Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Ürün Adı Sil
Tek Sayfa Web Sitesi

Tek Sayfa Web Sitesi

Tek sayfa hosting paketi sayesinde sadece birkaç tıkla web siteniz hazır.

Detaylı İncele
Tek Sayfa Web Sitesi

Web Siteniz Hazır

Birkaç dakika yayına alabileceğiniz profesyonel tek sayfalık web sitesi

Size özel renk seçeneği

Size özel renk seçeneği

Seçtiğiniz şablon tasarım üzerinde renk paletinden dilediğiniz rengi seçerek tasarımınızı kişiselleştirebilirsiniz.

4 Adet Görsel Tanıtım Alanı

4 Adet Görsel Tanıtım Alanı

Web sayfanızda öne çıkartmak istediğiniz özellikler için oluşturulmuş görsel tanıtım alanları ile web sayfanızın içeriğini zenginleştirin.

Kolay İçerik Yönetimi

Kolay İçerik Yönetimi

Kullanıcı dostu yönetim paneli ile takip etmesi basit adımlar. Bir web sayfası hazırlamak için profesyonel olmanıza gerek yok.

Google Maps Entegresi

Google Maps Entegresi

Siz sadece adresinizi yazın, sayfanızda Google Maps üzerinde yer almasını sağlayalım. Ziyaretçileriniz kolayca sizi bulsun.

İletişim Formu Eklentisi

İletişim Formu Eklentisi

Web sayfanızda iletişim formunu etkinleştirerek, ziyaretçilerinizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

Tüm Mobil Cihazlarla Uyumlu

Tüm Mobil Cihazlarla Uyumlu

Tüm cihazlara uyumlu tasarımımızla ziyaretçi kaybı yaşamazsınız. PC, tablet ve akıllı telefonlara %100 uyumlu tasarım.

TEK SAYFA HOSTİNG + 1 Mail
4,99 TL
Satın Al

Tek Sayfa Web Sitesi Nedir ?

Tek Sayfa Web SitesiTek sayfa web sitesi, kişisel bilgilerinizi ya da firma bilgilerinizi paylaşabileceğiniz belli başlıklardan oluşan basit bir web sayfasıdır. Günümüzde geniş kapsamlı sitelere talep yoğunluğu olmasına rağmen, uygun bütçe ve kısa sürede hazır hale gelmesi sebebi ile  tek sayfa hosting talepleri de hızla artmaktadır.

Tek sayfa web sitesi, tek link üzerinde tüm bilgilerin yer almasını isteyen, sade ve görüntü fazlalığı istemeyen kişiler için de ideal sayfalar arasında yer almaktadır. Bu tarz sitelere kartvizit siteler de denmektedir. Tek sayfa web siteleri genelde ziyaretçi odaklı,  hikayelerini kısa bir anlatımla sunmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen kişilerce kullanılır. Bu durum kullanım amacına ve isteğe göre farklılık gösterebilir. Kimi zaman web siteleri tasarım aşamasında olan kişiler de geçici olarak tek sayfa web sitesi kullanabilir.

Tek sayfa web siteleri, web alanı içerisinde çalıştırılan kısa bir kodlama ile ya da hazır şablonlar ile hazırlanabilir.  Tek sayfa web sitelerinin, site içeriğinin kolayca güncellenebilmesi, tek sayfa üzerinde birçok alanı barındırabilmesi, zaman açısından uzun kodlamalar ile yapılan sitelere göre daha kısa sürede tamamlanabilir olması, uygun bütçe ile hem site sahibi olup bilişim sektörüne adım atılması hem de bu basit site ile istenilen kitleye ulaşılabilmesi gibi avantajları vardır.

Tek Sayfa Web Sitesi Avantajları

Hızla gelişen bilişim sektöründe en önemli konulardan biri de sitelerin mobil uyumlu olmasıdır. Site sahiplerinin talepleri de bu yönde artmaktadır. Tüm cihazlarda kaliteli görüntü sağlayan,Tek Sayfa Web Sitesi Nedir mobil uyumlu, görsel tanıtımlara yer veren, şablon ve renk alternatifi olan, gereklilik esas alınmış tek sayfa web sitesine sahip olmak istiyorsanız Türkticaret.Net en doğru adres olacaktır.

Türkticaret.Net´in hizmetleri arasında yer alan, hazır şablonlardan oluşan tek sayfa web sitesininin, basit arayüzü ve kolay içerik yöntemi ile kısa sürede bilgilerinizi ekleyerek, sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Logonuzu ve görsel içeriklerinizi de ilave ederek, tek sayfa web sitenize talebinize göre zengin bir görünüm katabilirsiniz.

Kolay kontrol paneli ile dilediğinizde farklı renk seçeneklerinden yararlanabilir, içeriğinizi değiştirerek sitenizi güncel tutabilirsiniz. Şablon içerisinde bulunan Google maps entegresi ile iletişim bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın, satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.
Formu Gönder