üyelik

İçindekiler

Üyelik oluşturabilmek için  sayfamızda sağ tarafta yukarıda yer alan Kullanıcı Girişi başlığına tıklanır. Açılan sayfada Kayıt Ol butonuna tıklanır ve gerekli bilgiler doldurulduktan sonra kayıt ol tuşuna basılır. Tebrikler artık siz de turkticaret.net üyesisiniz!

Üye olmak için tıklayınız.

Üyelik Şifremi Unuttum. Ne Yapmalıyım?

Üyelik şifrenizi unuttuysanız ana sayfamızda sağ yukarıda yer alan Kullanıcı Girişi butonuna tıklanır. Açılan sayfada ‘’Şifrenizi mi unuttunuz?’’ yazısına tıklanır ve karşınıza gelen sayfadan üye mail adresinizi yazarak mail adresinize şifre yenileme linki gönderilir. Mailinize gelen linke tıklanır ve açılan sayfadan yeni şifre girilir, kaydet butonuna tıkladıktan sonra şifreniz güncellenir. Değiştirmiş olduğunuz şifre ile üyeliğinize giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi yenilemek için tıklayınız.

Turkticaret.Net Üyelik Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Kullanıcı İşlemleri bölümüne tıklanır. Açılan başlıklardan Kullanıcı Bilgileri’ ne tıklanır. Karşınıza gelen sayfada değiştirmek istediğiniz bilgileri girdikten sonra kayıt tuşuna basılır ve bilgiler güncellenir.

Güvenlik Sorularımı Değiştirmek İstiyorum. Ne Yapabilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Kullanıcı İşlemleri bölümüne tıklanır. Açılan başlıklardan Kullanıcı Bilgileri’ ne tıklanır. Karşınıza gelen sayfada yukarıda yer alan Güvenlik Soruları bölümüne tıklanır. Mevcut güvenlik sorunuzun cevabını girdikten sonra değişiklik yapacağınız ekran gelecektir. Yeni bir güvenlik soru ve cevabı oluşturduktan sonra Kaydet butonuna tıklayarak bilgiler güncellenir.

Turkticaret.net Üyelik Şifremi Değiştirmek İstiyorum. Nasıl Yapabilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Kullanıcı İşlemleri bölümüne tıklanır. Açılan başlıklardan Kullanıcı Bilgileri’ ne tıklanır. Karşınıza gelen sayfada yukarıda yer alan Şifre Değiştirme bölümüne tıklanır. Eski şifrenizi ve daha sonra yeni şifrenizi girdikten sonra kaydet butonuna tıklayarak şifre güncellenir.

Faturalarıma Nasıl Ulaşabilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Kullanıcı İşlemleri bölümüne tıklanır. Açılan başlıklardan Faturalarım kısmına tıklanır. Karşınıza gelen sayfada Fatura İndir butonuna tıklayarak faturalarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Düzenli Ödeme Talimatı Nasıl Verebilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Kullanıcı İşlemleri bölümüne tıklanır. Açılan başlıklardan Düzenli Ödeme İşlemleri’ ne tıklanır, Yeni Kart Tanımla kısmına geldikten sonra kart bilgileri girilir ve eklenir.

Düzenli Ödeme Talimatımı Nasıl Kaldırabilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Kullanıcı İşlemleri bölümüne tıklanır. Açılan başlıklardan Düzenli Ödeme İşlemleri’ ne tıklanır, karşımıza gelen sayfada Otomatik Yenileme seçeneği aktif olanları pasif olarak seçtiğinizde düzenli ödeme talimatınız kaldırılır.

Destek Talebi Nasıl Açabilirim?

Turkticaret.net’e üye girişi yaptıktan sonra hesap yönetimi sayfasına gelinir. Solda yer alan başlıklardan Destek bölümene tıklanır. Açılan sayfada hangi konuda destek talebi açmak isterseniz ona ait departman, konu ve eğer varsa alt konu seçerek iletmek istediğiniz destek talebinizi bizlere gönderebilirsiniz.

Destek talebi açmak için tıklayınız.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir