|
Yardım
   CAMPUS TASARIM
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Elektronik Tasarım ve İşleme [1]
 Dergiler [1]
 İnternet Servisleri [2]
 Marka Danışmanlığı [1]
 Diğer [1]
 Yazılım [3]
 Elektronik Projeler [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Mühendislik
Mühendislik (Ürün Kodu: 361078)
Marka / Firma Campus Tasarım

GENEL ÖZELLİKLER
 Hizmet verilen alanlar;

Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği
Mimarlık

Bu alanlarda firmanıza mühendislik hizmeti alabilir, kurumsal çalışmalarınızı destekleyebilirsiniz. Ayrıca projelendirme işlemleriniz için mühendislerimizle çalışabilirsiniz.
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.Danışmanlık hizmetimiz; ihtiyacınızı belirlemenize, sahip olduğunuz seçenekleri görmenize, bu ihtiyacınızı karşılamaya dönük girişiminizi planlamanıza yardımcı olur. Campus tasarım projelendirme çalışmalarınıza destek verebilir ya da sahip olduğu birikimi ve deneyimini kullanarak bütün bunları sizin adınıza gerçekleştirebilir, dilerseniz gerçekleştirdiğiniz projelerde liderlik üstlenebilir.
Projelendirme hizmeti; müşteri memnuniyetini hedefleyen müşteri odaklı yönetimiyle, müşterilerin teknik ve ekonomik istek ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler oluşturulup müşteriye sunulmaktadır. Firmalara ve Kurumlara özel çözümler üretirken, mevcut yapı analiz edilip, müşteri isteğine uygun, genişleyebilen yapılar oluşturulmaktadır. Campus tasarım olarak amacımız; müşterilere en hızlı şekilde en doğru çözümü, doğru zamanda ve doğru mekanda sunmaktır. uygulanacak olan projeleri tanımlanmış ve yazılı hale getirilmiş bir sürece sokarak titizlikle ve hızlı bir şekilde uygulamaya hazır hale getirmektir. Kurumsal veya ticari projelerinizde danışmanlık hizmeti veya proje yönetim hizmeti alabilirsiniz.Firmanızın rakiplerinize fark açması için gerekli olan kurumsal oryantasyon çalışmalarında campus tasarım farkını göreceksiniz.Teknik destek hizmeti, firmanızın ürünlerine veya sizin ihtiyacınız olan teknik desteğe yönelik mühendislik hizmetidir.Bu hizmetimiz sizin firmanıza yönelik olabilmektedir.Firmanızda garanti ve servis hizmeti verdiğiniz ürünleriniz için bakım, kontrol ve yenileme hizmetlerini bizden alabilirsiniz.Firmanız hem teknik destek ekibi avantajını elinde bulundurmuş olur. Sizin firmanıza yönelik diğer hizmetimiz ise sizin üretim veya kurumsallaşma sırasında yaşadığınız problemleri çözmeye yöneliktir.Teknik destek hizmetlerimiz hakkında aurıntılı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Web güncelleme ve kontrol hizmeti, firmanızın sahip olduğu web sitelerinin hepsini alıyoruz tüm güncelleme, yenileme çalışmalarını yapıyoruz.Tüm sitelerinizi yeni birer yüz haline getiriyoruz.İstediğiniz değişiklikleri yapıyoruz.Arama motoru optimizasyonlarını yapıyoruz ve yayına koyuyoruz.Artık web siteleriniz işini yapacak üstelik campus tasarım farkıyla.Ayrıca web sitelerinizde izlemeniz gereken yollar hakkında mühendislik hizmetlerimiz mevcuttur.Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
Sipariş formu ile fiyat belirlenir.
İlgili Ürünler
kurumsal çözümler
Web Sitesi Kampanyası
Haber Sitesi - v6
İletişim Bilgileri
Adres : İSTANBUL / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel:
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net