Sepet
Genel Toplam
0.0 TL
Alışverişe Devam Et Sepetim
Tek Sayfa Web Sitesi

Tek Sayfa Web Sitesi

Tek Sayfa Web Sitesi paketi sayesinde sadece birkaç tıkla web siteniz hazır.

Detaylı İncele
Tek Sayfa Web Sitesi

Tema Seçenekleri

Aşağıdan beğendiğiniz bir temayı seçerek başlayabilirsiniz.
44.99 TL

36.99

TL
AYLIK

Web Siteniz Hazır

Birkaç dakika yayına alabileceğiniz profesyonel tek sayfa web sitesi

Size Özel Renk Seçeneği

Seçtiğiniz şablon üzerinde istediğiniz alanın rengini değiştirebilirsiniz.

4 Adet Görsel Alan

Öne çıkartman istediğiniz ürün ve hizmetlerinizi görsel olarak ekleyebilirsiniz.

Kolay İçerik Yönetimi

Yönetim panelini kullanarak içeriklerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Google Maps Entegresi

Adresinizi yazarak Google Maps üzerinden işaretlenmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu Eklentisi

Sitenize iletişim formu ekleyerek müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Cihazlarla Uyumlu

Tasarımlarımız tüm mobil cihazlala %100 uyumlu çalışmaktadır.

Tek Sayfa Web Sitesi Nedir ?

Tek Sayfa Web SitesiTek Sayfa Web Sitesi, kişisel bilgilerinizi ya da firma bilgilerinizi paylaşabileceğiniz belli başlıklardan oluşan basit bir web sayfasıdır. Günümüzde geniş kapsamlı sitelere talep yoğunluğu olmasına rağmen, uygun bütçe ve kısa sürede hazır hale gelmesi sebebi ile hazır web site talepleri de hızla artmaktadır.

Tek Sayfa Web Sitesi, tek link üzerinde tüm bilgilerin yer almasını isteyen, sade ve görüntü fazlalığı istemeyen kişiler için de ideal sayfalar arasında yer almaktadır. Bu tarz sitelere kartvizit siteler de denmektedir. Pratik Web Siteleri genelde ziyaretçi odaklı, hikayelerini kısa bir anlatımla sunmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen kişilerce kullanılır. Bu durum kullanım amacına ve isteğe göre farklılık gösterebilir. Kimi zaman web siteleri tasarım aşamasında olan kişiler de geçici olarak Pratik Web Sitesi kullanabilir.

Tek Sayfa Web Sitesi, web alanı içerisinde çalıştırılan kısa bir kodlama ile ya da hazır şablonlar ile hazırlanabilir. Pratik Web Sitelerinin, site içeriğinin kolayca güncellenebilmesi, tek sayfa üzerinde birçok alanı barındırabilmesi, zaman açısından uzun kodlamalar ile yapılan sitelere göre daha kısa sürede tamamlanabilir olması, uygun bütçe ile hem site sahibi olup bilişim sektörüne adım atılması hem de bu basit site ile istenilen kitleye ulaşılabilmesi gibi avantajları vardır.

Tek Sayfa Web Sitesi Avantajları

Hızla gelişen bilişim sektöründe en önemli konulardan biri de sitelerin mobil uyumlu olmasıdır. Site sahiplerinin talepleri de bu yönde artmaktadır.Tek Sayfa Web Sitesi Tüm cihazlarda kaliteli görüntü sağlayan, mobil uyumlu, görsel tanıtımlara yer veren, şablon ve renk alternatifi olan, gereklilik esas alınmış Tek Sayfa Web Sitesine sahip olmak istiyorsanız Türkticaret.Net en doğru adres olacaktır.

Türkticaret.Net´in hizmetleri arasında yer alan, hazır şablonlardan oluşan Tek Sayfa Web Sitesinin, basit arayüzü ve kolay içerik yöntemi ile kısa sürede bilgilerinizi ekleyerek, sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Logonuzu ve görsel içeriklerinizi de ilave ederek, talebinize göre zengin bir görünüm katabilirsiniz.

Kolay kontrol paneli ile dilediğinizde farklı renk seçeneklerinden yararlanabilir, içeriğinizi değiştirerek sitenizi güncel tutabilirsiniz. Şablon içerisinde bulunan Google maps entegresi ile iletişim bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40