BKM Express'li alışverişlerinizde, Alan adınızla birlikte aldığınız diğer ürünlerde size özel %25 indirim fırsatını kaçırmayın!

İSTANBUL'DA BİR ADRESİNİZ OLSUN

Türkiye’nin ve dünyanın en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul’da artık sizin de yeriniz hazır.

Kültür, tarih, ekonomi, ticaret ve sanat’ın merkezi İstanbul’un prestijli ismi sizlerle buluşuyor. Markanızın, firmanızın, adınızın ya da aklınıza gelen dilediğiniz tüm isimler için .istanbul ve .ist uzantılı domain alımı yapabilirsiniz. İstanbul, aynı zamanda coğrafi uzantılı alan adları içerisinde, dünyada iki farklı domain uzantısına sahip olan sayılı şehirlerdendir.

 • Sınırlı Kayıt

  SINIRLI KAYIT

  (LRP)

  1 - 31 MART

  2016

 • Talep Toplama

  TALEP TOPLAMA

  (Landrush)

  5 NİSAN - 5 MAYIS

  2016

 • Genel Alım

  GENEL ALIM

  (General Availability)

  10 MAYIS

  2016'dan itibaren

 • Kimler Başvurabilir

  Türkiye’de faaliyet gösteren markalar, firmalar, kamu kurumları, dernekler ve kişiler. İlgili belgeleri göndererek ilk gelen alır prensibi ile domain tescili yapabilirler. Tescil minimum 2 yıl için yapılır.

 • Kimler Başvurabilir

  Boşta olan alan adları için herkes başvuruda bulunabilir.Başvurular tamamlandıktan sonra birden fazla başvuru olan isimler için açık arttırma yapılacaktır. 1 yıllık tescil mümkündür.

 • Kimler Başvurabilir

  Boşta olan alan adları için ilk gelen alır kuralı ile herkes başvuruda bulunabilir.Evrak zorunluluğu yoktur. En az 1 yıllık alan adı tescili yapılır.

* ICANN’in alan adı alma ile ilgili tüm kuralları .istanbul ve .ist uzantılı alan adları için de geçerlidir.

İşlem yapılıyor lütfen bekleyiniz...