Arama
> Webkolik
Webkolik (veya E-işkolik) paketim var. Paketin içindeki ürünleri kullanmak için ne yapmalıyım?
"Paket aktivasyonu" sayfasına gittiğimde kullanıcı adı ve şifre girmem isteniyor. Ne yapmalıyım?
Paketimi aktive ederken "Bu Güvenlik Numarasını kullanamazsınız" mesajı alıyorum, ne yapmalıyım?
Birden çok paket satın aldım, paketlerin hepsini aktive etmem sorun yaratır mı?
Webkolik (veya E-işkolik) paketimi aktive ettim, 1 yıllık hosting sürem ve alan adı tescil sürem paketi aktive ettiğim andan itibaren mi işlemeye başlayacak?

Yukarı S. Webkolik (veya E-işkolik) paketim var. Paketin içindeki ürünleri kullanmak için ne yapmalıyım?
Yapmanız gereken ilk şey, paketinizi aktive etmektir. Paketinizin içinde yirmi haneli bir güvenlik şifresi yer almaktadır. Bu şifreyi Paket Yönetimi sayfasındaki Güvenlik no alana yazınız. Böylece paketiniz aktive edilmiş olacaktır.
Paketiniz aktive edildikten sonra paketteki ürünleri tek tek satın almaya başlayabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünün satın alma formunda ödeme seçeneği olarak Güvenlik No. şıkkını işaretlemelisiniz. Güvenlik no. alanına paketinizi aktive etmek için kullandığınız şifreyi yazmalısınız. Böylece o ürün için ödeme yapmış sayılacaksınız ve ürünü kullanmak için gerekli bir sonraki adıma devam edebileceksiniz.

Yukarı S. "Paket aktivasyonu" sayfasına gittiğimde kullanıcı adı ve şifre girmem isteniyor. Ne yapmalıyım?
Bu ekranda TURKTICARET.Net Kullanıcı adınız ve şifreniz sorulmaktadır. Eğer TURKTICARET.Net üyesi iseniz, üyelik bilgilerinizi giriniz. TURKTICARET.Net kullanıcı adınız ve şifrenizi unuttuysanız, "Şifremi Unuttum" sayfasındaki formu doldurarak hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.
Eğer TURKTICARET.Net üyesi değilseniz Ücretisiz Kayıt sayfasındaki formunu doldurmalısınız. Kullanıcı adınız ve şifreniz formda belirttiğiniz e-mail adresine gönderilecektir.


E-işkolik paketi sahibi iseniz online kayıt formunu doldururken mutlaka Firma kaydı seçeneğini seçmelisiniz. Paketinizin içindeki Online Katalog, Online Fuar, Sanal Ofis ürünleri sadece firma kaydı yapan üyeler tarafından kullanılabilmektedir.

Yukarı S. Paketimi aktive ederken "Bu Güvenlik Numarasını kullanamazsınız" mesajı alıyorum, ne yapmalıyım?
Eğer TURKTICARET.Net sitesine bireysel üye olarak kaydolmuş iseniz E-işkolik paketinizi aktive ederken bu mesajı alırsınız.
Çünkü E-işkolik paketinin içindeki bazı ürünler(Online Katalog, Online Fuar, Sanal Ofis) sadece firma kaydı yapan üyelerce kullanılabilir. TURKTICARET.Net’e firma kaydı seçeneğini seçerek yeniden üye olun ve yeni kaydınız için size gönderilen kullanıcı adı ve şifreyle siteye girdikten sonra paket aktivasyonu sayfasına gidin. Bu sefer, güvenlik numaranız geçerli kabul edilecektir.

Yukarı S. Birden çok paket satın aldım, paketlerin hepsini aktive etmem sorun yaratır mı?
Hayır, paketlerinizin hepsini aktive edebilirsiniz. Her bir paketinizin içinden çıkan şifreleri Paket Tanımlama alanına giderek paketinizi aktive ediniz. Açtığım paketler sayfasında şifreleriniz listelenecek ve her bir paketin içindeki hangi ürünleri kullandığınız, hangilerini henüz kullanmadığınız bilgisine ulaşabileceksiniz.

Yukarı S. Webkolik (veya E-işkolik) paketimi aktive ettim, 1 yıllık hosting sürem ve alan adı tescil sürem paketi aktive ettiğim andan itibaren mi işlemeye başlayacak?
Hayır. Ürünün süresi ile paketi aktive etme tarihinizin bir ilişkisi yoktur. Paketiniz aktive ettikten sonra istediğiniz zaman istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Hosting satın alma formunu doldurup hizmeti almaya başladığınız anda hosting süreniz, alan adınızın kaydının tamamlandığı anda da alan adı tescil süreniz işlemeye başlar.
 
Ana Sayfa
Turkticaret.net Hakkında
Online Kayıt
Hesap Yönetimi
Alan Adı İşlemlerim
Şirket Rehberi
Yardım Videoları
Webkolik
Marka Tescili
Sanal Ofis
Patent
Endüstriyel Tasarım Tescil
Site Builder - Hazır Site