Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Hazır Haber Sitesi

Hazır Haber Sitesi

Artık siz de bir haber sitesi sahibi olabilirsiniz, hazır haber sitesi yazılımı ile siteniz hazır!

Temanı Seç
İçeriğini Ekle
Web Siten Hazır

Haber Sitesi Yazılımı

İnternet geliştikçe hayatımıza yeni kavramlar dahil olmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de dijital habercilik. Gelişen toplumların haber alma ve haberi yayma kaynakları arttıkça ana akım medya yerini dijital medyaya bırakmak zorunda kalacak gibi görünüyor. Sosyal paylaşım siteleri dijital medyanın başını çektiği gibi , online haber siteleri de azımsanamayacak bir potansiyele sahip.Siz de kendi haber sitenizi oluşturup dijital medya ya adım atmak ister misiniz?

Hazır Haber SitesiGünümüzde hazır haber sitesi başlığı altında da birçok tema oluşturuluyor ve site tasarımına hakim olmayan fakat haber paylaşım sitesi oluşturmak isteyen tüm kullanıcılara kolay kullanım sağlanıyor.

Hazır haber sitesi çözümleri, kullanıcılarına  amacına uygun tema özelliğinin yanı sıra sitenin önyüzü ile ilgili temaya müdahale etmenizi , logonuzu eklemenizi ve tarayıcı uyumluluğu ile ilgili birçok özelliği kullanmanızı kolaylaştırarak  özgün bir haber siteniz olmasına  olanak sağlamakta.

Haber sitelerinin önyüzü kadar arka plandaki işlevselliği de büyük önem taşıyor. Hazır haber sitelerinde kullanıcıların görmediği fakat sizin müdahale etmeniz gereken başlıklara değinmek gerekirse;

 • Tüm mobil uyumluluk özelliklerini içermesi
 • Hazır haber sitenizin üst sıralarda kolayca yer alabilmesi adına seo uyumlu çalışması
 • Sayfa ziyaretçi sayınızı takip edebilmeniz için analiz raporunu size sunabilmesi
 • Kolay ve gelişmiş bir yönetim paneline sahip olması
 • Hazır haber sitenizin reklam gelirlerini ve reklam alanlarını takip edebilmeniz
 • Tema geliştirici özelliklerinin devamlı aktif olması ve güncellemeleri sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi
 • Yönetim paneli üzerinden düzenlenebilen döviz kuru ve hava durumu
 • Haberlerinize yorum eklenebilme özelliği
 • Künye ve yayın ilkeleri sayfası
 • Kullanıcı girişi ve üye grupları oluşturma
 • Anket oluşturma  en önemli arka plan özellikleri arasında yer almaktadır.
 • Web.tv ve oku.net´le otomatik olarak entegre olan hazır haber sitesi alt yapısı ile video içeriklerinizi ücretsiz olarak web.tv kanalınıza yükleyip kullanabilir, haber içeriklerinizi oku.net üzerinden dağıtarak daha fazla okuyucuya sahip olabilirsiniz.

Daha önce oluşturmuş olduğunuz eski web sitenizin veri tabanı taşıma özelliği de diğer  özelliklere eklendiğinde veri kaybı yaşamadan yeni hazır haber sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkticaret.net ,  yukarıda belirttiğimiz  tüm özellikleri barındıran hazır haber sitelerine ait tarafınıza birçok tema sunmaktadır. Haber sitelerinde kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra , devamlı güncelleme ve geliştirme yaparak , güncel haber sitenizi oluşturmanıza da  ön ayak olmaktadır. Haber Yazılım temaları ve ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Hazır Tema Seçenekleri
Hazır Tema Seçenekleri

Onlarca hazır tema seçeneği içerisinden web sitenizin içeriğine en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Tasarım üzerinde renk, yazı karakteri, menü gibi özellikleri değiştirip tasarımınızın size özgü olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ara yüz
Kullanıcı Dostu Ara yüz

Kullanımı kolay ve Türkçe ara yüz ile web sitenizi hazırlamak çok kolay. Yönetim paneli üzerindeki basit yönlendirmeleri takip ederek birkaç dakika içerisinde web sitenizi oluşturabilirsiniz.

7/24 Destek
7/24 Destek

Her türlü soru ya da sorununuz için teknik destek ekibimizle telefon, e-posta ya da online canlı destek modülümüz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood