Sepet
Genel Toplam
0.0 TL
Alışverişe Devam Et Sepetim

IdeaSoft ve TURKTICARET.Net İşbirliği İle Şimdi E-Ticaret Zamanı!

IdeaSoft ve TURKTICARET.Net İşbirliği İle Şimdi E-Ticaret Zamanı!

İşinizi internete taşımak, e-ticaret sitenizi güçlü altyapı ile oluşturmak, internette mağaza görünürlüğü ve satışlarınızı artırmak artık çok kolay.

TURKTICARET.Net ile IdeaSoft size özel paketler ile hizmet veriyor . Uygun fiyatlı e-ticaret paketlerinden birini hemen seçin, internet mağazanızı kurun, e-ticarete başlayın!

Hemen Başvurun!

E-Ticaret paketlerini kullanmaya başlamak için ya da Eticaret Paketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 
 
 
Web Alanı / Database Alanı
IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
Yıllık Trafik (Sunucu Kullanımı)
E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
E-Posta Hesabı
E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
200+ Farklı Tasarım Seçeneği (Hazır Responsive Tasarımlar)
E-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde 140+ farklı responsive ve adaptive tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise IdeaSoft tasarım ekibi IdeaKonsept hizmeti ile yanınızdadır.
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
İhtiyaç duyduğunuz her an IdeaSoft teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz. Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir
Sanal Pos Altyapısı
İyzico ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
B2B + B2C (Üye ve Bayi Yönetimi)
Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca bayilerinizin maksimum ve minumum sipariş adetlerini belirleyebilirsiniz.
Hediye Çeki & Puan Sistemi
Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz
256 Bit SSL Sertifikası (Paylaşımsız)
Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her IdeaSoft kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz
Google Merchant Center Entegrasyon
Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google' a yükleyebilir, Google Alışveriş' e ve diğer Google hizmetlerine sunabilirsiniz.
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Sepeti terk eden müşterileri geri kazanmaya ve siparişlerin artmasına imkan sağlar.
Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
Google Yönetim Araçları (Google Rich Snippets)
Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.
Arama Motoru Optimizasyonu (Seo Check Modülü)
IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
Mobil E-Ticaret Sitesi
E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz iOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.
SEO Analiz Modülü
Ürünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.
Toplu Mail Gönderimi
Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
Blog / İçerik Yönetimi
İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
Detaylı Kargo Yönetimi
Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
İstatistik ve Raporlama
Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.
Pazarlama / Promosyon Barı
E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.
Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Müşterileriniz e-ticaret sitenizden çıkmak üzereyken sitede kalması için çeşitli teklifler sunabileceğiniz modüldür.
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
Kredi Kartı Modülü
IdeaSoft paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve IdeaSoft paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
İndirimli Kargo Anlaşmaları
YURTİÇİ, MNG ve UPS Kargo firmaları ile %50 nin üzerinde indirimli fiyatlarla çalışabilme imkanı sunulmaktadır.
Rakip SEO Analizi
Belirleyeceğiniz 3 firma özelinde bu rapor uzman ekibimiz tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.
N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin N11, Hepsiburada, GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
Google Arama Hacmi Entegrasyonu
Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.
Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.
XML Tedarikçi Modülü
Sitenizden ihtiyaç duyabileceğiniz verileri seçerek dışarı xml vermek için kullanılabilecek modüldür.
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
Müşterilerinizden alışverişten bağımsız ödeme almak için kullanabileceğiniz modüldür.
Ürün Kişiselleştirme
Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.
Online Fatura Modülü
Online Fatura Modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi firmanızın fatura tasarımına göre siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz. Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
Ürün Karşılaştırma Modülü
Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
Sms Modülü
Statik IP
Günlük Yedekleme Hizmeti
Yeni Sürümlere Ücretsiz Geçiş
Facebook store
Facebook Login
Cloud Sunucu Altyapısı
WhatsApp Sipariş
Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
Yetkilendirilebilir Kullanıcı Yönetimi
Mobil Uygulama Hediye
Fiyat
.com.tr, Kargo & Pazaryeri Entegrasyonu Hediye!
ENTEGRE
50.000 TL
35.000 TL
Web Alanı / Database Alanı
Sınırsız
Yıllık Trafik (Sunucu Kullanımı)
2500 GB
E-Posta Hesabı
20 Adet
200+ Farklı Tasarım Seçeneği (Hazır Responsive Tasarımlar)
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Sanal Pos Altyapısı
B2B + B2C (Üye ve Bayi Yönetimi)
Hediye Çeki & Puan Sistemi
256 Bit SSL Sertifikası (Paylaşımsız)
Google Merchant Center Entegrasyon
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Excel Ürün Aktarım Robotu
Google Yönetim Araçları (Google Rich Snippets)
Arama Motoru Optimizasyonu (Seo Check Modülü)
Mobil E-Ticaret Sitesi
SEO Analiz Modülü
Toplu Mail Gönderimi
Blog / İçerik Yönetimi
Detaylı Kargo Yönetimi
İstatistik ve Raporlama
Pazarlama / Promosyon Barı
Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Kredi Kartı Modülü
İndirimli Kargo Anlaşmaları
Rakip SEO Analizi
N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
Google Arama Hacmi Entegrasyonu
Promosyon Modülü
XML Tedarikçi Modülü
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
Ürün Kişiselleştirme
Online Fatura Modülü
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürün Karşılaştırma Modülü
Sms Modülü
Statik IP
Günlük Yedekleme Hizmeti
Yeni Sürümlere Ücretsiz Geçiş
Facebook storeFacebook Login
Facebook Login
Cloud Sunucu Altyapısı
WhatsApp Sipariş
Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
Yetkilendirilebilir Kullanıcı Yönetimi
Mobil Uygulama Hediye
Fiyat
50.000 TL 35.000 TL
PLATINIUM
60.000 TL
45.000 TL
Web Alanı / Database Alanı
Sınırsız
Yıllık Trafik (Sunucu Kullanımı)
4000 GB
E-Posta Hesabı
50 Adet
200+ Farklı Tasarım Seçeneği (Hazır Responsive Tasarımlar)
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Sanal Pos Altyapısı
B2B + B2C (Üye ve Bayi Yönetimi)
Hediye Çeki & Puan Sistemi
256 Bit SSL Sertifikası (Paylaşımsız)
Google Merchant Center Entegrasyon
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Excel Ürün Aktarım Robotu
Google Yönetim Araçları (Google Rich Snippets)
Arama Motoru Optimizasyonu (Seo Check Modülü)
Mobil E-Ticaret Sitesi
SEO Analiz Modülü
Toplu Mail Gönderimi
Blog / İçerik Yönetimi
Detaylı Kargo Yönetimi
İstatistik ve Raporlama
Pazarlama / Promosyon Barı
Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Kredi Kartı Modülü
İndirimli Kargo Anlaşmaları
Rakip SEO Analizi
N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
Google Arama Hacmi Entegrasyonu
Promosyon Modülü
XML Tedarikçi Modülü
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
Ürün Kişiselleştirme
Online Fatura Modülü
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürün Karşılaştırma Modülü
Sms Modülü
Statik IP
Günlük Yedekleme Hizmeti
Yeni Sürümlere Ücretsiz Geçiş
Facebook storeFacebook Login
Facebook Login
Cloud Sunucu Altyapısı
WhatsApp Sipariş
Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
Yetkilendirilebilir Kullanıcı Yönetimi
Mobil Uygulama Hediye
Fiyat
60.000 TL 45.000 TL
Yardıma ihtiyacınız mı var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40