Teknoloji

En iyi 5 Youtube İndirme Programı

Youtube video indirme, youtube platformunun zamanla kullanımının artmasıyla daha da rövaçta bir hale gelmiştir. Eğer kablosuz internetin olmadığı/verimsiz olduğu ya da mobil verinizi kullanamayacağınız zamanlarda takip ettiğiniz ve izlemek istediğiniz videoları indirmek işinize yarayacaktır. Yolculuk esnasında, bir sunumunuzda izlemek ya da izletmek istediğiniz  videoları daha öncesinde telefon, bilgisayar gibi cihazlarınıza indirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Peki güvenilir  programlar hangileridir? Sizin için aşağıda en çok kullanılan youtube dan video indirme programları için liste oluşturduk.

4k Video Downloader

4k Video downloader, ücretsiz bir video indirme programıdır. Bu site ile Youtube video indirme işleminin yanı sıra Vimeo, Tiktok, Instagram, Tumblr gibi birçok sosyal medya platformundan da ücretsiz olarak video indirebilirsiniz. Hatta 4K video downloader ile istediğiniz youtube kanallarındaki içerikleri otomatik ayarlama yaparak da indirebilirsiniz. 4K video indirici ile yüksek kalitede Windows, Mac cihazlarınıza videolar indirebilirsiniz.

iTubeGo

Youtube video indirme programları arasından en çok kullanılanlardan biri de iTubeGo‘dur. Binlerce farklı siteden video indirebilir hatta sese dönüştürebilirsiniz. Windows, IOS ve android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

By Click

By click, sadece youtube dan video indirme amacıyla kullanılan bir site değil değil vimeo, facebook, instagram gibi birçok siteden video ve ses indirme imkanı sunar. Video indirme siteleri arasından en popülerlerinden biridir. Ücretsiz olarak hizmet verir. Siz video izlerken size indirme seçeneği sunar, isterseniz çok kısa sürede videoyu indirmenizi sağlar. 720p, 1080p,4k, ve 8k olarak videolarınızı yüksek kaliteyle indirebilirsiniz.

YTD Video Downloader

YTD de playlist, video, ses indirip sonradan izlemenize ya da dinlemenize yardımı olan bir sitedir. Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Videoları sese dönüştürme işlemi de yapar. MP4 ve MP3 olarak dönüştürme yapabilir. Windows, Mac cihazlarınıza videolar ve sesler indirebilirsiniz.

SnapDownloader

SnapDownloader da ücretsiz bir şekilde video indirip, videoları sese dönüştürebileceğiniz bir youtube video programıdır. Sadece youtube değil facebook, twitter gibi 100’lerce siteden de 8k kalitede video indirebilirsiniz.

Yukarıdaki sitelerden kolaylıkla, video indirebilir ya da videoları sese dönüştürebilirsiniz. Daha farklı bilgiler için bloglarımızı takipte kalın.