Kurumsal Üyelik
TURKTICARET.Net 'e kayıt kısa bir sürede otomatik olarak tamamlanan basit bir süreçtir, tamamen ücretsizdir.

Kurumunuzun ticari web sayfalarını oluşturma, ürünlerini sergileme imkanlarını değerlendirmek için TURKTICARET.Net'e Kurumsal Üye olarak kayıt yapılması gereklidir.Kurumsal üyeler, TURKTICARET.Net'te sunulan tüm hizmetlerden ve fırsatlardan yararlanabilirler.

Kurumsal Üyelik seçeneğini seçtiğiniz anda şirketiniz ile ilgili soruları içeren kurumsal üyelik kayıt formuna yönlendirilirsiniz. Bu formun ilk adımında kullanıcı adı belirlemeniz istenir. Kurumsal üyeler için belirledikleri kullanıcı adı önemlidir, çünkü www.turkticaret.net/kullanıcıadı şeklinde oluşturulacak adreste firmasının tanıtım sayfaları yer alacaktır. Bu durumda seçilen kullanıcı adının firma adı veya markası veya ürün ile ilgili bir isim olması önem kazanır. Kullanıcı adı, sizin TURKTICARET.Net'teki kimliğiniz olduğundan sonradan değiştirilemez.

Kayıt formunda sadece üyenin şahsi iletişim bilgileri değil, firmaya ilişkin bilgiler de sorulacaktır. Kayıt işlemini tamamladığınzda şifreniz e-mail ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Kayıt formunda verilen tüm bilgileri kayıt sonrasında güncellemek mümkündür.