|
Yardım
   yaman tekstil
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
1998 yılında Natürel örme Dantel üretimi alanında kurulan Firmamız 2002 yılından itibaren 146 adet makinesiyle Türkiye ve Avrupa'da bu alanda tek çatı altında çalışan büyük işletmelerden biri olma özelliğini kazanarak Ev Tekstili ve Giyim aksesuarları konusunda Tekstil sektörüne güçlü destek verebilmekten dolayı iftihar duyar.

Türkiye'de Kopanaki dantel makineleri olarak bilinen makine tipleri ile Pamuk başta olmak üzere Keten, Yarı-Keten, Şönilli Pamuk, yünlü iplik, Floş (Rayon), Polyester, simli ve benzeri ipliklerle üretim yapabilen firmamızın ürünleri diğer klasik ürünler yanında çok farklı ve ayrıcalıklı bir yere sahip olarak Ev Tekstilinde Masa örtüsü, perde, yatak örtüsü, havlu ve bornoz, peçete, yastık, yorgan, minder gibi çeşitlerde kullanıldığı gibi, giyimde de özellikle bayan ve çocuk giysilerinde yazlık, kışlık, iç çamaşırı gecelik ve tüm fantazi ürünlerinde tercih edilmektedir.

Aylık kapasitesini 1.000.000 metre dantel üretimine kadar çıkarabilen Yaman Tekstil üretimini Avrupa standartları ve kalitesine göre gerçekleştirme ilkesine ve seri üretime, daimi ve acil siparişlere tam ve sürekli cevap verebilme gücüne sahip olmayı ısrarla hedef olarak belirlemiştir. Üretiminin yaklaşık % 25'ini Avrupa'ya ihracaat olarak gerçekleştiren Yaman Tekstil bu oranı daha da artırmak azmindedir.

Yaman Tekstil kendini sanal iş aleminde de tanıtmaya başlamış bulunmaktadır. Internet sayfamızın Katalog hizmeti vermesi ve iletişiminizin en kolay şekliyle olması için aktif bir diyalog bölümünün de sunulması bunu profesyonel manada yapmak amacında olduğumuzu belirtir. Bu ve diğer konularda ilginiz ve iletişiminiz için şimdiden teşekkür ederiz.
İletişim Bilgileri
Adres : muncurlu köyü / Düzce
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel: 380 5497826
İş Tel:
Fax: 380 5497876

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net