Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Bedava Hosting

Reklamsız bedava hosting kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi takip edin.

Kampanyalardan Beni Haberdar Et!

Talep bırakmak için formu doldurabilirsiniz.

Bedava Hostingİnternet dünyasına adım atıp bir web sitesini yayına almanın olmazsa  olmazı hosting sahibi olmaktır. Pek çok kişi web sitesini mümkünse bedava hosting kullanarak açmak istiyor bu da ücretsiz hosting taleplerinin her gün artmasına sebep oluyor.

İnternet ortamında pek çok farklı servis sağlayıcının sunduğu bedava hosting hizmetleri yer alsa da burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu bu servisin ne kadar güvenilir ve yeterli olduğu.

 

Ücretsiz Hosting Alma Konusunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Öncelikle sitenizi emanet edeceğiniz servis sağlayıcının güvenilir ve kaliteli olması çok önemlidir. Ücretsiz web hosting kullanmak için web sitenizi kalitesiz bir servisle açarak ziyaretçileriniz üzerinde kötü bir intiba bırakmamaya özen göstermelisiniz. Bir kez hakkınızda olumsuz bir yargıya varan ziyaretçiyi geri döndürme maliyetiniz bedavahosting kullanarak kaçındığınız maliyetten çok daha yüksek olabilir.

Bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise bedava hosting alma işlemi esnasında size Ücretsiz Hostingsunulan disk alanı, trafik gibi limitler. Servis sağlayıcılar için de bir maliyet oluşturan bu hizmetin; ücretsiz kullanımında konulan limitlere dikkat etmek gerekir.

Profesyonel bir web sitesi oluşturuyorsanız, daha işin en başından kaliteli ve ihtiyacınızı karşılayacak limitlere sahip bir hosting paketi satın almanız ücretsiz hosting kullanarak vakit kaybetmenizden çok daha avantajlı ve düşük maliyetli olabilir.

Yine bedava hosting alma imkanı sağlayan firmalar size sağladıkları web alanı üzerindeki reklam alanlarını kullanarak reklam geliri elde ediyor olabilir. Yani sizin ziyaretçileriniz üzerinden reklam geliri elde edip çok düşük bir maliyete sahip olabileceğiniz bir ürünün karşılığında elde edebileceğiniz reklam gelirlerini servis sağlayıcınıza hediye ediyor olabilirsiniz.

TURKTICARET.Net´in Ücretsiz Web Hosting Kampanyaları

TURKTICARET.Net olarak değerli kullanıcılarımızın çalışmalarını desteklemek amacıyla dönemsel olarak bedavahosting kampanyaları düzenlemekteyiz.

Bu kampanyaların kapsamı, şartları ve nasıl kullanılabileceğine ilişkin detayları web sitemizin ana sayfasından ve bu sayfadan takip edebilirsiniz. Yine ilgilenen kullanıcılarımıza kampanyalarımızın detayları ile ilgili mailingler göndererek bilgilendirmede bulunuyoruz.

Şayet siz de bu kampanyalardan faydalanmak ve kampanyalar hakkında bilgi almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak kampanya mailinglerimizi almaya başlayabilirsiniz.

Ortak Özellikler
* Sınırsız Paketler
Cloud Hosting Platformu
Cloud Hosting Platformu

Web siteniz bulutun esnek yapısında ve yüksek performansla çalışır.

Türkçe cPanel
Türkçe cPanel

Türkçe destekli cPanel ile kolay hosting yönetimi imkanı.

Türkçe Plesk
Türkçe Plesk

Türkçe destekli plesk panel ile kullanıcı dostu yönetim paneli.

Yedekli DNS Sunucular
Yedekli DNS Sunucular

Web sitelerinize ait DNS kayıtları güvenli bir şekilde saklanır.

Ücretsiz E-Posta Hizmeti
Ücretsiz E-Posta Hizmeti

SMTP – POP3 – IMAP destekli e-posta servisi.

Anti Spam ve Anti Virüs Kormuası
Anti Spam ve Anti Virüs Kormuası

Web siteniz yüksek korumalı ve güvenlikli sunucularda barındırılır.

Ücretsiz DNS
Ücretsiz DNS

Alan adınıza ait DNS kaydını ücretsiz olarak tanımlayın.

7/24 Teknik Destek
7/24 Teknik Destek

İhtiyacınız olduğu her an uzman ekibimize e-mail, telefon ve online canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tek Tıkla Uygulama Kurulumu
Tek Tıkla Uygulama Kurulumu

Wordpress, Joomla, Opencart, Magento vb. yazılımları tek tıkla kullanmaya başlayın.

Sınırsız Disk Alanı ve Trafik içeren paketlerimiz; en yüksek performansla hosting paketlerinizi kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sınırsız paketlerimiz, adil kullanım limitleri ile hosting hizmet sözleşmesi kapsamında planlanmıştır. Hosting paketlerimizin kullanım alanları ve kullanım limitleri ile ilgili detaylı bilgi için hosting sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.

Hosting paketlerimizde, dünya standartlarında uygulanan anlık kullanım limitleri kullanılmaktadır.

FTP Dosya Transferi ;

Linux sunucularda yüklenecek tek dosyanın büyüklüğü maksimum 500 MB. Windows sunucularda ise tek dosya limiti olmamakla beraber bir günde yapılabilecek veri transferi maksimum 1 GB’dır.

CPU Kullanım Limiti ;

Tüm hosting paketlerimizde sistem kaynaklarının %25’i ve üstü 90 sn.’den uzun süre kullandırılamaz.

E-Posta Gönderim Limiti ;

10 dakikalık periyotlarda maksimum 30 mail gönderimi yapılabilir. (e-posta başına gönderim.)

ek

Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TURKTICARET.Net olarak siz değerli kullanıcılarımızın çalışmalarını desteklemek için düzenli olarak ücretsiz hosting kampanyaları düzenlemekteyiz. Web sitemizin ana sayfasından ve bu sayfadan bu kampanyaların kapsamı, koşulları ve nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Bedava hosting ile ücret ödeyerek TURKTICARET.Net tarafından satın almış olduğunuz hosting paketleri arasında hiçbir farklılık bulunmamaktadır. Tamamen güvenlidir.
Ücretsiz hosting, ilk sitelerini oluşturmak isteyen herkes için çok kullanışlı ve kodlama veya tasarım bilgisi olmayanlar için ideal olucaktır. İstediğiniz şekilde deneyebilir ve web sitesi oluşturma sürecini gereksiz maliyetlere katlanmadan iyi bir şekilde yönetebilirsiniz.
Turkticaret.net Bedava hosting kampanyalarından yararlanmak için ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, bilgi formunu doldurarak kampanya mailinglerimizi almaya başlayabilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood