Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Hazır Eticaret Sitesi

Hazır Eticaret Sitesi

İşinizi dijitale taşımaya hazır mısınız? E-Ticaret sitesi kurmak için sadece bir kaç dakika yeter!

Temanı Seç
İçeriğini Ekle
Web Siten Hazır

E-Ticaret Sitesi Nedir ?

Elektronik veri değişimi sistemleri anlamını taşıyan ve  açılımı (Electronic Data Interchange-EDI),olan sistem EDI, ticaret yapan iki yada daha fazla kurum  arasında, insan etkeni  olmaksızın bilgisayar ağları  ile belge ve bilgi değişimini sağlayan elektronik ticaretin önemli bir aracıdır. Hazır eticaret sitesi ise; herhangi bir profesyonel yazılım ve tasarım bilgisi gerektirmeksizin, ürünlerini online pazarda satmanızı sağlayacak hazır alt yapılardır.

Hazır e ticaret sitesi sayesinde;  online ortamlarda mal ve hizmetlerin tanıtımı ve satışı yapılabilir. Bu satışların karşılığında ödeme alınabilir, ürün stok kontrolü, sevkiyat takibi gibi pek çok  konu da yine hazır eticaret sitesi alt yapısı ile sağlanabilmektedir.

İşlemler genel itibariyle üç aşama ile gerçekleşir;

  • Sipariş Etme
  • Ödeme yapma
  • Teslimat

E TicaretHazır eticaret sitesi ile alışılmış pazarlama sistemlerine, internet olanaklarını  da ekleyen girişimciler sadece kısmi kitlelere satış yapmanın ötesine geçerek ürünlerini  daha geniş kitlelere tanıtma ve satma olanağı bulurlar.

Eski zamanlarda şirketlerin bir çoğu televizyon, gazete, radyo gibi  iletişim araçlarını kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya uğraşırken, günümüzde  bunlara İnternet üzerinden reklamcılığı da eklemişlerdir. Ticaretin en etkin modeli olarak görülen E ticaret internet teknolojileri sayesinde sesi, görüntüyü ve yazılı metni aynı anda, daha hızlı ve güvenli bir şekilde sunduğundan online yapılan  tüm bu işlemlerin maliyeti diğer araçlara kıyaslandığında hayli düşüktür.

Özellikle KOBİlerin ticaret dünyasında  daha fazla yer almalarını sağlayan e ticaret, hazır eticaret siteleri potansiyel müşterilerin, ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına ve yeni üreticilerin bu pazara  girmelerine imkân vermektedir. Böylelikle  üreticiler arasında rekabet ortamı yaratarak tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesini sağlamaktadır.

Hazır ETicaret Sitesi Paketleri

Satışa sunulacak olan ürün veya hizmetin türüne ve hacmine göre; ayrıca potansiyel müşteri sayısına göre farklı e ticaret çözümlerine ihtiyaç duyulmuştur. TURKTICARET.Net´in hazır eticaret sitesi paketleri  sayesinde bahsedilen imkanlarla onlineda  işlemleri gerçekleştirmek tahmin edilenden çok daha kolay.

Tüm ihtiyaçlar için ayrı ayrı hazırlanmış  hazır eticaret paketleri içerisinden size en uygunHazır ETicaret Sitesi olanı seçip ürünlerinizi online pazarda satmaya başlayabilirsiniz.

Firmanızın ürün gamı ve hacmine bağlı olarak hazır eticaret paketleri içinden sizin bütçenize en uygun olanı seçerek internetteki yerinizi alabilirsiniz.

TURKTICARET.Net `in alt yapısını sağladığı e-ticaret  projesi ile online olarak başvuruda bulunup hazır eticaret sitesi ücretsiz kurulum hakkına da sahip olabilirsiniz.

Hazır Tema Seçenekleri
Hazır Tema Seçenekleri

Onlarca hazır tema seçeneği içerisinden web sitenizin içeriğine en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Tasarım üzerinde renk, yazı karakteri, menü gibi özellikleri değiştirip tasarımınızın size özgü olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ara yüz
Kullanıcı Dostu Ara yüz

Kullanımı kolay ve Türkçe ara yüz ile web sitenizi hazırlamak çok kolay. Yönetim paneli üzerindeki basit yönlendirmeleri takip ederek birkaç dakika içerisinde web sitenizi oluşturabilirsiniz.

7/24 Destek
7/24 Destek

Her türlü soru ya da sorununuz için teknik destek ekibimizle telefon, e-posta ya da online canlı destek modülümüz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood