Sepetten devam et
Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
kapat

.Eu Kullanım Koşulları

  • 1.1. Avrupa Birliği için belirlenmiş üst seviye alan adı uzantısıdır.
  • 1.2. Avrupa Birliğine bağlı ülkeler ile İzlanda, Liechtenstein ve Norveç'te faaliyet gösteren kurum ve kuruluslar ve ilgili ülkelerde yasayan kişilerce kayıt edilebilir, kullanılabilir.
  • 1.3. Alan adına ait yetkili kişi bilgileri Registry firma (eurid) kuralları geregince Avrupa Birliği Ülkeleri ile İzlanda,Liechtenstein ve Norveç te faaliyet gösteren firmanın ya da yetkili kişinin güncel adres bilgisi ile kayıtlı olması gerekmektedir Domain yetkili bilgilerinin belirtilen şartlara uygun şekilde kaydedilmemesi durumunda Eurid tarafından domainler suspend durumu getirilmektedir ( askıya alınma )
  • 1.4 AB Ülkelerinden herhangi birinde kayıtlı adres kaydınız olmalıdır eğer yoksa trustee bedeli ile tescili tamamlamak için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz”
Sorgulama işlemi yapılıyor...

Ad Soyad Domain

Ad Soyad Domain

İsim Soyisim Alan Adınızı Tescil Edin

İndirim Kampanyalı uzantılarda indirim uygulanmaktadır.

Ad Soyad Domain kaydınızı hala yapmadınız mı?

isim soyisimBaşkası sizin ad ve soyadınızı içeren alan adını tescil etmeden önce harekete geçin. İsminizi başkasına kaptırmayın. İlk gelen alır! Gittikçe yayılan dijital dünyada siz de adınızla var olun. O zaman şimdi ad soyad domain almanın tam vakti! Ad soyad .com.tr domain kaydınızı sadece bir kimlik fotokopisiyle kolayca yapabilirsiniz.

Eşinizin ismiyle bir alan adı tescil edin. Tüm anılarınızı bir web sitesinde yayınlayın ve ona güzel ve farklı bir hediye verin.

Çok sevdiğiniz oğlunuz veya kızınız için kendi adıyla bir alan adı alın, o büyürken ölümsüzleştirdiğiniz her anı web sitesinde yayınlayın ve yakınlarınıza ziyarete açın.

 

Neden ad soyad domain ?

Cv yetersiz geldiyse ad ve soyadınızdan oluşan bir isim tescil edin ve portfolyonuzu oluşturun. Kendinizi tanıtın, bireysel veya mesleki başarılarınızı insanlarla paylaşın.

Yetenek ve tecrübelerinizi müşterilerinize sunun. Projelerinizi duyurun. Çalışmalarınızı ve eserlerinizi ilgili kesime ulaştırın.

Özgün bir blog yazmak istiyorsunuz ve site ismine karar veremediniz. Ad soyad com tr tescil edin, kendi markanızı yaratın.

ad soyadAlanınızda uzman bir kişisiniz. Kaliteli bir içerik, hizmet veya ürün pazarlıyorsunuz. İsminiz adeta markalaşmış. Müşterileriniz arama motorlarına isminizi yazıyor. Ama size ulaşamıyor. Öyleyse bir isim soyisim domain tescil edin ve size doğrudan ulaşmalarını sağlayın.

Ünlü bir şarkıcısınız. Albüm çalışma sürecinizde dinleyicilerinizle paylaşımda bulunmak, onların da fikrini almak istiyorsunuz. Sizi doğrudan takip etmelerini sağlamak için bir ad soyad .comtr domain tescil edin.

Sosyal medya fenomenisiniz videolarınız tıklanma rekoru kırıyor. İçerikleriniz dilden dile yayılıyor. Tüm bunları takipçilerinize bir arada sunmak istiyorsunuz. Bir ad soyad alan adı comtr tescil edin.

Ad Soyad Com.tr Domain Nasıl Alınır?

.com.tr domainlerin dağıtımı Ortadoğu Teknik Üniversitesi tarafından yapılır. İsim tescilini yetkili firmamız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu uzantı için talep edilen bazı belgeler vardır. Fakat ad-soyad domainleri almak oldukça kolaydır. Kimlik bilgileriyle birebir uyuşan domain başvurularınızda herhangi bir belge gerekmez. Aksi bir durumda üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı fotokopisi veya TC bulunmayan nüfuz cüzdanı fotokopisi ile birlikte TC kimlik numarasının bulunduğu bir web sayfası çıktısının fotokopisi yeterlidir.

Bu alan adları için de ilk gelen alır prensibi geçerlidir.

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ

Hazır Web Sitesi (Sitebuilder)
Hazır Web Sitesi (Sitebuilder)

Alan Adı Özel paketimizle beraber ücretsiz tüm temalara erişim.

Domain Yönlendirme
Domain Yönlendirme

Domain / Alan Adınızı bir web hosting hizmeti olmaksızın yayında olan herhangi bir adrese veya IP'ye yönlendirebilirsiniz. Bu işlemi Hesap Yönetim Panelinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Dns Kontrolü
Dns Kontrolü

Türkçe DNS kontrol panelleri ile DNS ayarları ve değişikliklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Gizli Whois
Gizli Whois

Alan adınızla beraber ücretsiz kullanabileceğiniz gizli whois hizmeti ile kişisel bilgilerinizi 3. Şahıslara karşı koruma altına alın.

Online Domain Yönetimi
Online Domain Yönetimi

Web sitenizi hazırlarken alan adınız boşta durmasın, ücretsiz yapım aşamasında sayfalarımızdan birini kullanabilirsiniz.

Yapım Aşamasında Sayfası
Yapım Aşamasında Sayfası

Web sitenizi hazırlarken alan adınız boşta durmasın, ücretsiz yapım aşamasında sayfalarımızdan birini kullanabilirsiniz.

Hesaplar arası domain taşıma
Hesaplar arası domain taşıma

TURKTICARET.Net hesapları arasında domainlerinizi bir kullanıcıdan diğerine ücretsiz taşıyabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood