Kayıt
Kayıt Adımları
Kayıt ile ilgili sorular
Üye Giriş
Web Sayfası Yönetimi
Yeni Üyeler için
Nasıl Ürün Bulabilirim ?
Nasıl Ürün Sergileyebilirim ?
Satıcı Rehberi
Ürün sergileme modeli özellikleri
 
Ürün sayısı başına ödeme
Tıklama / ziyaretçi sayısı başına ödeme
Ürün Sergileme Modeli Seçme
 
Ürün sayısı başına ödeme
Tıklama / ziyaretçi sayısı başına ödeme
Ürün Ekleme
 
Ürün Ekleme Adımları
Ürün bazlı modelde ürün ekleme
Tıklama / ziyaretçi modeline göre ürün ekleme
Sipariş Yönetimi
Para Transferi
Satım Talebi bırakma
 
Talep Bırakma
Modellere göre Satım Talebi Bırakma
Alım taleplerini inceleyin
Alıcı Rehberi
Alım Talebi Bırakın
Satım Taleplerini inceleyin
Ürünleri İnceleyin
Sipariş verin
Sipariş Yönetimi
Ücretler
Ürün yayın
Satış Komisyonları
Güvenli Ödeme
Kredi Kartı Güvenliği
Güvenli Ticaret Döngüsü
 

KAYIT

/

Web Sayfası Yönetimi

 
TURKTICARET.Net sitesine kayıt esnasında size ücretsiz olarak sunulan web sayfanızda yer almasını istediğiniz başlıkları seçtiniz.

Seçmiş olduğunuz sayfaların içeriğini kayıt tamamlandıktan sonra Web Sitesi Yönetimi alanından kaydedebileceksiniz. Seçmiş olduğunuz sayfalarda içerik girişi yapana kadar tasarım aşamasında ibaresi yer alacaktır.Oluşturulan web sayfanıza kayıt işleminden sonra www.TURKTICARET.Net /kullaniciadi adresinden ulaşabilirsiniz.Sitenizde yer alan Hakkında, Yönetim Kadromuz, Kalite Belgelerimiz, Üye olduğumuz kuruluşlar, Bizden haberler, Ödüllerimiz, Anahtar kelimeler, Başlık Güncelleme sayfalarında bilgi girişi veya değişikliği yapmak istediğiniz sayfanın başlığını sağ menüde göreceksiniz.

Başlık güncelleme menüsü ile sayfanızda yayında olan menü başlıklarını yayından kaldırabilir veya yayına alabilirsiniz.

"Hakkında" adlı sayfanızda değişiklik yapmak ya da bilgi eklemek için bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada Hakkında başlığında yer alan bilgilere ekleme yapabilir ya da değiştirebilirsiniz. Eğer fotoğrafınızı değiştirmek istiyorsanız ya da fotoğrafınız yoksa yeni bir fotoğraf eklemek istiyorsanız, GÖZAT adlı butona basınız. Açılan "Dosya Seç" adlı pencereden, yeni fotoğrafı işaretleyiniz. Tüm bu değişiklikleri ve eklemeleri kayıt etmek için "Hakkında" sayfasının en altında yer alan "Kayıt" butonuna basınız.

"Yönetim Kadromuz" adlı sayfanızda değişiklik yapmak ya da bilgi eklemek için sağ menüden bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada Yönetici ekle başlığında bilgileri girebilir, Yöneticileri güncelle sayfasında girmiş olduğunuz yöneticilere ait bilgileri güncelleyebilir, Sırala ekranından ise yöneticilerin listelenme sırasını oluşturabilirsiniz.

"Kalite Belgelerimiz" adlı sayfanızda değişiklik yapmak ya da bilgi eklemek için sağ menüden bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada Kalite Belgesi ekle başlığında bilgileri girebilir, Kalite Belgesi güncelle sayfasında girmiş olduğunuz belgelere ait bilgileri güncelleyebilir, Sırala ekranından ise belgeleri listelenme sırasını oluşturabilirsiniz.

"Üye olduğumuz Kuruluşlar" adlı sayfanızda değişiklik yapmak ya da bilgi eklemek için sağ menüden bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada Kurum ekle başlığında bilgileri girebilir, Kurum güncelle sayfasında girmiş olduğunuz kuruma ait bilgileri güncelleyebilir, Sırala ekranından ise kurum listelenme sırasını oluşturabilirsiniz.

"Bizden Haberler" adlı sayfanızda değişiklik yapmak ya da bilgi eklemek için sağ menüden bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada Haber ekle başlığında bilgileri girebilir, haber güncelle sayfasında girmiş olduğunuz habere ait bilgileri güncelleyebilir, Sırala ekranından ise haber listelenme sırasını oluşturabilirsiniz.

"Ödüllerimiz" adlı sayfanızda değişiklik yapmak ya da bilgi eklemek için sağ menüden bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada Ödül ekle başlığında bilgileri girebilir, Ödül güncelle sayfasında girmiş olduğunuz ödüle ait bilgileri güncelleyebilir, Sırala ekranından ise ödül listelenme sırasını oluşturabilirsiniz.

"Anahtar kelimeler" adlı sayfanızda yer alan kelimelerde değişiklik yapmak için sağ menüden bu başlığı seçiniz. Gelecek olan sayfada kayıt sırasında girdiğiniz kelimeleri göreceksiniz. Bu kelimeleri silerek, yerlerine yenilerini yazabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri kayıt etmek için bu sayfanın altındaki Kayıt butonuna basınız. Toplam 25 adet anahtar kelime girişi yapabilirsiniz.

Web sayfalarınıza eklemek istediğiniz fotoğrafın boyutları 50 KB tan büyük olmamalıdır. 50 KB ın altındaki tüm dosyalar sistemimiz tarafından kabul edilmektedir.

Web Site yönetimi demosu için tıklayınız
İLGİLİ YARDIM LİNKLERİ
  • Kayıt Adımları
  • Kayıt ile ilgili sorular
  • Üye Girişi
  • Web sayfası Yönetimi