|
Yardım
   ŞEN KERESTECİLİK
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Isı Yalıtım Malzemeleri [3]
 Çatı Kiremitleri [1]
 Su Geçirmez Malzemeler [6]
 Kereste [4]
 Katı Yüzeyler [1]
 Kalıp Sistemi [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Mebran-Optimum P3000 (Ürün Kodu: 25498)
Marka / Firma Şen Kerestecilik

GENEL ÖZELLİKLER
Düz ve az eğimli çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel, bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımı için geliştirilmiş modifiye bitüm esaslı membran tipi malzemeleri, bunların aksesuarlarını ve uygulama yöntemlerini içerir.
Avantajları
Su yalıtımının temel ögesi olan Bituline membranları, polyester veya cam tülü donatılı olarak, çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden, çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir ve bu nedenle her tip özel kullanım için en ideal malzemeyi seçmeye olanak veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Modifiye bitüm sayesinde yalıtım, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşar, formunu korur.
Bu nedenle Bituline sistemi, her iklim kuşağında güvenle kullanılabilir.
Bituline membranlarının fabrika ortamında, modern makinalarla üretiliyor olması, yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar, yerinde yapılan karışımlarla, sürülerek uygulanan sistemlerde rastlanılabilecek performans
farklarından kaynaklanan yalıtım riskleri ortadan kalkar.
Membranlar eritme kaynağı ile birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. Kaynak sistemi, yalıtımın sürekliliğini sağlar. Bituline sisteminin su geçirimsizliği, ek yerlerinde de tamdır.
Membranlara yerleştirilen donatılar, yalıtımın çekme ve basınç mukavemetini arttırır. Sistem Bituline, karayolları, köprüler gibi yüksek mekanik gerilmelerle karşılaşılan yerlerde de güvenle kullanılabilir.
İstendiğinde çeşitli renklerde granüle mineral veya aluminyum kaplı olarak da temin edilebilen Bituline membranları, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen, ultraviyoleye dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip son kat yalıtım malzemesi olarak da idealdir.
Bituline sistemi su yalıtımı, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, yüzde yüz su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanır.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 1 gün.
38.9 TL
Ayrıca 3,69 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Osb
Vario Laminat Parke
Bitulin Mebran P3000 Keçe..
İletişim Bilgileri
Adres : Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ cad. no:634 Y.Dudullu Ümraniye / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 216 4205736
Fax: 216 4205737

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net