|
Yardım
   DOLUNAY İNŞAAT DEKORASYON
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Kapılar [2]
 Dekorasyon Hizmetleri [9]
 Mutfak Mobilyası [1]
 Pencereler [1]
 Diğer [1]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Ürünlerimiz
Ürün Sayısı: 14
Galeri olarak göster Liste olarak göster Ürün listele
 

 

Trafiği yoğun olmayan mekanlar için : Mospark Kestane Fransiz Parke Kayın Fransiz Parke Maun Lambri Meşe Antik Parke Kayın Antik Parke Maun Trafiği orta yoğun olan mekanlar için : Kızılağaç Gold Elma Gold Afselya Gold Kayın Elegant Asfelya Elegant Kayın Elegant Alma

 

          MANTOLAMA UYGULAMALARININ TEKNİK DETAYLARI    İlk aşama olarak yapılacak alanın tüm güvenlik önlemleri ve koruyucu tedbirler alındıktan sonra mesleğinde deneyimli uzman kadro ile uygulamaya etap olarak geçilecektir . 1 . ETAP ZEMİN HAZIRLIK:     &n..

 

Ürün çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen arayınız...

 

CAM BALKON     Cam balkonun sağladığı avantajlar;       * Balkonunuzu 4 mevsim kullanmanızı sağlar     * Görüntü kirliliğini önler ve estetik sağlar     * Dışarıdaki etkenlerden korur     * Hareketli kanatlar iç mekana to..

 

 

   PVC PENCERE SİSTEMLERİ UYGULAMALARIMIZ Fıratpen   Fıratpen Beyaz     Fıratpen Renkli Çift Açılım Sürme Kesit     Tek Açılım       Renkli Çift Kanat   Sürme 2 kayar    Sürme 4. kayar   &..

 

PANEL KAPILAR Evinize, ofisine, yazlığınıza ve size en uyumlu, en kaliteli ve ekonomik kapılar üretiyoruz. sınırsız pervaz ve süpürgelik seçenekleriyle, hayallerinizi yaşanır hale getiriyoruz. Kapılar evinizin karakterini belirleyen en önemli unsurlardan birisidir. Mekânınızda en çok kullanılan aynı zamana da..

 

  BOYA UYGULAMALARI Boya çeşitleri : Su bazlı/ sentetik bazlı / selülozik / akrilik esaslı boya çeşitleri ve kullanım alanları Su Bazlı Boya ,  Kullanıldığı Alanlar : İç ve Dış cephe  uygulamalarında nem ve güneş etkilerine son derece dayanıklı bir üründür .Bunun yanı sıra ahşap ve ahşap ürünleri , s..

 

   Boya badana yapmanın püf noktaları Boya yaparken öncelikle bilmeniz gerekenler şöyle belirtiliyor:           Mekanda ne gibi aktiviteler yapılacak?      Ne kadar ışık alıyor?      Dikkat çekici ve canlı bir yer m..

 

 

                                                                                 ALÇIPAN BÖLME DUVAR HAKKINDA ..

 

                        KARTONPİYER Kartonpiyer uygulama ve satış merkezi Alçı kemer Kartonpiyerci Fiyatları uygulamaları size bir telefon kadar yakınız bizi arayın size en uygun ödeme koşullarıyla hizmet..

 

                   Alüminyum asma tavan metal asma tavan taşyünü Asma tavan Tamamı kalite belgeli sistemlerimiz dünyanın en önde gelen firmalarının garantisiyle üretilmekte ve DOLUNAY İNŞAAT DEKORASYON'un deneyimli kadrolarıyl..

 

İletişim Bilgileri
Adres : Yeni mah. İnönü sk. No:7/B Soğanlık/Kartal İSTANBUL / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 216 3097755
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net