Arama
> Hesap Yönetimi
Web Sayfası Yönetimi
Kullanıcı Bilgileri

Yukarı S. Web Sayfası Yönetimi
-
· TURKTICARET.NET altındaki sitemin ziyaretçi trafiği konusunda nasıl bilgi edinebilirim?
Türkiye’de ilk kez bir site, kendi kullanıcılarına verdiği ücretsiz sitelerin online raporlamasını da sunmaktadır.


TURKTICARET.NET altında bulunan sitenizin ziyaretçi sayısını, sitenizdeki toplam görüntülenen sayfa sayınızı ve hit sayısını ister günlük ister aylık raporlar halinde alabilirsiniz.

· Günlük ortalama ne ifade etmektedir?
Günlük Ortalama ifadesi; ziyaretçi sayısı, görüntülenen sayfa sayısı ve hit sayılarının aylık toplamının geçen gün sayısına bölümünden elde edilen sonucu belirtmektedir.
· Sitemin aylık raporunu alabilir miyim?
Sitenizin son 12 aylık raporunu hem günlük hem de aylık olarak alabilirsiniz. Her güne ait ziyaretçiyi, görüntülenen sayfa sayısını ve hit sayısını görebilir ve bunların aylık toplamını da görebilirsiniz.


Yukarı S. Kullanıcı Bilgileri
-
Kullanıcı Adımı değiştirebilir miyim?
TURKTICARET.NET’te kullandığınız kullanıcı adınız, aynı zamanda hem web hem de wap adresiniz olduğu için kullanıcı adınızı değiştirme imkanınız yoktur.
Şifremi değiştirebilir miyim?
Şifrenizi değiştirmek için,
mevcut kullanıcı adınız ve şifrenizle Üye Girişi sayfasından Online Hesap Yönetimi ekranına giriniz. Kullanıcı Bilgileri bağlantısına tıklayınız.


Sağ menüde yer alan Şifre Değiştirme başlığını seçiniz. Açılan yeni sayfadaki alana eski şifrenizi ve istediğiniz yeni şifreyi yazarak değişikliği yapabilirsiniz.

Firmamın TURKTICARET.NET altında kayıtlı adresini değiştirebilir miyim?
Hayır. Firmanızın adresi www.turkticaret.net/kullanıcı-adınız şeklindedir. TURKTICARET.NET kullanıcıları, kullanıcı adlarını değiştiremedikleri için web adreslerini de değiştirememektedirler.
Firmamın, TURKTICARET.NET altında kayıtlı adını değiştirebilir miyim?
Evet, firmanızın isminde ya da ünvanında herhangi bir değişiklik olduğunda ya da kayıt sırasında yanlış yazılmışsa istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.


Değişiklik yapmak için Online Hesap Yönetim bölümünüzdeki Kullanıcı Bilgileri sayfasına bağlanınız. Bu sayfadan Firma Adınızı değiştirip, sayfanın altında yer alan "Kayıt" butonuna basınız.

Web sayfalarımda görüntülenen adres, telefon, e-mail vb. iletişim bilgilerini değiştirebilir miyim?
Evet. TURKTICARET.NET’in kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerden biri online güncelleme imkanıdır.


TURKTICARET.NET altında yer alan web sitenizdeki İletişim bilgileri bölümünü ve e-mail adresinizi güncellemek için Online Hesap Yönetim bölümünüzdeki Kullanıcı Bilgileri sayfasına bağlanınız. Bu sayfadan gerekli değişiklikleri yapıp, sayfanın altında yer alan "Kayıt" butonuna basınız.

Firmamın web sitesine TURKTICARET.NET altındaki sayfalarımdan link verebilir miyim?
Evet. Eğer Online Kayıt sırasında kendi web sitenizin adresini kayıt formuna yazmadıysanız veya daha sonra Internet adresine sahip olduysanız, bu bilgiyi TURKTICARET.NET altındaki web sitenizde belirtebilirsiniz ve kullanıcıların kendi sitenize bağlanmasını sağlayabilirsiniz.


Web adresinizi kayıt etmek için Online Hesap Yönetim bölümünüzdeki Kullanıcı Bilgileri sayfasına bağlanınız. Bu sayfadan gerekli bilgiyi girip, sayfanın altında yer alan "Kayıt" butonuna basınız.

 
Ana Sayfa
Turkticaret.net Hakkında
Online Kayıt
Hesap Yönetimi
Alan Adı İşlemlerim
Şirket Rehberi
Yardım Videoları
Webkolik
Marka Tescili
Sanal Ofis
Patent
Endüstriyel Tasarım Tescil
Site Builder - Hazır Site