|
Yardım
   Zirve Organizasyon Turizm Ticaret Ltd. Şti.
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Çay [1]
 Dondurulmuş ve Kurutulmuş Meyve [4]
 Baharatlar ve Çeşniler [3]
 Özel Giyim [2]
 Şekerleme ve Şeker [4]
 Diğer [3]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
Ürünlerimiz
Ürün Sayısı: 17
Galeri olarak göster Liste olarak göster Ürün listele
 
Mahalli bir kıyafettir.

 

Mahalli bir kıyafettir.

 

 

Dolmalık kurutulmuş acı biber.

 

Dolmalık kurutulmuş patlıcan

 

Kızartma için kurutulmuş hazır patlıcan.

 

Üzüm pestilinin içine yoğun şekilde eklenen fıstık ile muska şeklinde hazırlanmış çok lezzetli bir tatlı. Kış gecelerinin vazgeçilmezi

 

Sucuk yapımı; üzüm bağlarından toplanan üzümlerin Mahsere denilen; dışı siyah, içi kalaylı büyük kazanlarda daha önce elde edilmiş üzüm sularıyla, nişastayla pelte haline getirilene kadar kaynatılmasıyla ve pelte kıvamına gelince, Cevizle baraber iplere geçirilir ve kurutulmaya bırakılır. Kış gecelerinin vazgeçilmez at..

 

Çekçek yapımı; üzüm bağlarından toplanan üzümlerin Mahsere denilen; dışı siyah, içi kalaylı büyük kazanlarda daha önce elde edilmiş üzüm sularıyla, nişastayla pelte haline getirilene kadar kaynatılmasıyla ve pelte kıvamına gelince, küp şeklinde kurutulur. Kış gecelerinin vazgeçilmez atıştırmalık yiyeceğidir.

 

Bastık yapımı; üzüm bağlarından toplanan üzümlerin Mahsere denilen; dışı siyah, içi kalaylı büyük kazanlarda daha önce elde edilmiş üzüm sularıyla, nişastayla pelte haline getirilene kadar kaynatılmasıyla ve pelte kıvamına gelince, temiz bezlere serilerek kurutulmaya bırakılmasıyla elde edilir. Kış gecelerinin vazgeçil..

 

Uyarıcı etkisi ile uykuyu açar, vücuda dinçlik ve enerji verir. Beyni uyararak dikkati toplamaya yardımcı olur. Kan dolaşımını ve solunumu hızlandırır. Kalbi kuvvetlendirir. Sindirimi kolaylaştırır. Cilt kanserine karşı koruyucudur. Uyuşturucu maddelerle zehirlenmelerde faydalıdır. Astım ve nefes darlığında faydalıdır...

 

İyi bir enerji kaynağıdır. Kan yapar ve vücudu şişmanlatır. Karaciğere faydalıdır. Göğüs hastalıklarına iyi gelir. Balgamı söker. Besin değerleri ile özellikle çocukların gelişimini destekler. Ayrıca, kuru üzümün içeriğinde ağrı kesici ve başta eklem iltihapları olmak üzere iltihap önleyici maddeler de bir miktar vardı..

 

Bedensel ve zihinsel yorgunluğu azaltır. Vücuda enerji ve kuvvet verir. Cinsel gücü arttırır. Kansızlığı azaltır. Hamile ve yeni doğum yapmış olanların kendilerini toparlamasına çok yardımcı olur. Ayrıca anne sütünü arttırır. Stresi ve gerginliği azaltır. Sindirimi kolaylaştırır ve kabızlığa iyi gelir. Kansere, kalp ve..

 

Şanlıurfa'nın meşhur fıstığı.

 

Şanlıurfa domatesi ile hazırlanmış, yemeklerinize ekstra lezzet veren meşhur Şanlıurfa Salçası. Lezzetinden emin olabilirsiniz

 

Meşhur Şanlıurfa Biberi ile elde edilen ve acılığı ile ayrı bir lezzet kaynağı Biber Salçası. Siparişiniz Şanlıurfa'dan gönderilir

 

Şanlıurfa ile bütünleşmiş çiğ köftenin en önemli malzemesidir. İsotun merkezi yani Şanlıurfa'dan bu ürünü alınca lezzetine doyamayacağınıza emin olabilirsiniz. Siparişiniz Şanlıurfa'dan gönderilir.

 

İletişim Bilgileri
Adres : Hamidiye Mah. Hazar Sok. Kılıç Apt. No:1 Merkez Şanlıurfa / Ş.Urfa
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 414 3132022
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net