Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Ürün Adı Sil

Ücretsiz SSL

Let's Encrypt ile ücretsiz ssl sahibi olmak ve sitenizi ücretsiz korumak mümkün.

  • Hızlı AktivasyonHızlı Aktivasyon
  • Anında KurulumAnında Kurulum
  • En Uygun FiyatEn Uygun Fiyat
Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL Kullanmak için Başvur

Hızlı başvuru için formu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası Almak İstiyorum

Ücretsiz SSLWeb sitenizin kullanıcıları, siteniz üzerinden gerçekleştirdikleri işlemler sırasında kendilerine ait verileri paylaşırken güvenli bir çevrimiçi deneyim yaşamayı beklerler. Sitenizde sunucu ile alıcı iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılması için uluslararası platformda kabul görmüş bir güvenilir sertifika otoritesinin imzaladığı sertifikayı kullanmanız gerekir. Kuşkusuz, şifrelenmiş veri alışverişi için tek yol bu değildir; bir web sunucuya ve SSL sertifikasını üretmenizi sağlayacak yazılımlara sahip iseniz ücretsiz SSL sertifikası üretebilirsiniz. Bu, kendinden imzalanmış (self-signed) bir sertifika olacaktır. Bu tür sertifikalarda kriptolanır fakat iletişim kurulan tarafın doğru kişi olduğu kanıtlanamaz. Bu yüzden kendinden imzalamış sertifikalar, yazılımcılar tarafından test amaçlı olarak kullanılır, bir web sitesi için önerilen bir yöntem değildir. Web sitenizi koruma altına almak, ziyaretçilerinizin de sitenizde güvenle gezmesini sağlamak için güvenilir bir SSL servisine ihtiyaç duyuyor ancak SSL maliyetlerini yüksek buluyorsanız siz de Let's Encrypt ile tanışın. Let's Encrypt ile web sitenizi ücretsiz olarak sertfikalayabilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde profesyonel SSL hizmetine sahip olabilirsiniz. 

Let´s Encrypt Bedava SSL Sertifikası

Güvenli sertifika otoriteleri zaman zaman ücretsiz ssl sertifikası kampanyaları yaparl ar. BedÜcretsiz SSL Sertifikasıava SSL sertifikası (Free ssl sertifikası) şeklinde duyurusu yapılan bu kampanyalar, bir ay veya üç ay gibi geçici süre ile ssl sertifikasını kullanmanız içindir. Kullanım süresi sonunda sertifika sona erer ve devam etmek için ürünü satın almanız gerekir. Bu tür ücretsiz SSL sertifikaları, o markanın ssl ürününü test etmeniz için kullanıma sunulmuştur. Ancak Let´s Encrypt  tamamen ücretsiz ssl sertifikası türüdür.  Sertifika otoritelerinin deneme amaçlı ücretsiz SSL sertifikalarının web tarayıcılar tarafından tanınırlığı, ücretli versiyonları ile aynıdır. Kullanım süresi dolduktan sonra kararınızı verdiyseniz ödeme yapıp sertifikayı kullanmaya devam edebilirsiniz veya başka bir ssl sertifikası alabilirsiniz. Let´s Encrypt ise başvuru ve kullanım süresince hiçbir ücret talep etmez, 90 günlük kullanım süreleri ile kurulumu yapılır ve düzenli olarak yenileme yaparak kullanıma devam edebilirsiniz.

Let´s Encrypt ücretsiz ssl sertifikası hakkında detaylı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz SSL kurulumu ve kullanımı için yukarıdaki başvuru formunu doldurup talep bırakmanız yeterlidir. En kısa sürede sizinle iletişime geçip işleminizi sizin adınıza tamamlayabiliriz.

Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın, satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.
Formu Gönder