Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

“TURKTICARET.Net’ten İşletmelere Tam Destek”

Kurumsal üye olun, Ücretsiz .com, .net alan adınızı tescil edin

Nasıl Katılırım? Tüm Kurumsal Üyelerimiz;

Henüz bir alan adına sahip değilseniz ilk .COM veya .NET uzantılı alan adınızı ÜCRETSİZ tescil etme hakkı tanıyoruz!

Kurumsal Üye Ol

Kampanya KoşullarıNelerdir?

Bedava alan adı kampanya koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki detaylı bilgi yazısına tıklayınız

Detaylı Bilgi

Bedava Domain Alma Fırsatı

Ücretsiz DomainÜcretsiz domain siteleri mi arıyorsunuz? Boş yere vakit harcayıp güvenilmeyen sitelere başvurmayın. Ücretsiz alan adları TURKTICARET.Net güvencesiyle bir tık uzağınızda.

Büyüklerle rekabetin bir gereği olarak tüm işletmeler alan adı tescili yapıp hosting hizmeti alarak bir web sitesi kuruyor. KOBİ´lere tam destek TURKTICARET.Net´ten! Kurumsal üyelere ücretsiz domain! Siz de kurumsal üye olun bedava .com domain ve .net domain tescil edin.

TURKTICARET.Net size ücretsiz alan adı alma fırsatı sunuyor!

Kurumsal Üyelik Nedir?

Ticari firmalar ile çeşitli kuruluşlar için oluşturulan üyeliklerdir. Siz de bir işletme veya kuruluş sahibiyseniz kurumsal üyelik başvurusunda bulunarak şirket isminiz, marka adınız ve hizmet verdiğiniz sektöre dair kelime kombinasyonları içeren .com veya .net uzantılı site adınızı tescil edebilirsiniz. Başkası isminizi tescil etmeden önce elinizi çabuk tutun!

Şirketinize Ait Bir Web Sitesine Sahip Olmanın Avantajları

Bedava DomainKurumsal bir web sitesi sahibi olmak, şirketinizin dijital dünyada da itibarlı olmasını sağlar. Gittikçe yaygınlaşan internet dünyasında yer edinmek artık işletmeler için olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Web siteleri şüphesiz ki en etkili reklam araçlarından biridir. Broşür, gazete ilanı, billboarda reklam verme gibi yöntemler hem daha fazla uğraşı ve maliyet gerektirir, hem de daha geçicidir. Televizyon ve radyo reklamları da aynı şekilde yüksek maliyetlidir. Web sitesini ise daha az maliyetle oluşturarak, etkin bir şekilde kalıcı olarak kullanabilirsiniz. Yeni ürünlerinizi ve kampanyalarınızı etkili görsel ve içeriklerle müşterilerinize duyurabilirsiniz. Ürünlerinizi internet üzerinden etkili bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Verdiğiniz hizmet karşısında müşterilerden yorum alarak, sunduğunuz hizmet kalitesini ölçümleyebilir buna göre bir strateji belirleyebilirsiniz. Müşterilerinize tanıtım mailleri göndererek siteye davet edebilir ve yeni ürün/hizmetlerinizden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca düzenlediğiniz proje ve etkinleri de ilgili kesime duyurabilirsiniz. Bir web sitesi sahibi olmak demek, her zaman şirketinize, mağazanıza veya şubenize uğrama imkânı olmayan müşterilerinize de ulaşmanız ve hizmet vermeniz demektir. Ayrıca web sitenizde bir `hakkında´ sayfası oluşturmak, vizyon ve misyonunuzu belirtmek, politika ve tarihçenize yer vermek, müşterilerdeki marka algısını güçlendirir ve size daha fazla güven duymalarını sağlar.

Yeni Türk Ticaret Yasası Kapsamı Nedir?

Türk Ticaret yasası gereğince tüm işletmelerin, firma bilgilerine ve iletişim bilgilerine yer verdiği bir web sitesine sahip olması gerekmektedir. Yasanın detayları için tıklayınız