Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Comodo EV SSL Sertifikası

Comodo EV SSL Sertifikası, üst düzey prestij ihtiyacı ve yüksek güven gerektiren uygulamalara yönelik bir güvenlik sertifikası ürünüdür. Dünyanın en büyük sertifika otoritelerinden Comodo Group Inc. tarafından sunulmaktadır.

Comodo EV SSL Sertifikası Web Sitesi Güvenliğinizi Artırın

Tüm Platformlar ile Uyumludur

$
YILLIK
GENEL ÖZELLİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

SSL paket detayı

Finans ve kamu kuruluşları, üst düzey KOBİler ve diğer tüzel kişiler tarafından kullanılır. Bir EV SSL (genişletilmiş doğrulama) sertifikasıdır, yani sertifika alım sürecinde başvuru sahibinin bilgileri sertifika otoritesi tarafından doğrulanmaktadır.  Alım süreci daha uzundur ancak web sitesine kurulduğunda EV SSL sertifikalarını diğer SSL sertifikalarından ayıran yeşil adres çubuğu özelliğini içerir.

Firmanızın, tek bir alan adı için yüksek güvenlik gereksinimini karşılayacak bir sertifikaya ihtiyacı varsa Comodo markasının EV SSL ürününü tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Comodo EV SSL Sertifika Alma Süreci

Comodo EV SSL sertifikası, kurumsal doğrulama gerektiren bir sertifika olduğundan,  satın alma sürecinde sertifika otoritesine sunmak üzere bazı belgelerin temin edilmesi gerekecektir.  Başvuru sahibinden şu belgeleri hazırlaması beklenir:

Firmanın faaliyet belgesi veya firma tescil belgesi, vergi levhası, üzerinde ilgili alan adının EV SSLWHOIS yetkili kişisi bilgileri ile eşleşen iletişim bilgilerinin yer aldığı bir elektrik, doğalgaz, su faturası ya da banka dekontu. Ayrıca DUNS ID numarasının iletilmesi de başvuru sürecini hızlandıracaktır. Sertifika otoritesi, doğrulama sürecinde bilgilerin güncelliğini kontrol için bağlı bulunan ticaret odası web sayfasındaki kaydı sorgular.

Üçüncü kaynaklarda (örneğin sarı sayfalar) yer alan iletişim numaraları yolu ile firmaya telefon edilerek EV SSL sertifika isteği onayı teyit edilir.

Son olarak e-posta adresini doğrulamak için sertifika siparişi sırasında yetkilendirilen adres üzerinden Comodo´ya  sertifika istek formu ve sertifika sözleşmesi gönderilir.

Comodo EV SSL sertifikası alım sürecinde sunulan belgeler, ziyaretçilerinizin web sitenize güvenini arttırmak içindir.  Doğrulama sürecinin sonunda dinamik site mührü ve yeşil adres çubuklu şifreleme sağlanır.

Bilmeniz Gerekenler

Unutmayın, Comodo EV SSL sertifikası SAN veya çoklu alan adını desteklememektedir; Comodo EV SSL sertifikanızı tek bir alan adı için kullanabilirsiniz. 

Comodo EV SSL bütün bankalarla tam uyumludur. Şifreleme gücü 128/256 bit´tir. Tarayıcıların %99.9´u tarafından desteklenmektedir. SSL karşılaştırma tablosunu incelemek için tıklayın.

Bu sertifika web sitenize kurulduğunda, sitenizin güvenliğinin Comodo EV SSL tarafından sağlandığını belgeleyen "Comodo Secure" yazı site mührü üzerine ziyaretçilere gösterilir.  Ziyaretçileriniz, sertifika mührünün üzerine firmanız ile ilgili detayları içeren ek bilgiler görüntüleyebilirler.Yeşil adres çubuğu özelliğine de sahiptir.

Ayrıca diğer Comodo SSL ürünleri için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Comodo SSL Ürünleri Karşılaştırma Tablosu

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood