Sepetim
Genel Toplam 0,00 TL
Sorgulama işlemi yapılıyor...

Belgesiz Kayıt

Com.tr / Net.tr / Org.tr Kayıt Şansınızı Artırmak İçin Hemen Başvurun!

Domain Hediye!

Sadece 2.49$
100% İade
Garantisi
Öncelikli Kayıt Şansı

Kayıt Şansınızı Artırmak İçin Hemen Başvurun!

%100 iade garantisi

Siparişinizin başarısız olması durumunda ödenilen tutardan kesinti yapılmadan tarafınıza iade edilir.

Belgesiz Tescil İmkânı

Almak istenilen alan adı için belge beyanı yapılmadan alan adı tescillenebilir.

Herkesten Önce Tescil Edebilme Fırsatı

Hızlıca alan adı sorgulama yaparak almak istediğiniz alan adı için ön sipariş oluşturarak herkesten önce tescil edebilme şansını yakalayabilirsiniz.

Her Domain İçin Tek Bir Başvuru

Her alan adı bir sefer başvuru yapılabilir. Bu sayede de ilk başvuran öncelikli kayıt fırsatına sahip olur.

Ön Sipariş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön sipariş ücreti 2,49$'dır.
İtirazlar, Uyuşmazlık Çözüm Hizmet Sağlayıcıları'na yapılacaktır. UÇHS TRABİS tarafında hizmet verir. .tr domain uyuşmazlıklarına çözüm olarak kurulmuştur. UÇHS'ye yapılan itirazlar ilgili alan adıyla aynı adı taşıyan marka, işletme, firma unvanı sahipleri tarafından yapılabilecektir. Domaini tescil eden kişinin domaini kötü niyetle tescil ettiğinin anlaşılması durumunda ya da o alan adıyla ilgili yasal hakkı olmaması durumunda .tr alan adı hak sahibine iade edilir.
.tr uzantılı alan adları belge beyanı ile tescillenmekteydi. Artık belge beyanı olmadan ilk gelen alır şeklinde alınabilecektir. Belge beyanı olmadan alınabilme sürecinin başlamasıyla birlikte ön siparişler sayesinde alan adını tescilleyebilme şansınız artacaktır.
Ön sipariş verilen alan adı tescillenmiş olmaz ve size alan adının tescilleneceğini de garanti etmez. Fakat kayıt işlemi başlatıldığında ön sipariş verilen alan adları için kayıt oluşturulmaya çalışılacak. Ön sipariş verilen alan adının tescillenmemesi durumunda ise ödenen tutar kesintisiz bir şekilde iade edilecektir.
TURKTICARET.Net ön sipariş sistemi üzerinden aynı alan adı için birden fazla başvuru yapılamaz. Fakat farklı alan adı kayıt firmalarından ön sipariş verilebilir. Belgesiz kayıt sisteminde ilk gelen alabileceği için ilk başvuru sahibinin tescil şansı daha yüksek olacaktır.
Evet, ilgili alan adı başkası tarafından belge beyanı ile kaydedilebilir. Böyle bir durumda ön sipariş başvurusu için yapılan ödeme kesinti yapılmadan iade edilecektir.
Öncesinde ilgili alan adı için sorgulama yapmanız gerekir, alan adı boşta ise sipariş başvuru yapılabilir.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın:     0 850 224 86 40
adhood
adhood