün sağlanır. Site mühründe "Norton Safed Powered by Symantec®" ifadesi bulunur.  Ziyaretçiler site mührüne tıkladıklarında doğrulanan kurum ile ilgili detayları içeren tıklanabilir ek bilgilere ve sitenin güvenliği ile ilgili gerçek zamanlı verilere ulaşır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood