|
Yardım
   Servetoloji
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Diğer [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Hakkımızda
ders slayt
Yeni bir döneme hepimiz düşlediğimiz olumlu değişimler, verimliliği artıracak planlanmış etkin uygulamalar, çalışmalarımızı hedeflerimize odaklayan işlevsel araçlar bütünlüğünde girmeyi umud ederiz.

Önceki yıllardan bu tarafa sürdürdüğümüz sadece eğitim odaklı slayt merkezi olma çizgisinde ısrarla koruduğumuz ve güçlendirdiğimiz yön; eğitim ve gelişim için slayta verilen önemin, websitemizde de sadelik, içerik, bütünlük ve güvenilirlikte kabul edilir standartlarda bir kalite ile sunulmasıdır.

Her faaliyet fikrini yanılgı ve sürprizlerden uzak, başarı zirvesine çıkartan amaca uygun sade ve net çalışmalar, güçlü yapılandırmalardır.

saglik slayt
isletme yonetimi slayt
Öğretmenlerimiz derslerinde öğrencilerine, uzmanlarımız yöneltme ve geliştirme eğitimlerinde kursiyerlerine öğrenme sürecini kolaylaştıran, renklendiren, beğeni ve ilgilerini artırarak; kendi bilgilerinin ışığında dinleyicilerinin bilgi dağarcığını ve ufkunu zenginleştiren; ihtiyaç duydukları en etkin içerik malzemesi slayt sunumlarla tahmin çizgisinin de ötesinde ulaştıkları başarılar daha da çoğalacak, aksiyonel slaytlar, gelişim ve ders animasyonları ile sıkıntısız , sıradanlılıktan uzak canlı bir eğitimi mümkün hale getirmiş olacaklardır.

Yenilikçi, kaliteli ve etkin performansa dayalı eğitim ortamlarına yönelilik, sade ve işlevsel, karmaşalıktan uzak website arayüzü; her geçen zamanda artarak çoğalan görsel ve sesli slaytlar; konu yelpazesini çeşitlendiren zenginleştiren toplam 257 slayt kategorisi ve eğitimde teknolojik gelişmelerle verimliliği sağlama ve şekillendirme yeteneğine sahip öğretmen topluluğu ile servetoloji; sadece ders slaytları için değil, sağlık, ticari, tarım, yönetim ve liderlik vb. bir çok alanlarda aranılan kaynağı slayt ve animasyon sunum uygulamalarla kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres : Uşak / Uşak
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel:
Fax: 276 4144588

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net