Daha Fazla Uzantı
 • Bir Alan Adından Daha Fazlasına Sahip Olun
 • Site Builder - Hazır Web Sitesi

  Site Builder - Hazır Web Sitesi

  Sitebuilder - Hazır Web sitesi ile herhangi bir HTML ve program kodu bilgisine ihtiyaç duymaksızın sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturup yayınlayabilirsiniz. Hazır site ile ekstra bir Web tasarım hizmeti gideri olmadan ve reklamlara büyük paralar harcamak zorunda kalmadan geniş kitlelere ulaşın. İnternet ve sosyal medyanın gücünden faydalanın. Kişisel bilgi ve içeriklerinizi veya firmanıza ait hizmet ve ürünleri internet üzerinden tanıtarak seri bir şekilde pazarlayın. Mevcut web sitesi tasarımı ile sayfa ve sayfa grupları, tasarım şablonları ve eklentileri kullanarak sitenizi kendi amaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.
 • Foto Galeri

  Foto Galeri

  Hayatta kaçırılmayacak anlar, ölümsüzleştirilmesi gereken anılar vardır; seyahat, doğum günü, evlilik, mezuniyet, maç heyecanı ve çok daha fazlası… Hayatınızdan unutulmaz kesitler sunan resim ya da fotoğraf galerinizi web üzerinde yaratın ve yayınlayın. Veya kapak fotoğrafları galerisi de oluşturabilirsiniz. Tercihinize göre sayfa ekleyip çıkararak, tasarım şablonlarını uygulayarak ve ilave işlevsel eklentileri kullanarak sitenizi yapılandırabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
 • Blog

  Blog

  Şimdi blogger olmanın tam zamanı! Düşüncelerinizi istediğiniz şekilde ifade edebileceğiniz bir günlüğünüz olsun. Sunulan şablon seçeneklerinden birini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde size ait bir blog sitesi oluşturun ve yazılarınızı bir an önce insanlarla paylaşmaya başlayın. Amacınız doğrultusunda isterseniz alternatif bir tasarım şeması uygulayabilir, siteye sayfalar ekleyebilir ve mevcut site yapısını değiştirebilirsiniz.
 • Alan Adı / Domain Yönlendirme

  Alan Adı / Domain Yönlendirme

  Alan adı / domain yönlendirme için ilave bir ücret ödemek zorunda değilsiniz! TURKTICARET. Net'ten satın aldığınız domain / alan adını bir web hosting hizmeti olmaksızın yayında olan herhangi bir adrese veya IP'ye yönlendirebilirsiniz. Bu işlemi Müşteri Panelinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • E-Posta Yönlendirme

  E-Posta Yönlendirme

  TURKTICARET. Net'ten satın aldığınız alan adları için eposta hizmetinden ya da eposta yönlendirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu işlemi Müşteri Panelinden yapabilirsiniz. Yönlendirme sonunda, alan adınız için belirlediğiniz E-posta adreslerine gelen iletiler otomatik olarak belirttiğiniz adrese yönlendirilecektir. Ayrıca adaş elektronik posta hesapları (mail alias) tanımlayarak birden fazla adrese gelen iletinin aynı posta kutusunda toplanmasını sağlayabilirsiniz.
 • DNS Kontrolü

  DNS Kontrolü

  Türkçe DNS kontrol panelleri ile DNS ayarları ve değişikliklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Tüm alan adı - domain tescil işlemlerimiz ICANN akreditasyonlu firmamız üzerinden yapılmaktadır.

İşlem yapılıyor lütfen bekleyiniz...