Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL

SSL Sertifikaları

Web sitenizi güvende kalmasını sağlamak için siz de web siteniz için en uygun SSL sertifikasını seçin, hem siz hem de web site ziyaretçileriniz sitenizi güven ile kullansın

  • HızlıAktivasyon
  • Anında Kurulum
  • En Uygun Fiyat

Standart SSL

Standart SSL sertifikaları subdomainler dışında tek bir domainin şifrelenmesi için kullanılan sertifikalardır. Bir adet standart SSL sertifikası ile alan adınızın www önekli ve www öneksiz varyasyonlarını imzalayabilirsiniz. Örneğin; Alacağınız bir tane standart ssl sertifikası ile ornekalanadi.com ve www.ornekalanadi.com varyasyonları imzalanabilir.

Wildcard SSL

Wildcardl SSL sertifikaları sertifikanın alındaığı alan adının imzalanmasının yanı sıra bu alan adına bağlı bütün alt alan adlarının da imzalanması için kullanılan sertifikalardır. Kurulum işlemi *.orneklanadi.com şeklinde yapılacağından alacağınız bir adet wildcard SSL sertifikası ile sınırsız sayıda subdomain imzalanabilir.

Multi domain(SAN) SSL

Tek SAN SSL sertifik ile birden fazla alan adının imzalanması için kullanılan sertifikalardır. Multidomain sertifikalar genelde 1 ana domaine ek olarak 2 domain seçeneği ile sunulur. Ek bir ücret ödemeden tek satın alma ile 3 domain imzalanabilir. Bir SAN sertifika ile imzalanabilecek domain sayısı sağlayıcının ek domain için belirlediği fiyat ödenerek 100’e kadar artırılabilir.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
Üye Ol
%25 İndirim Kazan!
Hemen Üye Ol *İndirim, 1 yıllık Bireysel Başlangıç Paket hariç Hosting yeni alım, SSL, Hazır Web Sitesi ve Pratik Web Sitesi ürünlerinde geçerlidir.
%25 İndirim Kazan