Daha Fazla Uzantı
 • Bir Alan Adından Daha Fazlasına Sahip Olun
 • Site Builder - Hazır Web Sitesi

  Site Builder - Hazır Web Sitesi

  Sitebuilder - Hazır Web sitesi ile herhangi bir HTML ve program kodu bilgisine ihtiyaç duymaksızın sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturup olarak yayınlayabilirsiniz. Mevcut tasarım, sayfa ve sayfa grupları, tasarım şablonları ve eklentileri kullanarak web sitenizi kendi amaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.
 • Foto Galeri

  Foto Galeri

  Resim ya da fotoğraf galerinizi web üzerinde yaratın ve yayınlayın. Sayfa ekleyip çıkararak, tasarım şablonlarını uygulayarak ve ilave işlevsel eklentileri kullanarak sitenizi yapılandırmak ve kişiselleştirmek için birçok seçeneğe sahipsiniz.
 • Blog

  Blog

  Sunulan şablon seçeneklerinden birini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde blog sitesinizi oluşturun. Alternatif tasarım şeması ekleyebilir, siteye normal sayfalar ekleyebilir ve sağlanan site yapısını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Alan Adı Yönlendirme

  Alan Adı Yönlendirme

  TURKTICARET. Net'ten satın aldığınız alan adını bir web hosting hizmeti olmaksızın yayında olan herhangi bir adrese veya IP'ye yönlendirebilirsiniz. Bu işlemi Müşteri Panelinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • E-Posta Yönlendirme

  E-Posta Yönlendirme

  TURKTICARET. Net'ten satın aldığınız alan adları için E-Posta hizmetinden ya da E-Posta yönlendirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu işlemi Müşteri Panelinden yapabilirsiniz. Yönlendirme sonunda, alan adınız için belirlediğiniz E-Posta adreslerine gelen iletiler otomatik olarak belirttiğiniz E-Posta hesabına yönlendirilecektir. Ayrıca adaş E-Posta hesapları (mail alias) tanımlayarak birden fazla adrese gelen iletinin aynı posta kutusunda toplanmasını sağlayabilirsiniz.
 • DNS Kontrolü

  DNS Kontrolü

  Türkçe DNS kontrol panelleri ile DNS değişikliklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
emrah.net alan adı sepete eklendi