Kayıt
Kayıt Adımları
Kayıt ile ilgili sorular
Üye Giriş
Web Sayfası Yönetimi
Yeni Üyeler için
Nasıl Ürün Bulabilirim ?
Nasıl Ürün Sergileyebilirim ?
Satıcı Rehberi
Ürün sergileme modeli özellikleri
 
Ürün sayısı başına ödeme
Tıklama / ziyaretçi sayısı başına ödeme
Ürün Sergileme Modeli Seçme
 
Ürün sayısı başına ödeme
Tıklama / ziyaretçi sayısı başına ödeme
Ürün Ekleme
 
Ürün Ekleme Adımları
Ürün bazlı modelde ürün ekleme
Tıklama / ziyaretçi modeline göre ürün ekleme
Sipariş Yönetimi
Para Transferi
Satım Talebi bırakma
 
Talep Bırakma
Modellere göre Satım Talebi Bırakma
Alım taleplerini inceleyin
Alıcı Rehberi
Alım Talebi Bırakın
Satım Taleplerini inceleyin
Ürünleri İnceleyin
Sipariş verin
Sipariş Yönetimi
Ücretler
Ürün yayın
Satış Komisyonları
Güvenli Ödeme
Kredi Kartı Güvenliği
Güvenli Ticaret Döngüsü
 

YENİ ÜYELER İÇİN

/

Nasıl Ürün Sergileyebilirim ?

 
Nasıl satış yapılır ?

E-Pazaryeri satıcılar için eşsiz bir platformdur. Her türlü ürünü satmak, kendi ticaret platformunuzu yaratmak çok hızlı ve kolaydır. TURKTICARET.Net E-Pazaryerini her gün ziyaret eden binlerce alıcıya ürünlerinizi sergilemek için yapmanız gereken sadece aşağıdaki adımları izlemek.

1. KAYIT
Öncelikle TURKTICARET.Net 'e kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsizdir. E- pazaryeri işlemlerinden faydalanabilmek için Kurumsal Kayıt tercih etmeniz gerekmektedir.2.WEB SAYFASI BİLGİLERİNİ GİRİN
Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra müşterilerinize firmanızın tanımını etkili bir şekilde yapmanız için size ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz web sayfanıza firmanız ile ilgili içerik bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki etkili bir tanıtım ile ürünlerinizi pazarlama şansınızı artar.

Oluşturulan web sayfanıza kayıt işleminden sonra www.TURKTICARET.Net /kullaniciadi adresinden ulaşabilirsiniz. Sayfaların içeriğini Hesap Yönetimi ekranınızda yer alan Web Sitesi Yönetimi alanından kaydedebileceksiniz.2. ÜRÜN SERGİLEME MODELİNİZİ SEÇİN
Ürün sayısı başına ödeme veya Tıklama/ziyaretçi sayısı başına ödeme modellerinden birini seçerek ürün sergileme katalogunuzu satın alın.

Ürün sayısı başına Ödeme: 25,50 ve 100 ürünlük paketlerimizden birini seçerek Sınırsız ziyaretçi avantajı ile ürün katalogunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Tıklama/ziyaretçi sayısı başına ödeme: Bütçe satın alarak ürünleriniz tıklandıkça /ziyaret edildikçe bütçenizden tıklama bedeli düşer bu sayede sınırsız adet ürün sergileme avantajı ile ürün katalogunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.3.ÜRÜNLERİNİZİ SERGİLEYİN
Ürün sergileme modelinizi seçtikten sonra ürün girişlerinizi yapmaya başlayın. Ürün girişi yapmak için Hesap Yönetimi ekranınızda yer alan Online Ürün Yönetimi başlığını seçerek ürün ekleme menüsünden ürünlerinizi çok pratik şekilde ekleyebilirsiniz.4.SATIŞINIZI ARTTIRMAK İÇİN DİĞER E-PAZARYERİ HİZMETLERİNDEN FAYDALANIN
Ürünlerinizi sergilemeye başladıktan sonra E-Pazaryerinin size sunmuş olduğu diğer pazarlamanızı destekleyici hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Satım Talebi Bırakın: Satış yapmak için TURKTICARET. Net'in sunduğu etkili araçlardan birisi satım talebi yayımlamadır. TURKTICARET. Net'in sunduğu talep platformuna firmanızın satım taleplerini bırakarak, ziyaretçileri web sitenize veya E-Pazaryerindeki ürün sayfalarınıza yönlendirebilirsiniz. Yazacağınız nitelikli satım talepleri, firmanızın potansiyel alıcılar tarafından fark edilmesini sağlar.

Alım Taleplerini İnceleyin: TURKTICARET.Net üyesi alıcı firmalara satış yapmak istiyorsanız, dilerseniz önce alıcıları tanıyın.

Alıcı firmaların bir kısmı, satım talepleri arasında almak istedikleri ürünü ararlar; ancak bazıları doğrudan alım talebi yayınlayarak satıcıların kendileri ile temasa geçmesini beklerler.

Banner Reklam yayınlayın: TURKTICARET.Net, üyelerine İnternette en popüler reklam yolu olan banner reklam yayını ile kendilerini tanıtma fırsatı sunuyor. Kobilerin buluştuğu bu platformda reklâm bannerlarınızın dönmesi, alıcı firmaların dikkatini çekmenize ve satış yapmanıza yardımcı olacaktır.
İLGİLİ YARDIM LİNKLERİ
  • Nasıl Ürün Bulabilirim ?
  • Nasıl Ürün Sergileyebilirim ?