|
Yardım
   ANNEBEBEK MAĞAZALARI
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Cilt Bakımı [24]
 Masaj Aletleri [1]
 Kendi Kendini İnceleme Monitörleri ve Aletleri [4]
 Kitaplar [84]
 Bebe Gıda [22]
 Diğer [1]
 Portatif Yürüteçler ve Taşıyıcılar [40]
 Sağlık Bakım Ürünleri [3]
 Su Isıtıcı [1]
 Diğer [13]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Yatak Puset Oyuncakları 5
Yatak Puset Oyuncakları 5 (Ürün Kodu: 255208)

GENEL ÖZELLİKLER


Duyular
Kurbağacık Tekmele ve Oyna bebek araba oyuncağı, yüzen renkli deniz yaratıkları, suyun hareketi ve pırıltılarla görme duyusunu geliştirir. Daha sonra, görme duyusu geliştiğinde bebek, çeşitli deniz yaratıklarının gülen yüzlerini, suyun girdabını ve dans eden pırıltıları keşfeder.

Motor Hareket Gelişimi
Bebek, tekme pedini tekmelediğinde bacak kaslarını kuvvetlendirir ve ayaklarının farkına varır.

Algılama Becerileri
Kurbağacık Tekmele ve Oyna, bebeğin etki tepki ilişkisini, bebeğin hareketleri ve meydana gelen reaksiyon arasındaki bağlantıyı anlamasına katkıda bulunur: ayaklarıyla tekme pedini tekmelediğinde (etki) akvaryumda ilginç bir harekete neden olur (tepki). Raslantısal olarak başlayan bir hareket; bebek, bazı etkilerin oluşmasına neden olma yeteneğini öğrendikçe yavaş yavaş kasıtlı hale dönüşür. Tekrar yaptıkça tekmesinin gücü ve yarattığı hareket arasında bir bağ olduğunu, böylece fazla kuvvetli vurduğunda, suyun içindeki yaratıkların daha fazla zıplamalarına neden olarak, hareketin daha güçlü oluştuğunu ve bunun tersini öğrenir.

EQ (Duygusal zeka)
Otomobilin hareketi Kurbağacık Tekmele ve Oyna’yı sallar, akvaryumdaki suyun hareket etmesine ve deniz yaratıklarının yavaşça “yüzmelerine” neden olur. Suyun ve deniz yaratıklarının bu hareketi, bebeğin görüş odağı olur, bebeği sakinleştirir, hatta uykusunu getirir.

3-6 ay Kurbağacık Tekmele ve Oyna, bebek, önündeki “akvaryumda” yüzen renkli, ilginç deniz yaratıklarına ve aynaya baktıkça, bebeğin görme duyusunun uyarılmasına ve gelişmesine olanak verir. Bu dönemin sonuna doğru bebek bacaklarıyla tekmelemeye başlayacak ve raslantısal olarak tekme pedine erişecektir. Bu, suyun ve deniz yaratıklarının daha fazla güçle hareket etmelerine neden olur. Bebek, yavaş yavaş bu hoş harekete neden olduğunu öğrenecek ve hareketleri – tekmeleme ve sonucundaki reaksiyonu- ile suyun ve deniz yaratıklarının hareketi arasındaki bağlantıyı öğrenerek kasten tekmelemeye baslayacaktır. Bu, etki tepki deneyimine ek olarak bacak kaslarını güçlendirir.

6-12 ay Bebek büyüdükce, ayaklarını kurbağanın “ayaklarına” (tekme pedine) bastırma ve sudaki deniz yaratıklarının hoş reaksiyonu arasındaki bağı anlamayı öğrenir. Bu anlayış onu, daha fazla veya az bir güçle, tek veya iki ayakla tekrar tekrar tekmelemeye ve akvaryuma uyguladığı hareketlerinin etkisini öğrenmeye teşvik eder. Gelişmiş görme duyusu bebeğin daha önce görmediği şeyleri keşfetmesini ve suyun içindeki ışıltılarla deniz yaratıklarının hareketlerine bakmasını sağlar.

Özellikler
Anne-baba görüşü için ayarlanabilir güvenlik aynası
Etki-tepki icin bebek tarafından hareket ettirilen tekme pedi
Yüzen balıklı, su akıtmayan, güvenli ve yumuşak akvaryum
Ayarlanabilen, tokalı otomobil başlığı kayışı
Otomobil koltuklarının kafalıklarının olması gerekmektedir
Sadece arkaya dönük seyahat için
OYNAMA İPUÇLARI
5 ay ve üstü: Kurbağacık Tekmele ve Oyna zaman zaman evde yere koyularak da kullanılabilir. Böylece bebeğiniz tekme pedine elleriyle bastırabilir. Bunu yapmak icin, tek elinin üzerinde durup diğeriyle bastırması gerekir. Bu hareket, bir elden diğerine ağırlık aktarma egzersizi yaptırarak bebeği emeklemeye hazırlar.
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 5 gün.
46 TL
Ayrıca 4,36 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Ahşap Oyuncakları 4
Salıncak
Bebek Mendilleri - 18
İletişim Bilgileri
Adres : Masko mobilyacılar sitesi 7/A sok. no:32 İkitelli / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 6752725
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net