|
Yardım
   Semada Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Diğer [3]
 Dokunmamış Kumaşlar [5]
 Streç Kumaşlar [12]
 Polyester ve İpek Kumaşlar [3]
 Kadife Kumaş [1]
 Polipropilen Kumaşlar [7]
 Naylon Kumaş [14]
 Döşemelik Kumaş [7]
 Diğer [7]
 Polyester ve Naylon Kumaşlar [2]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
Semada Tekstil 2003 yılında kurulmuş olup, Bursa-Kestel Organize Sanayi Bölgesinde (KOSAB) 12.000m² kapalı alanda 120 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Firmamız, bay-bayan fantazi kumaş üretimi yapmakta olup, yıllık kumaş üretimimiz 6.000.000 metre civarındadır. Firmanın genç ve dinamik kurucuları, fikir, bilgi ve ekip çalışmasına verdiği azami önemle önümüzdeki yıllarda sektöründe kalıcı olmayı hedeflemektedir.
Ürünlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti ile beraber kaliteli kumaş üretimi, Ar-Ge ve laboratuar çalışmaları ile desteklenerek değişik beğeni ve tarzlar kumaşlara yansıtılmaktadır.
Üretimimiz, çözgü hazırlama, dokuma ve kalite kontrol kısımlarından oluşmaktadır. Semada Tekstil potansiyelini iyi değerlendirerek dinamik bir sistem içerisinde insan kaynaklarına yatırım yaparak, kurumsal bir yapı ile sektöründe vazgeçilmezler arasına girmeyi başaracaktır.
Ürünlerimiz iç piyasada ihracatçı konfeksiyonculara sunulmakta olup, dış piyasada da ağırlıklı olarak Avrupa Ülkeleri olmakta olup 30 u aşkın ülkeye ihracat  yapılmaktadır.
İletişim Bilgileri
Adres : Kestel Organize Sanayi Bölgesi Değirmen Cad. No:8 Kestel / Bursa
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel:
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net