Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

İşletmem Nette Özellikler

İnternette işletmenizi kolayca yönetin

İşletmem Nette Dashboard

İşletmenizi karmaşık yönetim sayfalarından uzak, basit ve hızlıca yönetin. Bilgilerinizi girerek, Turkticaret.net Haritalar servisinde ve İşletmem Nette sayfanızda hızlıca yayınlayabilir, müşterilerinizin işletmeniz ile olan etkileşimini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sizi arayan kullanıcılara göstereceğiniz bilgilere karar verin.

Kullanıcıların size daha kolay ulaşması için işletmenizin bilgilerini birkaç basit adımla ekleyin. Telefon numaranızı, adresinizi, web sitenizin adresini, çalışma saatlerinizi girebilirsiniz. Sizi en iyi anlatan cümleler ile işletmeniz hakkında detaylı açıklama ekleyebilirsiniz.

İşletmem Nette Panel Bilgiler
İşletmem Nette Müşterileriniz ile İletişim Kurun

Müşterilerinizin düşüncelerine değer verdiğinizi gösterin. İletişim kurun.

İşletmenize yapılan yorumları inceleyin ve cevaplayın. Müşterileriniz ile online'da birebir iletişim kurarak isteklerini anlayabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Zengin içerikler ile müşterilerinizi etkileyin

İşletmem Nette sayfanızı fotoğraflar ile zenginleştirin.

Müşterilerinizi etkilemekte görselliğin gücünü kullanın. Unutmayın, görsel içerikler internetin en çok akılda kalan içerikleridir. Foto galerinizi oluşturun, İşletmem Nette sayfanızda ve Turkticaret.net Haritalarda sizi arayan ziyaretçilere hakkınızda daha çok bilgi verin.

İşletmem Nette Fotoğraflar

İşletmem Nette Videolar

Müşterilere kendinizi Videolar ile etkili ve güçlü şekilde tanıtın.

Etkileyici videolar ile müşterileri işletmenize çekin. İşletmem Nette sayfanıza videolarınızı ekleyin, video galerinizi oluşturun ve online dünyanın en zengin içeriği ile kendinizi ifade edin.

İşletmem Nette Ürünler

Satışlarınızı artırmak için ürünleriniz hakkında mutlaka bilgi verin.

Sizi arayan müşterilere sunduğunuz ürünleri birden fazla görsel ve yapacağınız açıklamalar ile tanıtın. Ürünlerinizin akılda kalmasını sağlamak sizin elinizde.

Hemen Başvurun

İşletmenizi turkticaret.net haritalara eklemek, var olan bir işletmeyi sahiplenmek ve işletmem nette sayfaları ve paketleri hakkında merak ettiğiniz konular için aşağıdaki formu tamamlayıp bize gönderin, biz sizi arayalım.

Adım soyadım Bulunduğum sektör E-posta adresim ve telefon numaram
hakkında bilgi almak / başvuruda bulunmak istiyorum.
Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa zamanda irtibata geçecektir.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?