|
Yardım
   ANNEBEBEK MAĞAZALARI
| | Müşteri Hizmetleri |
 
   
Kategori
 
 Sabunlar [12]
 Bilgisayar Masaları [5]
 Eğitim Oyuncakları [49]
 Müzik ve Video [23]
 Diğer [1]
 Bebek Bakımı, Mobilya ve Dekor [9]
 Bebe Araba Koltukları [12]
 Diğer [13]
 Banyo [7]
 Kendi Kendini İnceleme Monitörleri ve Aletleri [4]
 
Firma Profili
Epazaryeri Destek Telefon
Epazaryeri Destek Telefon
5 based on 4619 reviews
Yatak Puset Oyuncakları 4
Yatak Puset Oyuncakları 4 (Ürün Kodu: 255198)

GENEL ÖZELLİKLER
6-18ay

PUSET ARKADAŞLARI

Bebeğin arabası için üç eşsiz aktivite oyuncağından oluşan set, değişik gelişim aşamalarından keyif alma ve öğrenmeyi teşvik ederken bebeği eğlendirir. Yerinden çıkarılabilen oyuncaklar, bebeğin ilgisini üzerlerinde tutmak için, her defasında yeni bir oyuncak seti alınmış gibi yeniden düzenlenebilirler.

7 ELEMENT SİSTEMİ Gelişim Değerleri

Birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi
Puset Oyuncakları ‘nın renkli üç oyuncağı bebeğin duyularını ve aralarındaki koordinasyonu uyarırlar. Oyuncaklar, değişik dokunma hisleri veren çeşitli malzemelerden yapılmışlardır. Örneğin, kanat, kuyruk ve kafa kumaş ve yumuşak plastikten, arının vücudu ise sert plastikten yapılmıştır. Oyuncaklar aynı zamanda, işitme duyusunu uyaran, değişik sesler çıkarırlar. Bebek elleri veya ağzıyla oyuncaklarla oynadığında ve keşfettiğinde, görme, dokunma ve işitme duyularını aynı anda geliştirir, aralarındaki koordinasyonu mükemmelleştirir.

İnce Motor Gelişimi
Oyuncaklardan herbiri, bebeğe, ince motor becerileri ve el-göz koordinasyonunu zorlayan, parmaklarını ve kol kaslarını çeşitli şekillerde kullandıran olanaklar sunar. Bunlar, ses duymak için kornaya basmayı, arıyı hareket ettirmek için vurmayı veya çekmeyi, avuç içindeki kasları serbest bırakmayı, boncukları döndürmek için parmakları kullanmayı içerir.
Algılama Tanıma Becerileri
Bebek oyuncaklarla oynadığında, ses veya hareket gibi, hareketleri ve sonuçları arasındaki ilişkiyi öğrenir. Bu etki-tepki kavramının ve problem çözmenin temelidir.

AYLARA GÖRE KULLANIM ÖZELLİKLERİ

6-9 ay
Bebeğin el gücü oyuncaklarla birçok şekilde oynamasını sağlar: vurma, kavrama, çekme, ve daha fazlası. Bunları, oyuncağın sunduğu geniş his ve ses gamını keşfetmek için kullanır. Bu keşifler, elleri üzerindeki kontrolu geliştirmeye devam etmesi, bu aktiviteler ve yarattıkları etkiler arasındaki bağlantıyı bulmasına teşvik eder.
9-12 ay
Bebek parmaklarını ayırmaya başladığında, daha önce farkında olmadığı yeni yetenekleri keşfeder: boncukları kavrar ve bir yandan diğerine koyar, döndürür, arının kuyruğunu kavrar, kanatlardaki çarpmayı keşfeder, vb. Bebek neredeyse küçük bir “bilim adamı” gibidir – “Arıya vurduğunda, boynuzu sıktığında veya salladığında ne olur?” gibi, belirli hareketleri ve bunların doğurduğu sonuçlar arasındaki etkisel ilişkiyi inceler ve sorgular.

12-18 ay
Cisimleri ağızla keşfetme ihtiyacı yavaş yavaş kaybolur ve yerini ellerle keşfetme alır. Bebek, boncukları bir yandan diğerine, sonra tekrar yerine koyma veya çevirme gibi yeni oyun yolları keşfeder. Bu ona el-göz koordinasyonunu geliştirmek için yardımcı olur- değişik kaslarını kullanır ve oyununa yansıyan etki-tepki konusunu anlamak için mücadele etmeye devam eder. Oyuncak ayrıca, bir boncuk sıkıştığında ne yapılması gerektiği gibi problem çözme fırsatlarını da sağlar.

Özellikler

Ağza alma, diş kaşıma ve yakından keşfetme için kayıştan ayrılabilen, diş kaşıyıcılar

Sökülebilir kuş oyuncaklı korna

Zıplayan arı çıngırağı

Renkli kayan boncuklar

Tüm oyuncaklar Süper Araba Oyuncağına’da takılabilir
Daha fazla bilgi istiyorum >>
 
  Kargo ücretini alıcı öder
  Kargolama süresi: 5 gün.
37.5 TL
Ayrıca 3,56 TL'den başlayan taksitli seçenekler için tıklayın.
İlgili Ürünler
Aziz Bebe İnterlok İkili ..
Lanaform Beauty Shape Alt..
Pilsan Super Bowling 12 A..
İletişim Bilgileri
Adres : Masko mobilyacılar sitesi 7/A sok. no:32 İkitelli / İstanbul
Ülke : TÜRKİYE
Satıcı İletişim Bilgileri : Tel:
İş Tel: 212 6752725
Fax:

  Hizmetler E-Pazaryeri Öğretici Demolar Hakkımızda Kısa Yollar  
   
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik | Copyright 2000-2010 TURKTICARET.Net