Yeni Ofisimiz
Yeni Ofisimiz 1
Yeni Ofisimiz 2

TURKTICARET.Net GELENEKLE GELECEĞİ BİRLEŞTİRDİ.

TURKTICARET.Net iş dünyasındaki hızlı yürüyüşüne yeni, sosyal, farklı ve özgün ofisiyle devam ediyor.

 

Eski Bursa teması üzerine modern ofis kurgusuyla yepyeni bir ofis anlayışını hayata geçiren TURKTICARET.Net yerel motiflerle İnternet sektörünü birleştiren yapısıyla Türkiye’de bir ilk olmanın gururunu yaşıyor. Renkli, rahat, konforlu ve şaşırtıcı tarzıyla iş dünyasında özel bir yere oturmaya aday bu ofis, yaydığı renkli enerjiyle internet dünyasında farklı bir soluk olacak gibi görünüyor.

SADECE BİR OFİS DEĞİL...

TURKTICARET.Net ofisi çalışanlar için özel tasarlanmış sosyal alanları, 1000 m2’lik bahçesi, spor odaları, dinlenme ve masaj odaları ile sadece bir çalışma ofisi değil yaşam alanına dönüşmüş durumda… Aynı zamanda eski Bursa sokaklarından bir kesit sunan ofiste kahvehane, sokak lambaları ve mahallelerin olmazsa olmazı bakkal da bulunmakta…

 

Çalışanların verimliliğini arttıracak hiçbir detaydan kaçınılmayan Bursa temalı yeni ofiste her türlü konfor, aydınlatma, iklimlendirme ve akustik gibi çok önemli detaylar incelikle uyarlanmış.

Yeni Ofisimiz 3

OSMANLI KONAĞI HUZURLARINIZDA...

Osmanlı Konağı ofisin en gözde mekânı olarak göz dolduruyor. Ofisin içinde 2 katlı ayrı bir tema olarak düşünülen konak heybetli görünüşüyle Osmanlı tarzını ve Bursa’nın ruhunu yansıtmasıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

Yeni Ofisimiz 4

TELEFERİK, İPEK KOZASI VE KARAGÖZ - HACIVAT...

TURKTICARET.Net’in Bursa ofisinde Bursa teması işlenirken hiçbir detay gözden kaçırılmamış. Ofisten içeri girildiğinde bir ipek kozası ve teleferikle karşılaşılması artık şaşırılmayacak bir durum. Her iki tema da toplantı odası olarak kullanılıyor.

Yeni Ofisimiz 5

VE SAHNEDESİNİZ...

Yerel ve modern kurguyu, geçmiş ve gelecek zamanı aynı yapıda bulunduran bu müthiş ofiste sanata da yer verildiğini görmek hoş bir detay… Ofisin sahnesinde piyanodan, bateriye tüm enstrümanları görebilmeniz mümkün. Çalışanlardan oluşan müzik grubunun da olduğu ofiste ekip arkadaşlarına konser veriliyor.

Yeni Ofisimiz 6