|
Yardım
   Tumtel Telekom Pazarlama Limited
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Mesleki Ses, Görüntü ve Aydınlatma [1]
 Telsiz Telefon, Radyo ve Sistemleri [6]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Gigaset SL 400
Gigaset SL 400 (Ürün Kodu: 364189)

GENEL ÖZELLİKLER

 


Yüksek teknolojili en ince tasarım telefonu

Telefonculuğun yeni cep boyutunda tasarım objesi: Gigaset SL400. Orijinal metal çerçeve ve tuştakımı ile bu telefon evinize lüks dokunuşu katacak. SL400’ün yüksek kalitede büyük renkli ekranı gözlerinizi yormaz ve Bluetooth® kulaklık bağlantısı rahat görüşmeler sunar. Arkadaş, aile ve önemli kişi kayıtlarınızın isim ve numaralarını yönetmek 500 vCard kapasiteli adres defteri ile çok kolay. Kayıtlarınızı güncel tutmak ise Bluetooth® veya mini-USB aracılığıyla yapabileceğiniz bilgisayar senkronizasyonu ile oldukça basit. Eco DECT teknolojisi de daha az radyasyon yayarken aynı zamanda daha az enerji harcayarak tasarruf yapmanız anlamına gelir.  


Gigaset SL400 – inceliği, cep boyutu, son teknoloji özellikleri, değerli malzemeleri ve yaratıcı ince tasarımı ile evinize mükemmel uyacak. 
Birinci sınıf malzemeler: metal çerçeve ve tuştakımı

Sadece en iyi: Gigaset SL400 evinize estetik ve lüks dokunuş katacak orijinal metal çerçeveye sahiptir. Işıklı hakiki metal tuştakımı sadece mükemmel görünmez aynı zamanda istediğiniz numarayı kolayca bulmanızı sağlar. İçinde ve dışında en iyisi ile donatılmış Gigaset SL400 ev telefonunda yeni bir çığır açıyor.


Kişiselleştirilebilir renkli ekran

İnce ve küçük yapısına rağmen Gigaset SL400’ün, okumayı ve menü dolaşımını kolaylaştıran büyük 1.8” yüksek çözünürlükte TFT renkli ekranı vardır. Kişiselleştirmeyi sever misiniz? Arkadaşlar ve eilenizin fotoğraflarını yükleyin ve telefon numaralarına atayın. Sizi sonraki aramalarında ekranda caller ID2 fotoğraflarını görün. Alternatif olarak yüklediğiniz fotoğrafları ekran koruyucu olarak atayın veya slayt gösterimi olarak izleyin.


Favorilerinize odaklanın

Expert modu ile menünüzü sizin sürekli kullandığınız fonksiyonlarla kişiselleştirin. Basitleştirilmiş özellikler listesi hergün kullandığınız fonksiyonlara kolayca erişmenizi, kalanların ise gözünüzden uzak kalmasını sağlar.


Tüm kişileri kaydedin

Gigaset SL400’ün adres defterinde herkes için yer var. 500 vCard kayıtlık bir kapasitesi ile aile ve arkadaşlarınızın isim, numara ve detaylarını girin, ihtiyaç duyduğunuz anda istediğiniz parmaklarınızın ucunda olsun.
Rahat Bluetooth® özellikleri

Kulaklık bağlantısından adres defteri güncellemesine, Gigaset SL400’ün Bluetooth® teknolojisi sizi bağlı tutar. Bluetooth® kulaklık bağlantısı ile uyumlu kulaklığı telefona tanıtın ve eller serbest görüşmelerin keyfini sürün. Bluetooth® veya mini-USB ile kolayca senkronizasyon yaparak adres defterinizi güncelleyin.


Daha keyifli görüşmeler

Gigaset SL400 ile 14 saate kadar konuşma süresi ve 230 saate kadar bekleme süresi ile uzun görüşmeler yapın. Yüksek kalitede ses kalitesiyle eller serbest görüşme rahatlığını keşfedin. Kişiliğine uygun zil sesi melodisini seçin veya gelen çağrıyı titreşerek uyarması için titreşim özelliğini tercih edin.


Enerji tasarrufu sağlayan ve radyasyon yaymayan¹ ECO DECT 

Gigaset SL400, tasarruflu güç kaynağı ile geleneksel kablosuz telefonlarımıza oranla daha az enerji tüketerek3 hem çevreyi hem cebinizi koruyor. Aynı zamanda diğer tüm Gigaset telefonlar gibi el cihazıyla baz istasyonu arasındaki mesafeye göre yayın gücünü azaltıp artırıyor. Entegre ECO DECT teknolojisi sayesinde ECO Mode’u seçtiğinizde baz istasyonunun yayın gücünü %804’e kadar düşürüyor. Hatta ECO Mode Plus5 ile el cihazı baz istasyonuna takılıyken neredeyse sıfıra düşürerek dünya ile iletişiminizi kurarken dünyanın kaynaklarını en verimli şekilde kullanıyor.


Eğer orijinal yüksek teknolojide tasarım telefonu arıyorsanız Gigaset SL400 tam size göre.

Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 2 gün.
319 TL
Ayrıca 30,27 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Gigaset A 510 Dect Telsiz
Gigaset C 610 Dect Telsiz
Gigaset A 400 Duo
İletişim Bilgileri
Adres : Taksim/Şişhane Vizyon Çarşı Kat 3 / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 2562323
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net