Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Comodo Positive SSL Sertifikası

Comodo Positive SSL Sertifikası, web sitenizi güvence altına almak için dünyanın en tanınmış sertifika sağlayıcılarından Comodo Group Inc. tarafından sağlanan bir üründür.

Comodo Positive SSL Sertifikası Sahibi Olun

Tüm Platformlar ile Uyumludur

$
YILLIK
GENEL ÖZELLİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

SSL paket detayı

Comodo Positive SSLBaşlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta siteleri gibi uygulamalar için uygun ve ekonomik bir çözüm sunar. Web sitelerindeki sipariş formu, iletişim formu, giriş formu gibi alanları şifrelemek için idealdir. Facebook uygulamaları, kişisel siteler, blog siteleri, forumlar için Comodo Positive SSL, en çok tercih edilen  sertifika türlerindendir.

Sizin de tek bir alan adı için temel kriptolama işlemini gerçekleştirecek, ekonomik bir sertifikaya ihtiyacınız varsa Comodo markasının Positive SSL ürününü tercih etmekte tereddüt etmeyin.

Comodo Positive SSL Sertifikasını Alma Süreci

Müjde! Comodo Positive SSL sertifikasını satın almak için herhangi bir belge sağlamanız, faks göndermeniz, evrak hazırlamanız gerekmiyor. Bu sertifikanın alımında hiçbir karmaşık kurumsal doğrulama süreci yok. İşleminizi vakit kaybetmeden tamamlamak için Comodo Positive SSL almak üzere başvurduğunuz alan adının size ait olduğunu kanıtlamanız Positive SSLyeterlidir.  Alan adı doğrulamasının tamamlanması için alan adınızın "whois" sorgusunda görülen iletişim bilgilerinin doğru ve özellikle idari yetkili (admin contact) e-posta adresinin güncel ve ulaşılabilir olması gereklidir. Eğer bu mümkün değilse,  admin@alanadiniz.com şeklinde aktif bir mail hesabı oluşturmalısınız.  Doğrulama işlemini ne kadar çabuk gerçekleştirirseniz sertifikanız o kadar kısa sürede hazır olacaktır.

Bilmeniz gerekenler

Unutmayın, Comodo Positive SSL sertifikasını tek bir alan adı için kullanabilirsiniz.  Acaba alan adının başında www.  ile mi yoksa www. olmayan hali ile mi sertifika kapsamında olacak? 

Positive SSL esnektir; alan adınız iki türlü de  -başında www. olan ve www. `siz hali ile -sertifika kapsamında olacaktır. İlgili alan adı sertifikada gösterilir.  Bu sertifika, SAN veya çoklu alan adını desteklememektedir.

Comodo Positive SSL bütün bankalarla %100 uyumludur. Şifreleme gücü 128/256 bit´tir. Tarayıcıların %99.9 tarafından desteklenmektedir.

128/256 bit şifreleme gücü olan bir sertifikanın kırılması neredeyse imkansızdır.Bu sertifika web sitenize kurulduğunda, tarayıcınızın adres çubuğunda kilit simgesi görülür ve bu simge sitenizin güvenilirliğini gösterir. Comodo Positive SSL´de yeşil adres çubuğu özeliği yoktur.

Sitenizde yayımlayabileceğiniz site mührü Comodo Positive SSL ile birlikte ücretsiz sağlanır. Site  mührü üzerinde, sitenizin güvenliğinin bir Comodo ürünü  tarafından sağlandığını gösteren "Comodo Secure" ifadesi yer alacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood