|
Yardım
   DogalUrunMarketi.Com
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Şifalı Otlar ve Doğal Çareler [3]
 Bal Ürünleri [5]
 Göğüs Bakımı [2]
 Sağlık Gıdaları [6]
 Cilt Bakımı [1]
 Tırnak Bakımı [1]
 Sağlık Gıda Ürünleri [2]
 Bebe Gıda [2]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Aksu Vital Arı Sütü Süper Doz
Aksu Vital Arı Sütü Süper Doz (Ürün Kodu: 363023)
Marka / Firma DogalUrunMarketiCom

GENEL ÖZELLİKLER
Aksu Vital Arı Sütü Süper Doz
Arı Sütü + Bal + PolenArı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çıkan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden salgılanmaktadır. Arı sütü, işçi arıların ve kraliçe arı adaylarının beslenmesi için petek gözlerinde depolanır ve özel olarak vakumlanarak toplanmaktadır. İşçi arılar sadece üç gün boyunca arı sütüyle beslenmekte, kraliçe arı ise tamamen arı sütüyle beslenmektedir. Sırf bu beslenme farkından dolayı işçi arılar yedi-sekiz hafta yaşadığı halde, kraliçe arı 5-7 yıl ömür sürmektedir. Ayrıca, işçi arılar kısır dişilerdir,  ancak sürekli arı sütüyle beslenen kraliçe arı cinsiyet fonksiyonları  tam gelişmiş,  yüksek doğurganlık yeteneğine sahip  bir dişidir.  Arı sütünde 2.0-6.4 oranında 10 hidroksi delta-2-dekenoik asit (HDA) bulunmaktadır. Arı sütünün içeriğinde kolajen, lesitin, A, C, D ve E vitaminleri ile tüm B vitamini kompleksleri bulunmaktadır, pantotenik asit açısından oldukça zengin bir bileşendir. Bununla beraber,  fitosteroller (özellikle beta-sitosterol), enzimler, asetilkolin ve estrodiol ve testosteron gibi hormonlar da içermektedir.

Polen çiçekli bitkilerin erkek üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır.  Arının kendi ana besinidir. Polen, protein (25-30), karbonhidrat, tüm serbest amino asitler, temel yağ asitleri,  mineral maddeler, B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak C, D, vitaminleri, doğal hormon, enzim, koenzim, pigment, karbonhidrat ve fermentler içermektedir. Arı poleni, karotenoidler, flavonoidler ve fitosteroller açısından zengindir. Bu bileşenlerin oranları arının poleni topladığı bitkisel kaynaklara ve büyüme şartlarına göre değişmekle birlikte, beta-karoten, beta-sitosterol, isohamnetin, kaempferol, likopen, quercetin ve rutin içeriğinin sabit olduğu saptanmıştır.

Bal, arıların bedeninde çiçek özlerinin konsantre edilmesiyle üretilen doğal bir üründür. Balın içeriğinde, glukoz, fruktoz, A, B-kompleksleri, C, D, E, K ve beta karoten vitaminleri, mineraller ve enzimler bulunmaktadır. 


Kullanım: Erişkinlerde sabah-akşam birer ölçek yemeklerden 15-20 dakika önce alınabilir. İstenildiğinde günlük toplam kullanım miktarı 2 katına kadar çıkabilir


Ambalaj:

Aktif Arı Sütü: 10 g

Balarısı Poleni : 22 g

Kristalize Bal : 198 g

Net Ağırlık : 230 g

Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 2 gün.
19 TL
Ayrıca 1,80 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Beralmin Zingiber Bulantı..
Avicenna Provitec 150ml Ş..
Umbicasol Bebek Göbek Bak..
İletişim Bilgileri
Adres : Turgut Reis Mah. Tekstilkent G1 Blok No:141 Esenler / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 5074544
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net