Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

Hakkımızda

TURKTICARET.NET Hakkında

TURKTICARET.Net 1999 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk internet hizmet sağlayıcı firmalarındandır. “Ticareti Kolaylaştırma Merkezi” mottosuyla yola çıkmış olan firma; başta KOBİ’ler olmak üzere bireysel ve kurumsal müşterilerine domain, hosting, sunucu, e-posta gibi hizmetler sağlayarak dijital dünyaya adım atmalarını sağlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk B2B e-pazaryeri TURKTICARET.Net bünyesinde oluşturulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen ve değişen dijital dünyada, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek güncel çözümlerle her geçen gün hizmet yelpazesini genişletmektedir. Domain ve hosting ile başlayan yolculuğunda bugün Microsoft, McAfee gibi yabancı iş ortakları ile İdeasoft gibi yerli çözüm ortaklarının da içinde bulunduğu katma değerli ürünler; güvenlik çözümleri, sunucu çözümleri, marka tescili gibi 8 farklı kategoride onlarca ürün grubuyla hizmet vermektedir.

2006 yılında ICANN üyesi olup alan adı tescilinde akredite bir firmayı %100 hisselerini satın alarak bünyesine katan TURKTICARET.Net, Türkiye’de ICANN akredite 5 firmadan birisidir.

TURKTICARET.Net, İstanbul ve Bursa’da biri Teknoloji Geliştirme Bölgesinde olmak üzere 2 ofiste faaliyetlerini sürdürmektedir. 10.000 $’lık bir yatırım ile başlayan oluşum, bugün milyonlarca dolar ciro yapan bir başarı hikayesine dönüşmüştür.

TURKTICARET.Net 1999 yılından bu yana pek çok farklı projeye de imza atmıştır. Kişiselleştirilmiş kanal kurgusuyla video konferans, canlı yayın yapabilme gibi çözümleri sunan web.tv ve gerçek zamanlı, programatik satın alma yapan DSP theADX ; TURKTICARET.Net’in iki önemli alt markasıdır.

TURKTICARET.Net A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Zeki Çalışkan; Genel Müdürlük görevini ise Gökhan Yalçın yürütmektedir.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
+ Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?