Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Pratik Web Sitesi

Pratik Web Sitesi

Pratik Web Sitesi paketi sayesinde sadece birkaç tıkla web siteniz hazır.

Pratik Web Sitesi

Tema Seçenekleri

Aşağıdan beğendiğiniz bir temayı seçerek başlayabilirsiniz.
24.99 TL

21.90

TL
AYLIK

Web Siteniz Hazır

Birkaç dakika yayına alabileceğiniz profesyonel pratik web sitesi

Size Özel Renk Seçeneği

Seçtiğiniz şablon üzerinde istediğiniz alanın rengini değiştirebilirsiniz.

4 Adet Görsel Alan

Öne çıkartman istediğiniz ürün ve hizmetlerinizi görsel olarak ekleyebilirsiniz.

Kolay İçerik Yönetimi

Yönetim panelini kullanarak içeriklerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Google Maps Entegresi

Adresinizi yazarak Google Maps üzerinden işaretlenmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu Eklentisi

Sitenize iletişim formu ekleyerek müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Cihazlarla Uyumlu

Tasarımlarımız tüm mobil cihazlala %100 uyumlu çalışmaktadır.

Pratik Web Sitesi Nedir ?

Pratik Web SitesiPratik Web Sitesi, kişisel bilgilerinizi ya da firma bilgilerinizi paylaşabileceğiniz belli başlıklardan oluşan basit bir web sayfasıdır. Günümüzde geniş kapsamlı sitelere talep yoğunluğu olmasına rağmen, uygun bütçe ve kısa sürede hazır hale gelmesi sebebi ile Pratik Websitesi talepleri de hızla artmaktadır.

Pratik Web Sitesi, tek link üzerinde tüm bilgilerin yer almasını isteyen, sade ve görüntü fazlalığı istemeyen kişiler için de ideal sayfalar arasında yer almaktadır. Bu tarz sitelere kartvizit siteler de denmektedir. Pratik Web Siteleri genelde ziyaretçi odaklı,  hikayelerini kısa bir anlatımla sunmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen kişilerce kullanılır. Bu durum kullanım amacına ve isteğe göre farklılık gösterebilir. Kimi zaman web siteleri tasarım aşamasında olan kişiler de geçici olarak Pratik Web Sitesi kullanabilir.

Pratik Web Siteleri, web alanı içerisinde çalıştırılan kısa bir kodlama ile ya da hazır şablonlar ile hazırlanabilir.  Pratik Web Sitelerinin, site içeriğinin kolayca güncellenebilmesi, tek sayfa üzerinde birçok alanı barındırabilmesi, zaman açısından uzun kodlamalar ile yapılan sitelere göre daha kısa sürede tamamlanabilir olması, uygun bütçe ile hem site sahibi olup bilişim sektörüne adım atılması hem de bu basit site ile istenilen kitleye ulaşılabilmesi gibi avantajları vardır.

Pratik Web Sitesi Avantajları

Hızla gelişen bilişim sektöründe en önemli konulardan biri de sitelerin mobil uyumlu olmasıdır. Site sahiplerinin talepleri de bu yönde artmaktadır. Tüm cihazlarda kaliteli görüntü sağlayan,Pratik Web Sitesi Nedir mobil uyumlu, görsel tanıtımlara yer veren, şablon ve renk alternatifi olan, gereklilik esas alınmış Pratik Web Sitesine sahip olmak istiyorsanız Türkticaret.Net en doğru adres olacaktır.

Türkticaret.Net´in hizmetleri arasında yer alan, hazır şablonlardan oluşan Pratik Web Sitesininin, basit arayüzü ve kolay içerik yöntemi ile kısa sürede bilgilerinizi ekleyerek, sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Logonuzu ve görsel içeriklerinizi de ilave ederek, Pratik Web Sitenize talebinize göre zengin bir görünüm katabilirsiniz.

Kolay kontrol paneli ile dilediğinizde farklı renk seçeneklerinden yararlanabilir, içeriğinizi değiştirerek sitenizi güncel tutabilirsiniz. Şablon içerisinde bulunan Google maps entegresi ile iletişim bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Üye Ol
%25 İndirim Kazan!
Hemen Üye Ol *İndirim, 1 yıllık Bireysel Başlangıç Paket hariç Hosting yeni alım, SSL, Hazır Web Sitesi ve Pratik Web Sitesi ürünlerinde geçerlidir.
Hemen Üye Ol
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40