Alım Taleplerinizi Hemen Bırakın.
Nitelikli bir alım talebi, Uygun kategori altına yerleştirilmiş, alınacak ürün hakkında mümkün olduğunca spesifik bilgi verilmiş taleptir. Nitelikli bir talepte; "Kalorifer Kazanı Izgarasına İhtiyacımız var " veya "giydirme cepe teklifi istiyoruz" gibi ifadeler yerine aranan ürünün ebatı, yapılacak alım miktarı, özelliklerine yer verilmelidir.

 

 

 

Alım kararları vermeden önce yararlanabileceğiniz TURKTICARET.Net araçlarından birisi alım talebi yayımlamadır. TURKTICARET.Net'in sunduğu talep platformuna firmanızın alım taleplerini bırakarak, satıcı üyeleri alım talebiniz hakkında bilgilendirebilir ve size teklif verme fırsatı yaraıtrsınız. Yazacağınız nitelikli alım talepleri, firmanızın doğru satıcılar ile buluşmasına yardımcı olur.

Alım talepleriniz Talepler alanında yayınlanmanın yanısıra seçtiğiniz sektörle, ürünlerle ilgili TURKTICARET.Net üyelerine E-Posta List ve E-Posta Alarm sistemleri ile duyurulacaktır.

Alım taleplerinizi ziyaret eden ve ilgilenenler size hemen o anda talebinizin altındaki alanı kullanarak mesaj iletme imkanına sahiptir. Bu mesajlardan hemen o anda gönderilen mail yoluyla bilgilendirileceksiniz ve TURKTICARET.Net hesabınıza girerek mesajınızı okuyabilecek, yanıtlayabileceksiniz.

Alım talepleri alanını yoğun olarak kullanmak, taleplerinizi sıklıkla sisteme bırakmak satıcıların dikkatini çekmenize ve doğru iş ortaklarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca Talebinizi özel talep olarak belirleyerek diğer taleplerden bir adım öne çıkarabilirsiniz. Bu da talebinizin çok daha fazla cevaplanmasını sağlar. Taleplerinizin daha çok kullanıcıya gösterilebilmesi, daha dikkat çekici hale gelebilmesi için Özel Talep seçeneğini kullanabilirsiniz.

Tıklama /ziyaretçi modelinde vereceğini özel taleplerde günlük olarak ücretlendirilmektedir.