|
Yardım
   Tumtel Telekom Pazarlama Limited
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Telsiz Telefon, Radyo ve Sistemleri [6]
 Mesleki Ses, Görüntü ve Aydınlatma [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Gigaset A 400 Duo
Gigaset A 400 Duo (Ürün Kodu: 364191)

GENEL ÖZELLİKLER

 


İletişimin tüm temelleriyle tasarlanmış ergonomik telefon

Kaliteli malezemeyle üretilmiş Gigaset A400 Duo mükemmel bir görünüm ve his sergiliyor. Ergonomik tasarımı rahat kullanımı sağlıyor, geniş yüksek kalite tuşlarındaki  hassas dokunma noktalarıyla kolaylıkla arama yapabilme özelliği taşıyor. Gigaset A400 Duo ile her görüşmenizde hands-free (eller-serbest) özgürlüğünün ve mükemmel ses kalitesinin tadını çıkarın. Radyason yaymayan ECO Mode PlusGigaset A400 Duo’nun bekleme modunda iletim gücünü kapattığı anlamına gelir.


Gigaset A400 Duo – bütün temel özelliklere sahip ergonomik telefon – kolay ve rahat iletişim için tercihiniz.


Kolay arama için kaliteli tasarım 

Gigaset A400 Duo’nun ergonomik tasarımı arama yapmayı zevk haline getirir ve yüksek kalitede malzemesi telefona mükemmel bir görünüm ve his verir. Gigaset A400 Duo’nun geniş yüksek kalite tuşlarındaki hassas dokunma noktalarıyla numaraları kolaylıkla çevirebilirsiniz. 1.7” boyutlarındaki ekranı ve büyük boy fontu –  zayıf aydınlatma koşullarında bile okunurluğu kolaylaştıran ışıklı ekran  sayesinde okumak ve gezinmek tamamen sorunsuzdur. Bu özellikleriyle beraber the Gigaset A400 Duo kullanımı kolaylaştırır.


Mükemmel ses ile Hands-free 

Gigaset A400 Duo size yalnızca kablosuz telefon esnekliği sağlamaz, hands-free konuşma fonksiyonu ile özgürlüğünüze ekstra bir düzey katar: hatta kalırken hareket edebilir, başka işler yapabilirsiniz. Gigaset A400 Duo’nun mükemmel HSP  ses kalitesi ile hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Gigaset A400 Duo’nun20 saate varan uzun konuşma süresi istediğiniz kadar konuşmanızı sağlar ve 220 saate varan bekleme modu süresi ile çok az şarj gerektirerek her an hazır durumda olduğundan emin oalbilirsiniz.


Numaraları kaydedin ve gelen aramaları takip edin

Gigaset A400 Duo kablosuz arama ihtiyaçlarınız için bütün temel özelliklerle donatılmıştır. 80’e varan isim ve telefon numarası içeren telefon defteri sayesinde sık aradığınız kişileri saniyeler içinde ulaşabileceğiniz şekilde kaydedebilirsiniz. Arayan kimliği(Caller ID) özelliği arayanın adını ve numarasını gösterir, böylece size ulaşmaya çalışanın kim olduğunu her zaman bilirsiniz. Biri aradığında evde mi değilsiniz? Son 25 cevapsız arama telefon numarası ve arama saatiyle birlikte bir listede görünür. Son görüşmelerinize hızla ve kolaylıkla devam edebilirsiniz: Gigaset A400 Duo hızlı arama için aranan son 10 numarayı kaydeder.


ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyason yaymaz5

Gigaset A400 Duo’nun enerji tasarrufu yapan güç kaynağı 0,4W3, ten daha az enerji tüketir; yani çevre hakkında daha hassastır, cüzdanınız hakkında daha hassastır. Bütün Gigaset kablosuz telefonlar gibi el cihazı ile baz istasyonu arasındaki iletim gücünü değişen ölçülerde azaltır. ECO Mode’u seçerek Gigaset A400 Duo’nun baz istasyonunun iletim gücünü de kolaylıkla %804 oranında azaltabilirsiniz. Dahası radyason yaymazECO Mode Plus telefon beklemedeyken iletim gücünü kapatır.


Ergonomik tasarımı, mükemmel görünüm ve his veren kullanımı kolay kablosuz bir telefon için Gigaset A400 Duo’yu keşfedin.

Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 2 gün.
119 TL
Ayrıca 11,29 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Gigaset SL 400
Gigaset AL 110
Gigaset C 610 Dect Telsiz
İletişim Bilgileri
Adres : Taksim/Şişhane Vizyon Çarşı Kat 3 / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 2562323
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net